Šperos

Karjeros projektavimas

9.4   (3 atsiliepimai)
Karjeros projektavimas 1 puslapis
Karjeros projektavimas 2 puslapis
Karjeros projektavimas 3 puslapis
Karjeros projektavimas 4 puslapis
Karjeros projektavimas 5 puslapis
Karjeros projektavimas 6 puslapis
Karjeros projektavimas 7 puslapis
Karjeros projektavimas 8 puslapis
Karjeros projektavimas 9 puslapis
Karjeros projektavimas 10 puslapis
Karjeros projektavimas 11 puslapis
Karjeros projektavimas 12 puslapis
Karjeros projektavimas 13 puslapis
Karjeros projektavimas 14 puslapis
Karjeros projektavimas 15 puslapis
Karjeros projektavimas 16 puslapis
Karjeros projektavimas 17 puslapis
Karjeros projektavimas 18 puslapis
Karjeros projektavimas 19 puslapis
Karjeros projektavimas 20 puslapis
www.nemoku.lt
www.nemoku.lt
Aukščiau pateiktos peržiūros nuotraukos yra sumažintos kokybės. Norėdami matyti visą darbą, spustelkite peržiūrėti darbą.
Ištrauka

Daugelyje Vakarų šalių dirbančių žmonių populiacija tampa vis įvairesnė kultūriniu ir etniniu požiūriu. Ši įvairovė sąlygoja naujus reikalavimus darbuotojams. Būtina mokėti užsienio kalbą(-as) bei turėti platų kultūrinį akiratį. Šių reikalavimų neatitinkantiems žmonėms karjeros galimybės yra ribotos.
Kultūriniai pokyčiai visuomenėje, o tiksliau pakitęs moters vietos joje bei vyro ir moters santykio suvokimas lėmė tai, kad Vakarų šalyse pastebimai auga dirbančių moterų proporcija.
Darbo jėgos sudėties kitimas turi įtakos kitos darbo pasaulio charakteristikos - darbo krūvio kaitai.
Vakarų šalyse pastebimas darbo krūvio kitimas kaip ekonominės kaitos pasekmė. Dabar žmonės jaučiasi dirbą sunkiau ir ilgiau nei anksčiau.
Lanksčios postmodernios gamybos technologijos naikina tradicinį darbų paskirstymą, atsiranda iš dalies pasikartojantys pareigybių aprašai. Tampa lengva ir paprasta keisti darbuotojus, taikant laikiną įdarbinimą, darbą ne visu etatu, darbą pagal sutartis ir panašiai. Taigi, kas lemia žmogaus karjerą? Visų pirma, nebeįmanomas yra karjeros saugumas ar stabilumas.Antra, darbo krūvio augimas lemia darbo vietų mažėjimą ir iš to kylančią bedarbystę, kuri dar labiau sunkina individo karjeros vyksmą.
Centrinėje ir Rytų Europoje labai sparčiai išplito bedarbystė. Ji pasiekė daugelio Vakarų šalių lygį. Didžiausią ilgalaikių bedarbių dalį sudaro labai jauni ir pagyvenę, arti pensinio amžiaus, nekvalifikuoti bei turintys pradinį ar profesinį išsilavinimą žmonės. Taigi fiksuojami du pagrindiniai sėkmę darbo rinkoje lemiantys veiksniai: amžius ir išsilavinimas.
Nedarbo augimas yra esminis šiuolaikinio karjeros konteksto bruožas, sąlygojantis žmogaus pasirengimo iš esmės keisti veiklą, susirasti ar susikurti sau darbo vietą būtinybę. Tai, be abejo, susiję su žmogaus pasirengimu nuolat mokytis.
Kas sąlygoja individo karjeros sampratą? Akivaizdu, kad žmogaus karjera vis mažiau sietina su konkrečia organizacija, nes keliose organizacijose vienu metu dirbantis asmuo negali būti lojalus tik vienai iš jų. Kita vertus, organizacijos, teikiančios pirmenybę terminuotoms darbo sutartims, neprisiima atsakomybės už individo karjerą. Ši atsakomybė tenka jam pačiam.
Kintantis darbo pobūdis
Darbo pobūdžio kaita susijusi su žmonių mąstymo ir jų gyvenimo stiliaus pokyčiais. Perėjimas iš žemės ūkio kultūros į pramonės sferą reikalavo suprasti ir įsisąmoninti...

Daugiau informacijos...

Šį darbą sudaro 16590 žodžiai, tikrai rasi tai, ko ieškai!

★ Klientai rekomenduoja


Šį rašto darbą rekomenduoja mūsų klientai. Ką tai reiškia?

Mūsų svetainėje pateikiama dešimtys tūkstančių skirtingų rašto darbų, kuriuos įkėlė daugybė moksleivių ir studentų su skirtingais gabumais. Būtent šis rašto darbas yra patikrintas specialistų ir rekomenduojamas kitų klientų, kurie po atsisiuntimo įvertino šį mokslo darbą teigiamai. Todėl galite būti tikri, kad šis pasirinkimas geriausias!

Detali informacija
Darbo tipas
Šaltiniai
✅ Šaltiniai yra
Failo tipas
Word failas (.doc)
Apimtis
76 psl., (16590 ž.)
Darbo duomenys
  • Asmenybių psichologijos špera
  • 76 psl., (16590 ž.)
  • Word failas 378 KB
  • Lygis: Universitetinis
  • ✅ Yra šaltiniai
www.nemoku.lt Atsisiųsti šią šperą
Privalumai
Pakeitimo garantija Darbo pakeitimo garantija

Atsisiuntei rašto darbą ir neradai jame reikalingos informacijos? Pakeisime jį kitu nemokamai.

Sutaupyk 25% pirkdamas daugiau Gauk 25% nuolaidą

Pirkdamas daugiau nei vieną darbą, nuo sekančių darbų gausi 25% nuolaidą.

Greitas aptarnavimas Greitas aptarnavimas

Išsirink norimus rašto darbus ir gauk juos akimirksniu po sėkmingo apmokėjimo!

Atsiliepimai
www.nemoku.lt
Dainius Studentas
Naudojuosi nuo pirmo kurso ir visad randu tai, ko reikia. O ypač smagu, kad įdėjęs darbą gaunu bet kurį nemokamai. Geras puslapis.
www.nemoku.lt
Aurimas Studentas
Puiki svetainė, refleksija pilnai pateisino visus lūkesčius.
www.nemoku.lt
Greta Moksleivė
Pirkau rašto darbą, viskas gerai.
www.nemoku.lt
Skaistė Studentė
Užmačiau šią svetainę kursiokės kompiuteryje. :D Ką galiu pasakyti, iš kitur ir nebesisiunčiu, kai čia yra viskas ko reikia.
Palaukite! Šį darbą galite atsisiųsti visiškai NEMOKAMAI! Įkelkite bet kokį savo turimą mokslo darbą ir už kiekvieną įkeltą darbą būsite apdovanoti - gausite dovanų kodus, skirtus nemokamai parsisiųsti jums reikalingus rašto darbus.
Vilkti dokumentus čia:

.doc, .docx, .pdf, .ppt, .pptx, .odt