Mano nuomone, pagrindinis ir pats svarbiausias dalykas, padedantis puoselėti tautiškumą, tai - gimtoji kalba. Juk ji mus padaro unikaliais ir visada primena gimtąjį kraštą. Apie tai, jog kalba skatina nepamiršti gimtinės, rašė ir garsi Mažojoje Lietuvoje gyvenusi literatūros klasikė I. Simonaitytė savo romane ,, Aukšujų Šimonių likimas''. XX a. pradžioje parašyto kūrinio veikėja Urtė Šimonytė, nuvykusi aplankyti giminaičių, gyvenančių Prūsijoje, susiduria su nutautėjimu. Bet visgi gilindamasi į vokiečių kultūrą, kalbą, kurios visiškai nesuprato, suvokia čia nepritampanti. ,,Kaži kokis paniekos jausmas pirmoje eilėje atsistojo.'' Iš šių žodžių galime suprasti, jog jaunoji Šimonių dukra Urtė nepamėgo Prūsijos krašto - viskas jame buvo svetima. Taigi galiu teigti, kad gimtoji kalba visada mums primins gimtąjį kraštą, suartins su juo.
Taip pat, mano nuomone, norint išsaugoti tautiškumą, labai svarbu būti su savo tautos žmonėmis. Jau augdami mes iš tėvų perimame visus papročius ir tradicijas, jie yra pirmieji mūsų bendrataučiai. Romane ,, Aukštujų Šimonių likimas” Mikėlis Šimonis,...
Šį darbą sudaro 350 žodžiai, tikrai rasi tai, ko ieškai!
★ Klientai rekomenduoja
Šį rašto darbą rekomenduoja mūsų klientai. Ką tai reiškia?
Mūsų svetainėje pateikiama dešimtys tūkstančių skirtingų rašto darbų, kuriuos įkėlė daugybė moksleivių ir studentų su skirtingais gabumais. Būtent šis rašto darbas yra patikrintas specialistų ir rekomenduojamas kitų klientų, kurie po atsisiuntimo įvertino šį mokslo darbą teigiamai. Todėl galite būti tikri, kad šis pasirinkimas geriausias!
Norint atsisiųsti šį darbą spausk ☞ Peržiūrėti darbą mygtuką!
Mūsų mokslo darbų bazėje yra daugybė įvairių mokslo darbų, todėl tikrai atrasi sau tinkamą!
Panašūs darbai
Atsisiuntei rašto darbą ir neradai jame reikalingos informacijos? Pakeisime jį kitu nemokamai.
Pirkdamas daugiau nei vieną darbą, nuo sekančių darbų gausi 25% nuolaidą.
Išsirink norimus rašto darbus ir gauk juos akimirksniu po sėkmingo apmokėjimo!