Namų darbai

Logistikos ryšys su kitomis verslo sritimis

10   (1 atsiliepimai)
Logistikos ryšys su kitomis verslo sritimis 1 puslapis
Logistikos ryšys su kitomis verslo sritimis 2 puslapis
Logistikos ryšys su kitomis verslo sritimis 3 puslapis
Logistikos ryšys su kitomis verslo sritimis 4 puslapis
Logistikos ryšys su kitomis verslo sritimis 5 puslapis
Logistikos ryšys su kitomis verslo sritimis 6 puslapis
Logistikos ryšys su kitomis verslo sritimis 7 puslapis
www.nemoku.lt
www.nemoku.lt
Aukščiau pateiktos peržiūros nuotraukos yra sumažintos kokybės. Norėdami matyti visą darbą, spustelkite peržiūrėti darbą.
Ištrauka

Šioje dalyje bus pateikiami teoriniai teiginiai, sąvokos, bei apibendrinimai. Bus aiškinamas logistikos vaidmuo verslo srityse bei nustatomas ryšys su kitomis molslo ir praktikos sritimis.
Logistika – tai su įmonės tikslais susijusios planavimo ir vykdymo priemonės optimaliam medžiagų, lėšų ir informacijos srautui užtikrinti vykdant produkcijos gamybą, kuri prasideda gamybos veiksnių ir informacijos rinkimu, apdorojimu, perdavimu ir baigiasi pagamintos produkcijos paskirstymu.
Ši veikla taip pat gali apimti pirkėjų aptarnavimą, paklausos prognozavimą, paskirstymo ryšius, atsargų kontrolę, produkcijos saugojimą, užsakymų tvarkymą, aptarnavimo užtikrinimą, gamyklų ir sandėlių statybos vietų parinkimą, pakavimą, prekių priežiūrą, atliekų surinkimą bei antriną panaudojimą, transporto eksploatavimą ir transportavimo organizavimą bei kitas veiklos rūšis (Alborovienė, B. 2001).
.
Verslo įmoneję logistika apima visas veiklos sritis – nuo medžiagų ir žaliavų įsigijimo iki pagamintos produkcijos paskirstymo ir realizavimo, įskaitant ir atliekų ašalinimo logistiką.
Logistikos veikla įmonėje prasideda nuo aprūpinimo srities. Norint gaminti produkciją yra būtinos medžiagos, žaliavos, komplektavimo dalys ir pan. Asitelkiant logistiką nustatomi reikalingų medžiagų oreikiai – einamosios atsargos (Minalga, R. 2009).
Gamybos srityje logistika susijusi su produkto plėtra, jo strūktura ir gamybos principais. Jais remiantis nustatomo gamybos būdai, įrengimų išdėstymas, gamybos lanavimas ir valdymas bei darbo organizavimas (Paulauskas, V. 1998).
Logistika verslo įmoneje apima taip pat atloekų surinkimo ir jų utilizavimo sritis, kurios logistikoje vadinamos atliekų šalinimo logistika.
Logistikos naudojimas verslo įmonių veiloje suteikia galimybę gerinti įmonės ekonominius rodiklius plečiant realizavimo rinką ir didinant pelną. Svarbų vaidmenį logistika verslo įmonėse suvaidino gerinant jų valdymą – racionalizuojant įmonių valdymo struktūras. Jeigu planinės ekonomikos laikais pramonės įmonės tradicinę valdymo struktūrą sudarė tokie padaliniai kai materialinio – techninio arūpinimo, planavimo, gamybos, techninės kontrolės, realizavimo, tai logistika suteikė galimybę tokias struktūras iš esmės pertvarkyti – supaprastinti. Logistika ėmėsi kompleksinio klausimų koordinavimo funkcijų, jas apjungdama ir supaprastindama. Tokie logistikos veiksmai sudarė galimybes didinti įmonių veiklos efektyvumą įvairiose įmonės srityse mažinant susidarančias sąnaudas.
Šiuolaikinėje gamybinėje įmonėje visus gamybos paruošimo, gamybos ir produkcijos pardavimo klausimus sprendžia įmonės...

Daugiau informacijos...

Šį darbą sudaro 1512 žodžiai, tikrai rasi tai, ko ieškai!

★ Klientai rekomenduoja


Šį rašto darbą rekomenduoja mūsų klientai. Ką tai reiškia?

Mūsų svetainėje pateikiama dešimtys tūkstančių skirtingų rašto darbų, kuriuos įkėlė daugybė moksleivių ir studentų su skirtingais gabumais. Būtent šis rašto darbas yra patikrintas specialistų ir rekomenduojamas kitų klientų, kurie po atsisiuntimo įvertino šį mokslo darbą teigiamai. Todėl galite būti tikri, kad šis pasirinkimas geriausias!

Detali informacija
Darbo tipas
Lygis
Universitetinis
Failo tipas
Word failas (.doc)
Apimtis
7 psl., (1512 ž.)
Darbo duomenys
  • Transporto ir logistikos namų darbas
  • 7 psl., (1512 ž.)
  • Word failas 93 KB
  • Lygis: Universitetinis
www.nemoku.lt Atsisiųsti šį namų darbą
Privalumai
Pakeitimo garantija Darbo pakeitimo garantija

Atsisiuntei rašto darbą ir neradai jame reikalingos informacijos? Pakeisime jį kitu nemokamai.

Sutaupyk 25% pirkdamas daugiau Gauk 25% nuolaidą

Pirkdamas daugiau nei vieną darbą, nuo sekančių darbų gausi 25% nuolaidą.

Greitas aptarnavimas Greitas aptarnavimas

Išsirink norimus rašto darbus ir gauk juos akimirksniu po sėkmingo apmokėjimo!

Atsiliepimai
www.nemoku.lt
Dainius Studentas
Naudojuosi nuo pirmo kurso ir visad randu tai, ko reikia. O ypač smagu, kad įdėjęs darbą gaunu bet kurį nemokamai. Geras puslapis.
www.nemoku.lt
Aurimas Studentas
Puiki svetainė, refleksija pilnai pateisino visus lūkesčius.
www.nemoku.lt
Greta Moksleivė
Pirkau rašto darbą, viskas gerai.
www.nemoku.lt
Skaistė Studentė
Užmačiau šią svetainę kursiokės kompiuteryje. :D Ką galiu pasakyti, iš kitur ir nebesisiunčiu, kai čia yra viskas ko reikia.
Palaukite! Šį darbą galite atsisiųsti visiškai NEMOKAMAI! Įkelkite bet kokį savo turimą mokslo darbą ir už kiekvieną įkeltą darbą būsite apdovanoti - gausite dovanų kodus, skirtus nemokamai parsisiųsti jums reikalingus rašto darbus.
Vilkti dokumentus čia:

.doc, .docx, .pdf, .ppt, .pptx, .odt