Šperos

Kompiuterinių sistemų saugumas

10   (1 atsiliepimai)
Kompiuterinių sistemų saugumas 1 puslapis
Kompiuterinių sistemų saugumas 2 puslapis
Kompiuterinių sistemų saugumas 3 puslapis
Kompiuterinių sistemų saugumas 4 puslapis
Kompiuterinių sistemų saugumas 5 puslapis
www.nemoku.lt
www.nemoku.lt
Aukščiau pateiktos peržiūros nuotraukos yra sumažintos kokybės. Norėdami matyti visą darbą, spustelkite peržiūrėti darbą.
Ištrauka

 1. tcpdump -- kas, kam ir kaip? 2. normalus tcp -- koks jis? 3. "pačiuožęs" tcp -- kas tai? 4. fragmentacija -- gerai ar blogai? 5. icmp -- gėris ar blogis? 6. dns geriems ir dns blogiems. 7. Mitnick'o ataka. 8. ids -- normalus protokolų elgesys, stimulus & response. 9. ids -- kodėl, kaip ir ką? 10. ids -- srautų analizė pagal snort. 11. ids -- gerų taisyklių rašymas. 12. ids iššūkiai -- sesijos, fragmentai, aplikacijos. 13. ids -- informacijos saugojimas ir analizė. 14. ids -- atnaujinimai, optimizacijos ir testavimas. 15. įsilaužėliai -- taktika ir įrankiai. 16. honeypots -- kas, kam ir kaip? 1. Tcpdump- kas, kam ir kaip Kas yra tcpdump? Tcpdump yra programa kuri išveda į ekraną ar failą, paketų antraštes (headers), kurios buvo išsiųstos ar priimtos iš tinklo sąsajos (interfase) ir atitinka loginę išraišką. Daugumoje nix sistemų vartotojas turi tureti root teises, kad galėtų paleisti Tcpdump. Šis “sniferis” turi nemažai opcijų. Kelias iš jų išvardinsiu: -i interfase (kokios tinklo sąsajos klausytis), -w file (išvesti rezultatą į failą), -r file (skaityti iš failo), -X (išvesti rezultatą ascii ir hex formatu). Tcpdump programoje galima parašyti filtrą, pagal kurį jis filtruos paketus ir išves tik tuos paketus, kurie atitinka parašyta filtą. Jeigu nėra parašytas joks filtras, tai tcpdump išves visus paketus. išvardinsiu keletą primityvų, naudojamų filtruose: dst host - gavėjo ip arba vardas (host name) src host – siuntejo ip arba vardas dst port – gavėjo portas scr port – siuntėjo portas tcp,udp,ismp – koks protokolas Naudojami primityvai gali buti jungiami naudojant logines operacijas AND, OR ir NOT. Kombinuojant primityvus galima parašyti sudetingesnius filtrus, kurie net gali filtruoti ar tam tikras bitukas yra 0 ar 1. Tcpdump kam? Tcpdump yra naudojamas analizuoti įeinačius ir išeinančius paketus. Iš įeinančių ir išeinančių paketų galima matyti kokius vartotojai lanko http puslapius, kokiais protokolais naudojasi (pvz telnet, ssh, smtp, ...), galima aptikti hakerių atakas ir t.t. Galima net aptikti vartotojų loginų ir slaptažodžių, kurie keliauja neužkoduotais protokolais, tokias kaip telnet ar http. Tcpdump kaip? Kad Tcpdump išvestų gautą ar išsiųstą paketą į ekraną ar failą įskaitomu tekstu, jis ima paketą hex formatu ir pagal paketo standartus, pvz. pagal tcp „hederį“, iškoduoja kur koks bitukas ką reiškia ir suinterpretuoja į lengviau skaitomą tekstinį fomatą. Pateiksiu tcpdump suinterpretuoto tcp paketo pavyzdį kurio formatas yra src > dst: flags data-seqno ack window urgent options : 192.168.0.1.1543 > 192.168.0.2.80: S 947648:947648(0) ack 768513 win 4096

Daugiau informacijos...

Šį darbą sudaro 7408 žodžiai, tikrai rasi tai, ko ieškai!

★ Klientai rekomenduoja


Šį rašto darbą rekomenduoja mūsų klientai. Ką tai reiškia?

Mūsų svetainėje pateikiama dešimtys tūkstančių skirtingų rašto darbų, kuriuos įkėlė daugybė moksleivių ir studentų su skirtingais gabumais. Būtent šis rašto darbas yra patikrintas specialistų ir rekomenduojamas kitų klientų, kurie po atsisiuntimo įvertino šį mokslo darbą teigiamai. Todėl galite būti tikri, kad šis pasirinkimas geriausias!

Detali informacija
Darbo tipas
Šaltiniai
✅ Šaltiniai yra
Failo tipas
Word failas (.doc)
Apimtis
5 psl., (7408 ž.)
Darbo duomenys
  • Programų špera
  • 5 psl., (7408 ž.)
  • Word failas 228 KB
  • Lygis: Universitetinis
  • ✅ Yra šaltiniai
www.nemoku.lt Atsisiųsti šią šperą
Privalumai
Pakeitimo garantija Darbo pakeitimo garantija

Atsisiuntei rašto darbą ir neradai jame reikalingos informacijos? Pakeisime jį kitu nemokamai.

Sutaupyk 25% pirkdamas daugiau Gauk 25% nuolaidą

Pirkdamas daugiau nei vieną darbą, nuo sekančių darbų gausi 25% nuolaidą.

Greitas aptarnavimas Greitas aptarnavimas

Išsirink norimus rašto darbus ir gauk juos akimirksniu po sėkmingo apmokėjimo!

Atsiliepimai
www.nemoku.lt
Dainius Studentas
Naudojuosi nuo pirmo kurso ir visad randu tai, ko reikia. O ypač smagu, kad įdėjęs darbą gaunu bet kurį nemokamai. Geras puslapis.
www.nemoku.lt
Aurimas Studentas
Puiki svetainė, refleksija pilnai pateisino visus lūkesčius.
www.nemoku.lt
Greta Moksleivė
Pirkau rašto darbą, viskas gerai.
www.nemoku.lt
Skaistė Studentė
Užmačiau šią svetainę kursiokės kompiuteryje. :D Ką galiu pasakyti, iš kitur ir nebesisiunčiu, kai čia yra viskas ko reikia.
Palaukite! Šį darbą galite atsisiųsti visiškai NEMOKAMAI! Įkelkite bet kokį savo turimą mokslo darbą ir už kiekvieną įkeltą darbą būsite apdovanoti - gausite dovanų kodus, skirtus nemokamai parsisiųsti jums reikalingus rašto darbus.
Vilkti dokumentus čia:

.doc, .docx, .pdf, .ppt, .pptx, .odt