Konspektai

Komercinės teisės terminai

9.4   (2 atsiliepimai)
Komercinės teisės terminai 1 puslapis
Komercinės teisės terminai 2 puslapis
Komercinės teisės terminai 3 puslapis
Komercinės teisės terminai 4 puslapis
Komercinės teisės terminai 5 puslapis
Komercinės teisės terminai 6 puslapis
Komercinės teisės terminai 7 puslapis
www.nemoku.lt
www.nemoku.lt
Aukščiau pateiktos peržiūros nuotraukos yra sumažintos kokybės. Norėdami matyti visą darbą, spustelkite peržiūrėti darbą.
Ištrauka

Terminu civilinėje teisėje laikomas laiko tarpas ( metai, mėnuo, savaitė ir pan.) arba laiko momentas (kalendorinė data, valanda ir pan.), kuriam pasibaigus atsiranda tam tikri teisiniai padariniai. Terminą taip pat galima apibrėžti nurodant būsimąjį neišvengiamą įvykį.
Terminai lemia prievolių įvykdymo ir teisių įgyvendinimo laiką, teisinių santykių atsiradimo momentą, jų trukmę ir pasibaigimo laiką, teisiniams santykiams suteikia apibrėžtumo. Terminai yra juridiniai faktai, priskirtini prie įvykių, nors juos nustato žmonės, nes laiko tėkmė nepriklauso nuo žmogaus valios. Terminai santykinai gali būti apibrėžti tokiomis sąvokomis: „nedelsiant“, „tuojau praneša“, „per paprastai (normaliai) tam reikalingą laiką“, „per trumpiausiai techniškai įmanomą laiką“ ir pan.
3) Teisiniai (nustatyti teismo).
1) Atnaujinamieji;
2) Įgyjamieji;
3) Naikinamieji.
Pasibaigusį atnaujinamąjį terminą teismas gali atnaujinti, jei jis buvo praleistas dėl svarbių priežasčių. Pasibaigus įgyjamajam terminui, atsiranda (įgyjama) tam tikra civilinė teisė ar pareiga. Pasibaigus naikinamajam terminui, išnyksta tam tikra civiline teisė ar pareiga. Šių terminų teismas ar arbitražas negali atnaujinti.
TERMINŲ SKAIČIAVIMAS
Terminas prasideda kitą dieną po tos kalendorinės datos ar įvykio, kuriais pažymėta jo pradžia. Metais skaičiuojamas terminas pasibaigia tam tikrą paskutinių termino metų mėnesį ir dieną (pvz. 1 metų terminas nustatytas rugpjūčio 15 d., pasibaigs kitų metų ta pačią dieną kaip ir prasidėjo). Mėnesiais skaičiuojamas terminas pasibaigs tam tikrą termino mėnesio dieną ( pvz. 2 mėnesių terminas, nustatytas rugsėjo 15 d., pasibaigia lapkričio mėnesio 15 d.). Jei metais ar mėnesiais skaičiuojamas terminas baigiasi tokį mėnesį kuriame nėra nustatytos dienos, jis pasibaigia paskutinę to mėnesio dieną. Savaitėmis skaičiuojamas terminas pasibaigia tam tikrą paskutinės savaitės dieną (pvz. Jei terminas buvo nustatytas antradienį, tai jis baigsis tam tikros savaitės antradienį). Jei paskutinė termino pabaigos diena yra nedarbo diena, tai paskutine termino diena laikoma po jos einanti darbo diena. Veiksmas, kuriam atlikti nustatytas terminas, turi būti atliktas iki paskutinės darbo dienos 24 valandos. Jei veiksmas turi būti atliktas organizacijoje, jį reikia atlikti iki tos valandos kuria toje organizacijoje baigiamos atlikti operacijos....

Daugiau informacijos...

Šį darbą sudaro 929 žodžiai, tikrai rasi tai, ko ieškai!

★ Klientai rekomenduoja


Šį rašto darbą rekomenduoja mūsų klientai. Ką tai reiškia?

Mūsų svetainėje pateikiama dešimtys tūkstančių skirtingų rašto darbų, kuriuos įkėlė daugybė moksleivių ir studentų su skirtingais gabumais. Būtent šis rašto darbas yra patikrintas specialistų ir rekomenduojamas kitų klientų, kurie po atsisiuntimo įvertino šį mokslo darbą teigiamai. Todėl galite būti tikri, kad šis pasirinkimas geriausias!

Detali informacija
Darbo tipas
Lygis
Universitetinis
Failo tipas
Word failas (.doc)
Apimtis
7 psl., (929 ž.)
Darbo duomenys
  • Komercinės teisės konspektas
  • 7 psl., (929 ž.)
  • Word failas 64 KB
  • Lygis: Universitetinis
www.nemoku.lt Atsisiųsti šį konspektą
Privalumai
Pakeitimo garantija Darbo pakeitimo garantija

Atsisiuntei rašto darbą ir neradai jame reikalingos informacijos? Pakeisime jį kitu nemokamai.

Sutaupyk 25% pirkdamas daugiau Gauk 25% nuolaidą

Pirkdamas daugiau nei vieną darbą, nuo sekančių darbų gausi 25% nuolaidą.

Greitas aptarnavimas Greitas aptarnavimas

Išsirink norimus rašto darbus ir gauk juos akimirksniu po sėkmingo apmokėjimo!

Atsiliepimai
www.nemoku.lt
Dainius Studentas
Naudojuosi nuo pirmo kurso ir visad randu tai, ko reikia. O ypač smagu, kad įdėjęs darbą gaunu bet kurį nemokamai. Geras puslapis.
www.nemoku.lt
Aurimas Studentas
Puiki svetainė, refleksija pilnai pateisino visus lūkesčius.
www.nemoku.lt
Greta Moksleivė
Pirkau rašto darbą, viskas gerai.
www.nemoku.lt
Skaistė Studentė
Užmačiau šią svetainę kursiokės kompiuteryje. :D Ką galiu pasakyti, iš kitur ir nebesisiunčiu, kai čia yra viskas ko reikia.
Palaukite! Šį darbą galite atsisiųsti visiškai NEMOKAMAI! Įkelkite bet kokį savo turimą mokslo darbą ir už kiekvieną įkeltą darbą būsite apdovanoti - gausite dovanų kodus, skirtus nemokamai parsisiųsti jums reikalingus rašto darbus.
Vilkti dokumentus čia:

.doc, .docx, .pdf, .ppt, .pptx, .odt