Referatai

Menas mylėti

10   (3 atsiliepimai)
Menas mylėti 1 puslapis
Menas mylėti 2 puslapis
Menas mylėti 3 puslapis
Menas mylėti 4 puslapis
Menas mylėti 5 puslapis
Menas mylėti 6 puslapis
Menas mylėti 7 puslapis
Menas mylėti 8 puslapis
Menas mylėti 9 puslapis
Menas mylėti 10 puslapis
Menas mylėti 11 puslapis
www.nemoku.lt
www.nemoku.lt
Aukščiau pateiktos peržiūros nuotraukos yra sumažintos kokybės. Norėdami matyti visą darbą, spustelkite peržiūrėti darbą.
Ištrauka

Žmogus yra sukurtas mylėti. Jau nuo seno žmones domino meilės tema: menininkai savo kūriniuose yra išreiškę kitų žmonių meilės džiaugsmus ir kančias, taip pat savo pačių išgyvenimus. Meno kūriniuose įkūnyta meilė veikia mūsų jausmus, skatina susimąstyti, nuolat ieškoti kelių į tai, kas tauru ir gražu.
Meilė – žmogaus būsena, emocijos, elgsena, mintys, suvokimas ir požiūris, viena iš esminių tarpusavio santykius ir savęs suvokimą lemiančių ir apibrėžiančių sąvokų. Justinas Pikūnas teigia, kad „meilė yra daugiareikšmis išgyvenimas, kupinas džiaugsmo, draugystėje nušvintančios laimės spindulių, net ekstazės patyrimo, bet taip pat niekada nenurimstančio ilgesio, laukimo, liūdesio, dažnai gilaus nusivylimo ir vidinio skausmo.“ (1998). Ir horizontaliu, ir vertikaliu atžvilgiu, rodos, meile nėra ribų: ji sieja kiekvieną asmenį su nesibaigiančios laimės siekimu, su atsakymu į esminius gyvenimo norus.
Meilė - tai kai du žmonės, du skirtingi dvasiniai pasauliai, skirtingos mintys ir charakteriai, vienas su kitu susiderina. Svarbu susiderinti, pritapti, bet ne užgožti vienas kitą, nebūti vienas kito šešėliu. Susiderinimas reikalauja laiko, atsakomybės ir abipusių pastangų. Menkiausias netaktas, abejingumas kurio nors atžvilgiu ne tik suteikia skausmą, bet taip pat griauna tiltus į vienas kitą.
darbo tikslas: Išanalizuoti meilę, parodyti ją kuo plačiau, atskleisti mylėjimo meną.
Skirtingi autoriai meilę apibrėžia įvairiai. Tyrinėtojai nurodo daugiau kaip 100 meilės sąvokos apibrėžimų, tačiau tarp jų nėra nė vieno, kuris būtų daugeliui priimtinas. Taip yra dėl to, kad meilė – pats paslaptingiausias ir sudėtingiausias reiškinys iš visų žmogaus dvasinio pasaulio slėpinių. Meilė turi ne tik jutiminį, bet ir sąmonės komponentą, ne tik dvasinį, dorovinį, estetinį, bet ir gamtinį elementą. (Žemaitis, 2005)
Grita Skujienė ir Audrė Steponėnienė teigia, kad „meilė – gyvybės pagrindas, praturtinantis žmogaus dvasinį pasaulį.“ (2007). Protingas žmogus, atsiverdamas meilei, nepraranda savo individualybės, žmogiškos vertės. Priešingai, žmogus praturtėja, nes pradeda suprasti ne tik savo, bet ir kito žmogaus svarbą ir vertę. Juk meilės jausmo prasmė ir yra tai, kad įvertinimas mylimas žmogus. Dvi skirtingos lytys tarsi...

Daugiau informacijos...

Šį darbą sudaro 2053 žodžiai, tikrai rasi tai, ko ieškai!

Turinys
  • Įvadas3
  • Meilės samprata..4
  • Įsimylėjimas6
  • Meilės rūšys..7
  • Mylėjimo menas.9

★ Klientai rekomenduoja


Šį rašto darbą rekomenduoja mūsų klientai. Ką tai reiškia?

Mūsų svetainėje pateikiama dešimtys tūkstančių skirtingų rašto darbų, kuriuos įkėlė daugybė moksleivių ir studentų su skirtingais gabumais. Būtent šis rašto darbas yra patikrintas specialistų ir rekomenduojamas kitų klientų, kurie po atsisiuntimo įvertino šį mokslo darbą teigiamai. Todėl galite būti tikri, kad šis pasirinkimas geriausias!

Detali informacija
Darbo tipas
Šaltiniai
✅ Šaltiniai yra
Failo tipas
Word failas (.doc)
Apimtis
11 psl., (2053 ž.)
Darbo duomenys
  • Psichologijos referatas
  • 11 psl., (2053 ž.)
  • Word failas 78 KB
  • Lygis: Universitetinis
  • ✅ Yra šaltiniai
www.nemoku.lt Atsisiųsti šį referatą
Privalumai
Pakeitimo garantija Darbo pakeitimo garantija

Atsisiuntei rašto darbą ir neradai jame reikalingos informacijos? Pakeisime jį kitu nemokamai.

Sutaupyk 25% pirkdamas daugiau Gauk 25% nuolaidą

Pirkdamas daugiau nei vieną darbą, nuo sekančių darbų gausi 25% nuolaidą.

Greitas aptarnavimas Greitas aptarnavimas

Išsirink norimus rašto darbus ir gauk juos akimirksniu po sėkmingo apmokėjimo!

Atsiliepimai
www.nemoku.lt
Dainius Studentas
Naudojuosi nuo pirmo kurso ir visad randu tai, ko reikia. O ypač smagu, kad įdėjęs darbą gaunu bet kurį nemokamai. Geras puslapis.
www.nemoku.lt
Aurimas Studentas
Puiki svetainė, refleksija pilnai pateisino visus lūkesčius.
www.nemoku.lt
Greta Moksleivė
Pirkau rašto darbą, viskas gerai.
www.nemoku.lt
Skaistė Studentė
Užmačiau šią svetainę kursiokės kompiuteryje. :D Ką galiu pasakyti, iš kitur ir nebesisiunčiu, kai čia yra viskas ko reikia.
Palaukite! Šį darbą galite atsisiųsti visiškai NEMOKAMAI! Įkelkite bet kokį savo turimą mokslo darbą ir už kiekvieną įkeltą darbą būsite apdovanoti - gausite dovanų kodus, skirtus nemokamai parsisiųsti jums reikalingus rašto darbus.
Vilkti dokumentus čia:

.doc, .docx, .pdf, .ppt, .pptx, .odt