Konspektai

Logistikos samprata

10   (2 atsiliepimai)
Logistikos samprata 1 puslapis
Logistikos samprata 2 puslapis
Logistikos samprata 3 puslapis
Logistikos samprata 4 puslapis
Logistikos samprata 5 puslapis
Logistikos samprata 6 puslapis
Logistikos samprata 7 puslapis
Logistikos samprata 8 puslapis
Logistikos samprata 9 puslapis
Logistikos samprata 10 puslapis
Logistikos samprata 11 puslapis
Logistikos samprata 12 puslapis
Logistikos samprata 13 puslapis
Logistikos samprata 14 puslapis
Logistikos samprata 15 puslapis
Logistikos samprata 16 puslapis
Logistikos samprata 17 puslapis
Logistikos samprata 18 puslapis
Logistikos samprata 19 puslapis
Logistikos samprata 20 puslapis
www.nemoku.lt
www.nemoku.lt
Aukščiau pateiktos peržiūros nuotraukos yra sumažintos kokybės. Norėdami matyti visą darbą, spustelkite peržiūrėti darbą.
Ištrauka

Bendroji logistikos samprata.
Verslo logistika, kanalo valdymas, pramonės logistika, logistinis valdymas, medžiagų valdymas, fizinis paskirstymas, operatyvaus atsako sistemos, tiekimo grandinės, tiekimo valdymas. Visa šita eilė pavadinimų sudaro vieną dalyką – logistiką, o tiksliau pasakius, apibūdina vieną ir tą patį procesą – prekių arba žaliavų judėjimą iš pradinio išgavimo arba gamybos taško iki jų vartojimo vietos. Logistiką galime suskirstyti į vidinę ir tarptautinę. Vidinė logistika apima prekių bei žaliavų pristatymą, paskirstymą šalies viduje, tarp vietinių įmonių, o tarptautinė – apima globalines problemas – pristatymą į kitas šalis, bet kurioje pasaulio vietoje. Svarbiausias bet kurios logistikos uždavinys – kuo greičiau ir kokybiškiau patenkinti prekių ar žaliavų galutinį gavėją. Abiejose srityse labai svarbią vietą užima valdymas - tai prekių, paslaugų ir informacijos srautų planavimo, diegimo ir kontrolės procesai paslaugų bei gamybos srityje, kurių tikslas – patenkinti vartotojų poreikius.
• Globaliniu mastu kilo ir didėjo gamtinės aplinkos užterštumo ir gamybos atliekų panaudojimo problema. Visuomenė pradėjo reikalauti, kad verslo įmonės taip organizuotų gamybą. Paskirstymą ir prekybą, kad gamta nebūtų teršiama, o gamybos atliekos perdirbamos ir panaudojamos. Šiuo reiškinius valstybės pradėjo reguliuoti įstatymais, atsirado tarpvalstybiniai bei tarptautiniai susitarimai.
Visa tai paskatino peržiūrėti firmų veiklos strategiją, tobulinti išteklių ir gatavų prekių paskirstymą. Tai yra dėl to, kad logistika svarbi, jog ji pasižymi tiesioginę įtaką pelnui. Jeigu reikia padidinti pelną, lengviau yra, pasinaudojant logistika, sumažinti sąnaudas, nei padidinti pardavimų apimtis. Taip pat logistika prisideda prie bendrojo vidaus produkto kūrimo, garantuoja verslo sandėrių įgyvendinimą, didina produkto vertę. Reikia nepamiršti, kad logistika labai susijusi su marketingu, juk vieta yra ta komplekso dalis, kuri tiesiogiai priklauso nuo logistikos. Vietą apibūdina klientų aptarnavimo lygis – pristatymas laiku, užsakymų atlikimo laipsnis.
Tuomet susiformavo bei išsiskyrė į atskirą objektą nauja vadybos ir ekonomikos mokslų šaka – logistika. Ši sąvoka kildinama iš senovės graikų kalbos žodžio: „mąstymas“, „tikslingumas“, „išskaičiavimas“. Iš graikų perėjusi į Romą, logistika buvo suprantama kaip‚ maisto...

Daugiau informacijos...

Šį darbą sudaro 6080 žodžiai, tikrai rasi tai, ko ieškai!

★ Klientai rekomenduoja


Šį rašto darbą rekomenduoja mūsų klientai. Ką tai reiškia?

Mūsų svetainėje pateikiama dešimtys tūkstančių skirtingų rašto darbų, kuriuos įkėlė daugybė moksleivių ir studentų su skirtingais gabumais. Būtent šis rašto darbas yra patikrintas specialistų ir rekomenduojamas kitų klientų, kurie po atsisiuntimo įvertino šį mokslo darbą teigiamai. Todėl galite būti tikri, kad šis pasirinkimas geriausias!

Detali informacija
Darbo tipas
Lygis
Universitetinis
Failo tipas
Word failas (.doc)
Apimtis
22 psl., (6080 ž.)
Darbo duomenys
  • Transporto ir logistikos konspektas
  • 22 psl., (6080 ž.)
  • Word failas 171 KB
  • Lygis: Universitetinis
www.nemoku.lt Atsisiųsti šį konspektą
Privalumai
Pakeitimo garantija Darbo pakeitimo garantija

Atsisiuntei rašto darbą ir neradai jame reikalingos informacijos? Pakeisime jį kitu nemokamai.

Sutaupyk 25% pirkdamas daugiau Gauk 25% nuolaidą

Pirkdamas daugiau nei vieną darbą, nuo sekančių darbų gausi 25% nuolaidą.

Greitas aptarnavimas Greitas aptarnavimas

Išsirink norimus rašto darbus ir gauk juos akimirksniu po sėkmingo apmokėjimo!

Atsiliepimai
www.nemoku.lt
Dainius Studentas
Naudojuosi nuo pirmo kurso ir visad randu tai, ko reikia. O ypač smagu, kad įdėjęs darbą gaunu bet kurį nemokamai. Geras puslapis.
www.nemoku.lt
Aurimas Studentas
Puiki svetainė, refleksija pilnai pateisino visus lūkesčius.
www.nemoku.lt
Greta Moksleivė
Pirkau rašto darbą, viskas gerai.
www.nemoku.lt
Skaistė Studentė
Užmačiau šią svetainę kursiokės kompiuteryje. :D Ką galiu pasakyti, iš kitur ir nebesisiunčiu, kai čia yra viskas ko reikia.
Palaukite! Šį darbą galite atsisiųsti visiškai NEMOKAMAI! Įkelkite bet kokį savo turimą mokslo darbą ir už kiekvieną įkeltą darbą būsite apdovanoti - gausite dovanų kodus, skirtus nemokamai parsisiųsti jums reikalingus rašto darbus.
Vilkti dokumentus čia:

.doc, .docx, .pdf, .ppt, .pptx, .odt