2.3 . Nubraižomas pastatas su nauju tinklu (Visio)
2.4 . Aprašymas IP adresų ir AK vardų pasirinkimas
2.5 . Aprašomas testavimas
2.6 . Lentelėje pateikiamos išlaidos
2.7 . Išvados
1.1. Kuo užsiima įmonė?
Įmonė UAB „Wirusss” priklauso privačiam asmeniui kuris, kaip įmanoma bando plėsti savo veiklą. Įmonę sudaro du padaliniai kurie visi yra Kuršėnuose vienas nuo kito nutolę apie 100m. Individuali verslo įmonė, teikia paslaugas susijusias su kompiuterinę techniką, t.y. abiejose savo padaliniuose pardavinėja kompiuterinę įrangą(kurią perka iš UAB „Kompera”), ją remontuoja, konsultuoja pirkėjus ir rengia kursus per kuriuos mokoma kompiuterinio raštingumo. Ir dabar ši įmonė nori pradėti tiekti interneto kavinės paslaugas.
1.2. Dabartinis tinklas
Įmonė UAB „Wirusss” dar neturi tinklo, jie turi tik 11 kompiuterių. Iš kurių viename pastate vienas kompiuteris skirtas Direktoriui o 5 kompiuterinio raštingumo kursams rengti. Kitame pastate yra 5 kompiuteriai taipogi skirti kompiuterinio raštingumo kursams rengti. Nei vienas iš šių kompiuterių nėra pajunktas nei į interneta, nei į tinklą.
Reikia nupirkti 12 kompiuterių, 6 pastatyti viename pastate, 6 kitame, įvesti tinklą ir internetą. Sujunkti pastatus bevieliu ryšiu, internetą tiekti iš firmos „Elekta”
1.3. Kokią topologiją pasirinksite? Kodėl?
Kadangi išviso reikia į tinklą sujunkti 12 kompiuterių(6 pirmame pastate ir 6 antrame)
patatus sujunkti bevieliu ryšiu ir įvesti jiems internetą, aš rinksiuosi Žvaigždės topologiją, nes tinklo kompiuteriai prijungiami prie centrinio komponento – koncentratoriaus ( hub ). Signalas iš jį pasiuntusio kompiuterio per koncentratorių perduodamas visiems likusiems tinklo kompiuteriams. Kuriam jis skirtas, tas ir pasiima. Sugedus ar atsijungus bet kuriam vartotojo kompiuteriui, ne taip kaip kitose topologijose kitiems tai neturės įtakos. Šioje topologijoje dėl naudojamų ryšio linijų ypatybių beveik neturi įtakos signalo atspindžiai ir nereikalingos aklės.
1.4. Kokie kabeliai? Kodėl?
Iki Koncentratorius (Hub) bus naudojamas optinis kabelis. Nuo jo bus visur naudojami vitos poros kabeliai - RJ-45, nes taip patogiau ir lengviau išvedžioti tinklą, mažesnės išlaidos.
1.5. Kas yra IP, DNS, Gateway?
IP adresas – kompiuterio identifikatorius IP tinkluose. Tai tam tikrame tinkle unikalus...
Šį darbą sudaro 1315 žodžiai, tikrai rasi tai, ko ieškai!
★ Klientai rekomenduoja
Šį rašto darbą rekomenduoja mūsų klientai. Ką tai reiškia?
Mūsų svetainėje pateikiama dešimtys tūkstančių skirtingų rašto darbų, kuriuos įkėlė daugybė moksleivių ir studentų su skirtingais gabumais. Būtent šis rašto darbas yra patikrintas specialistų ir rekomenduojamas kitų klientų, kurie po atsisiuntimo įvertino šį mokslo darbą teigiamai. Todėl galite būti tikri, kad šis pasirinkimas geriausias!
Norint atsisiųsti šį darbą spausk ☞ Peržiūrėti darbą mygtuką!
Mūsų mokslo darbų bazėje yra daugybė įvairių mokslo darbų, todėl tikrai atrasi sau tinkamą!
Panašūs darbai
Atsisiuntei rašto darbą ir neradai jame reikalingos informacijos? Pakeisime jį kitu nemokamai.
Pirkdamas daugiau nei vieną darbą, nuo sekančių darbų gausi 25% nuolaidą.
Išsirink norimus rašto darbus ir gauk juos akimirksniu po sėkmingo apmokėjimo!