Referatai

Kinų religija

10   (2 atsiliepimai)
Kinų religija 1 puslapis
Kinų religija 2 puslapis
Kinų religija 3 puslapis
Kinų religija 4 puslapis
Kinų religija 5 puslapis
Kinų religija 6 puslapis
Kinų religija 7 puslapis
Kinų religija 8 puslapis
www.nemoku.lt
www.nemoku.lt
Aukščiau pateiktos peržiūros nuotraukos yra sumažintos kokybės. Norėdami matyti visą darbą, spustelkite peržiūrėti darbą.
Ištrauka

Religija persmelkia visą žmogaus gyvenimą “ Ninian Smart. Taigi, kas ta religija, kuri taip veikia visa ko gyvenimą ? Esama daug jos apibrėžimų. Vieni sako, kad tai “ tikėjimas dvasinėmis būtybėmis”, kiti teigia, jog religija padeda žmones suvienyti bendrai patirčiai ir gyvenimo tikslui. Dar kiti mano, kad religija pagrindžia sutartą pasaulėžiūrą, individui suteikia tikslo ir prasmės jausmą. Pasaulyje yra daug religijų. Paprastai laikomasi nuomonės, kad yra šešios pagrindinės didžiausios religijos. Tai induizmas, judaizmas, budizmas, krikščionybė, islamas ir sikizmas. Tačiau mane daugiausia domina kinų religija, todėl ir referatas bus apie tai.
Kinų religija – unikali. Jos unikalumą iš dalies būtų galima paaiškinti tuo, kad kinų religija yra vienintelė iš didžiųjų pasaulio religijų, kuri iš pradžių rutuliojosi izoliuotai, nepatirdama kitų didžiųjų pasaulio religijų įtakos. Konfucionizmas ir daocizmas, tai dvi didžiųjų Kinijos religijų, kurios jau buvo įgavusios aiškius kontūrus prieš susidarant ir išoriniam pasauliui. Todėl kinų tikėjimas yra toks, kurio nepalyginsi su jokia kita pasaulio religija., nes nei konfucionizmas, nei daocizmas nė kiek nepanašūs nei į judaizmą, nei į krikščionybę, nei į islamą- monoateistines religijas, kurių centre Dievas. Pavyzdžiui , konfucionizmas beveik iš viso nesvarsto , kokia Dievo prigimtis ar kokios jo funkcijos .
Dėl šios priežasties konfucionizmas dažnai nelaikoma religija. Beveik akivaizdu, kad konfucionizmas yra religija ir, kad tai vyraujanti religinė tradicija Kinijos istorijoje.
Yra viena idėja, vienas kinų religijos bruožas, kurį istorijos raidoje viena iš kitos perėmė visos religinės sistemos, - tai dangiškojo rūpinimosi žmogumi idėja.Religija persmelkta leitmotyvo, kad aukštasai Dangus pats rūpinasi žmogaus gerove.Iš tikrųjų sakoma, kad Dangus girdi ir mato, kaip girdi ir mato žmonės, taigi jis pats aktyviai rūpinasi žmonėmis, yra viso kosmoso pagrindas, daro kinų religiją skirtingą nuo tokių religijų, kaip judaizmas, krikščionybė, islamas.Tai todėl kinų religija kuo glaudžiausiai susijusi su etine nuostata. Kinai įsitikinę, jog Dangus rūpinasi žmogumi ir veikai jo likimą.
Kinų religijoje labai svarbią reikšmę turėjo protėvių garbinimas.Pirmasis...

Daugiau informacijos...

Šį darbą sudaro 1561 žodžiai, tikrai rasi tai, ko ieškai!

★ Klientai rekomenduoja


Šį rašto darbą rekomenduoja mūsų klientai. Ką tai reiškia?

Mūsų svetainėje pateikiama dešimtys tūkstančių skirtingų rašto darbų, kuriuos įkėlė daugybė moksleivių ir studentų su skirtingais gabumais. Būtent šis rašto darbas yra patikrintas specialistų ir rekomenduojamas kitų klientų, kurie po atsisiuntimo įvertino šį mokslo darbą teigiamai. Todėl galite būti tikri, kad šis pasirinkimas geriausias!

Detali informacija
Darbo tipas
Lygis
Mokyklinis
Failo tipas
Word failas (.doc)
Apimtis
8 psl., (1561 ž.)
Darbo duomenys
  • Religijos referatas
  • 8 psl., (1561 ž.)
  • Word failas 45 KB
  • Lygis: Mokyklinis
www.nemoku.lt Atsisiųsti šį referatą
Privalumai
Pakeitimo garantija Darbo pakeitimo garantija

Atsisiuntei rašto darbą ir neradai jame reikalingos informacijos? Pakeisime jį kitu nemokamai.

Sutaupyk 25% pirkdamas daugiau Gauk 25% nuolaidą

Pirkdamas daugiau nei vieną darbą, nuo sekančių darbų gausi 25% nuolaidą.

Greitas aptarnavimas Greitas aptarnavimas

Išsirink norimus rašto darbus ir gauk juos akimirksniu po sėkmingo apmokėjimo!

Atsiliepimai
www.nemoku.lt
Dainius Studentas
Naudojuosi nuo pirmo kurso ir visad randu tai, ko reikia. O ypač smagu, kad įdėjęs darbą gaunu bet kurį nemokamai. Geras puslapis.
www.nemoku.lt
Aurimas Studentas
Puiki svetainė, refleksija pilnai pateisino visus lūkesčius.
www.nemoku.lt
Greta Moksleivė
Pirkau rašto darbą, viskas gerai.
www.nemoku.lt
Skaistė Studentė
Užmačiau šią svetainę kursiokės kompiuteryje. :D Ką galiu pasakyti, iš kitur ir nebesisiunčiu, kai čia yra viskas ko reikia.
Palaukite! Šį darbą galite atsisiųsti visiškai NEMOKAMAI! Įkelkite bet kokį savo turimą mokslo darbą ir už kiekvieną įkeltą darbą būsite apdovanoti - gausite dovanų kodus, skirtus nemokamai parsisiųsti jums reikalingus rašto darbus.
Vilkti dokumentus čia:

.doc, .docx, .pdf, .ppt, .pptx, .odt