Referatai

Meilės sąvoka, simboliai, teorija ir prasmė

9.0   (2 atsiliepimai)
Meilės sąvoka, simboliai, teorija ir prasmė 1 puslapis
Meilės sąvoka, simboliai, teorija ir prasmė 2 puslapis
Meilės sąvoka, simboliai, teorija ir prasmė 3 puslapis
Meilės sąvoka, simboliai, teorija ir prasmė 4 puslapis
Meilės sąvoka, simboliai, teorija ir prasmė 5 puslapis
Meilės sąvoka, simboliai, teorija ir prasmė 6 puslapis
Meilės sąvoka, simboliai, teorija ir prasmė 7 puslapis
www.nemoku.lt
www.nemoku.lt
Aukščiau pateiktos peržiūros nuotraukos yra sumažintos kokybės. Norėdami matyti visą darbą, spustelkite peržiūrėti darbą.
Ištrauka

Beveik visa grožinė literatūra — poezija, novelės, romanai, dramos ir tragedijos — gvildena meilės temą ir pateikia neišsemiamus jos reiškimosi būdus. O kur dar operos, filmai, televizijos „muilo operos“, meilės kupinos vaizdajuostės? Beveik visur ji iškeliama į padanges, vaizduojama didžiulė jos jėga; tarsi princesė ji pasirodo gražiausiomis spalvomis ir formomis, išreiškiama specialiais efektais ir įvykiais. Meilės, kaip galingo jausmo, svajonės ir aistros, iškėlimui atrandami kuo gražiausi rūbai ir kuo įmantriausi žodžiai. Grožinės literatūros kūriniuose randame Romeo ir Džiuljetos bepražystančios meilės žavesį, celibato suvaržytą Liudo Vasario meilę Liucijai, vienašališką Verterio meilę ir kančią, subrendusių asmenų meilės vyksmą tarp Napoleono ir Žozefinos ir daug kitų stebėtinų meilės variantų, dažnai išpuoštų dramatiškais ir tragiškais elementais. Daugelis iš mūsų esame matę ar skaitę bent dalį jų, kad dažnai esame išgyvenę kitų meilės žavesį savo širdies virpuliais, o kartais esame ir ašaras nubraukę, atpažindami nuostabius herojų išgyvenimus, taip pat stebėdamiesi rašytojų vaizduotės kūrybine galia, pasiekiančia mūsų pačių širdies ir sielos giesmes ir gal atspėjančia mūsų paslėptuosius norus bei troškimus. Būti mylimam — dažnas daugelio troškimas jaunatvėje.
Meilės patirtis kiekvienu gyvenimo tarpsniu būna vis kitokia, dažnai stebinanti. Nežiūrint įvairių studijų bei patyrimo, retai kas gali jaustis esąs meilės žinovas, galįs atskleisti visas šios emocijos priežastis ir išaiškinti gausias jos raiškos formas arba atsakyti į klausimą, kodėl jos taip mažai esama gyvenimo vingiuose.
Meilė nebūtinai turi būt tobula, net ir turėdama trūkumų, ji išlieka pati nuostabiausia iš visų. Taip yra todėl, kad ji — papraščiausia ir pastoviausia tiesa: gyvenimo, įstatymų ir tvarkos...Meilė yra tai, kas apjungia viską pasaulyje, tai kas leidžia keliauti laike ir būti savimi — nuostabiausiam arba pačiam paprasčiausiam.
Žmogui vystantis, meilės išgyvenimas ir jos raiška keičiasi. Vienaip ją išgyvena kūdikis, kitaip — vaikas, dar kitaip — jaunuolis ir suaugęs asmuo. Jos pradžią žymi jausminio ryšio užmezgimas; tolimesnę eigą — jo plėtojimas, individualizmas bei įvairių sentimentų — žmonėms,...

Daugiau informacijos...

Šį darbą sudaro 2278 žodžiai, tikrai rasi tai, ko ieškai!

Turinys
 • ĮVADAS. 2
 • Meilės sąvoka.. 3
 • Meilės simboliai. 4
 • Meilės teorija.. 5
 • Meilės prasmė 7
 • Išvados 9
 • Literatūra.. 10

★ Klientai rekomenduoja


Šį rašto darbą rekomenduoja mūsų klientai. Ką tai reiškia?

Mūsų svetainėje pateikiama dešimtys tūkstančių skirtingų rašto darbų, kuriuos įkėlė daugybė moksleivių ir studentų su skirtingais gabumais. Būtent šis rašto darbas yra patikrintas specialistų ir rekomenduojamas kitų klientų, kurie po atsisiuntimo įvertino šį mokslo darbą teigiamai. Todėl galite būti tikri, kad šis pasirinkimas geriausias!

Detali informacija
Darbo tipas
Lygis
Mokyklinis
Failo tipas
Word failas (.doc)
Apimtis
7 psl., (2278 ž.)
Darbo duomenys
 • Etikos referatas
 • 7 psl., (2278 ž.)
 • Word failas 80 KB
 • Lygis: Mokyklinis
www.nemoku.lt Atsisiųsti šį referatą
Privalumai
Pakeitimo garantija Darbo pakeitimo garantija

Atsisiuntei rašto darbą ir neradai jame reikalingos informacijos? Pakeisime jį kitu nemokamai.

Sutaupyk 25% pirkdamas daugiau Gauk 25% nuolaidą

Pirkdamas daugiau nei vieną darbą, nuo sekančių darbų gausi 25% nuolaidą.

Greitas aptarnavimas Greitas aptarnavimas

Išsirink norimus rašto darbus ir gauk juos akimirksniu po sėkmingo apmokėjimo!

Atsiliepimai
www.nemoku.lt
Dainius Studentas
Naudojuosi nuo pirmo kurso ir visad randu tai, ko reikia. O ypač smagu, kad įdėjęs darbą gaunu bet kurį nemokamai. Geras puslapis.
www.nemoku.lt
Aurimas Studentas
Puiki svetainė, refleksija pilnai pateisino visus lūkesčius.
www.nemoku.lt
Greta Moksleivė
Pirkau rašto darbą, viskas gerai.
www.nemoku.lt
Skaistė Studentė
Užmačiau šią svetainę kursiokės kompiuteryje. :D Ką galiu pasakyti, iš kitur ir nebesisiunčiu, kai čia yra viskas ko reikia.
Palaukite! Šį darbą galite atsisiųsti visiškai NEMOKAMAI! Įkelkite bet kokį savo turimą mokslo darbą ir už kiekvieną įkeltą darbą būsite apdovanoti - gausite dovanų kodus, skirtus nemokamai parsisiųsti jums reikalingus rašto darbus.
Vilkti dokumentus čia:

.doc, .docx, .pdf, .ppt, .pptx, .odt