Rašytojas Debruselis kadaise yra pasakęs, jog knyga – tai indas, kuris mus pripildo, bet pats netuštėja. Ši frazė akivaizdžiai parodo knygų svarbą žmogaus gyvenime. Skaitydamas knygas žmogus patiria daug teigiamų emocijų, kurių kiekviena yra unikali ir suteikianti žmogui šansą tobulėti, daug ką sužinoti ir pan. Dėl to knygos yra viena populiariausių laisvalaikio praleidimo priemonių. Jos per amžių amžius žmonių gyvenime vaidino lemtingą vaidmenį iki šių dienų. Apie knygas žinoma tai, kad jos vertingos bei kad neabejotinai veikia mus ir mūsų gyvenimą, tačiau iškyla klausimas – kaip knygos jį veikia? Tad šioje kalboje, argumentuotai apie tai pasamprotausiu.
Knygos suteikia žmogui galimybę tobulinti savo asmenybę. Skaitymas keičia žmogų iš vidaus. Dažnai akcentuojama, kad skaitantis žmogus yra išsilavinęs, daug žinantis, protingas ir apskritai gerbiamas, savo gyvenimą prasmingai išnaudojantis asmuo. Šiuo atveju žmogus neskaitantis knygų taptų akivaizdžiu kontrastu skaitančiam žmogui. Tik skaitantis žmogus susipažįsta su knygose perteikiama fikcine realybe, joje pasakojamomis istorijomis ir išreiškiamomis idėjomis, kurios vienaip ar kitaip įsirėžia skaitytojo atmintyje ir šis anksčiau ar vėliau savo gyvenime adaptuoja vieną ar kitą fragmentą iš perskaitytų veikalų. Tai normalu, nes knygų skaitymas tobulina žmogaus asmenybę ir suteikia jai naujo braižo, kuris keičia žmogaus esybę į gerąją pusę. Asmenybės kitimas ir tobulėjimas gerina ir užtikrina žmogaus gyvenimo kokybę. Taip yra todėl, kad skaitantis žmogus yra išmintingesnis ir neretai susidūręs su problemomis, įgavęs iš knygų reikiamos informacijos, lengviau susidoroja su jomis. Remdamasis knygų patirtimi, jos skleidžiamomis idėjomis, skaitantis žmogus tampa sėkminga asmenybe, kuri žmogų šiuo aspektu kelia aukščiau visų. Jis dėl savo žinių gali tapti puikiu oratoriumi ar netgi puikiu pavyzdžiu aplinkiniams. Tokie žmonės neretai į gyvenimą žiūri visai kitu kampu nei neskaitantieji. Jie pozityvesni, labiau mąslūs ir kūrybiški ar net žaismingi. Taigi, skaitomos knygos žmogų ir jo asmenybę daro tobulesnę, labiau išsilavinusią ir gerbiamą.
Skaitomos knygos leidžia žmogui prasmingai praleisti savo laisvalaikį. Knygos yra ne tik ugdomoji...
Šį darbą sudaro 655 žodžiai, tikrai rasi tai, ko ieškai!
★ Klientai rekomenduoja
Šį rašto darbą rekomenduoja mūsų klientai. Ką tai reiškia?
Mūsų svetainėje pateikiama dešimtys tūkstančių skirtingų rašto darbų, kuriuos įkėlė daugybė moksleivių ir studentų su skirtingais gabumais. Būtent šis rašto darbas yra patikrintas specialistų ir rekomenduojamas kitų klientų, kurie po atsisiuntimo įvertino šį mokslo darbą teigiamai. Todėl galite būti tikri, kad šis pasirinkimas geriausias!
Norint atsisiųsti šį darbą spausk ☞ Peržiūrėti darbą mygtuką!
Mūsų mokslo darbų bazėje yra daugybė įvairių mokslo darbų, todėl tikrai atrasi sau tinkamą!
Panašūs darbai
Atsisiuntei rašto darbą ir neradai jame reikalingos informacijos? Pakeisime jį kitu nemokamai.
Pirkdamas daugiau nei vieną darbą, nuo sekančių darbų gausi 25% nuolaidą.
Išsirink norimus rašto darbus ir gauk juos akimirksniu po sėkmingo apmokėjimo!