Referatai

Josifas Stalinas

9.0   (2 atsiliepimai)
Josifas Stalinas 1 puslapis
Josifas Stalinas 2 puslapis
Josifas Stalinas 3 puslapis
www.nemoku.lt
www.nemoku.lt
Aukščiau pateiktos peržiūros nuotraukos yra sumažintos kokybės. Norėdami matyti visą darbą, spustelkite peržiūrėti darbą.
Aprašymas

Kas gi nežino XIX- XX a. Tarybų Sąjungos politiko, Lenino dešiniosios rankos Josifo Stalino(Džiugašvilio).
Jis gimė 1879 m .nedideliame Gruzijos miestelyje Gorkyje.Abu jo tėvai buvo berasčiai valstiečiai, be to dar ir baudžiauninkai...

Ištrauka

Kas gi nežino XIX- XX a. Tarybų Sąjungos politiko, Lenino dešiniosios rankos Josifo Stalino(Džiugašvilio).
Jis gimė 1879 m .nedideliame Gruzijos miestelyje Gorkyje.Abu jo tėvai buvo berasčiai valstiečiai, be to dar ir baudžiauninkai.Stalino tėvas buvo daug geriantis žiaurus žmogus.Parėjęs namo girtas jis mušdavo sūnų ir žmoną.Žiaurus tėvo elgesys turėjo įtaką sūnaus tolesniam gyvenimui.Žiaurus neužsitarnautas mušimas padarė Staliną tokiu kaip ir jo tėvas- žiauriu žmogumi.Visi žmonės kurie naudojasi savo valdžia dėl to tapo didžiausiais jo priešais.Pagrindinis jo tikslas jau nuo vaikystės tapo keršto troškimas.Meilę ir užuojautą berniukas rasdavo tik pas motiną kuri buvo tikra priešingybė jo tėvui.Įsitikinimą, kad jam lemta būti nepaprastu žmogumi Stalinas persiėmė iš motinos.
Gerai mokęsis ir baigęs mokyklą su pagyrimo raštu jis įstojo į Tbilisio stačiatikių dvasinę seminariją.Šis gyvenimo etapas buvo labai svarbus jo asmenybės formavimuisi, nes mokydamasis seminarijoje jis priėjo išvados, kad visi žmonės melagiai, intrigantai, šiurkštūs ir dar pasižymi daugybe visokiausių ydų.Taigi Stalinas susidarė blogą nuomonę apie žmones ir taip kilo jo tironija bei žiaurumas.
1899 m. veikiamas rusų marksistų jis įsitraukė į revoliucionierių judėjimą ir tapo marksistu, dėl to buvo pašalintas iš seminarijos.Tada jis priėmė Lenino idėjas kaip savas ir tapo jo šalininku.Vėliau dešimt metų dirbęs agitatoriumi ir ratelių organizatoriumi Batumyje surengė streiką kurio metu žuvo 15 žmonių.Nuo tada jis tapo profesionaliu propogandistu ir misionieriumi.
Įsikūrus RSDDP (1917 m.) Stalinas rėmė revoliucinės marksisitų partijos stiprinimo idėją, kovojo prieš menševikus ir anarchistus, gynė bolševikų strategiją ir taktiką.Įstojus į RSDDP marksizmas jam tapo vienintele visam gyvenimui įsisavinta teorija ir kalba, kuria jis kalbėjo iki pat gyvenimo pabaigos.Po kiek laiko jis tapo šitos partijos Centrinio komiteto(CK) narys ir įvairių bolševikų laikrasčių bendradarbis (“Zvezda”, “Pravda”).Be to jis dalyvavo Vasario revoliucijoje 1917 m. nors ir nevaidino lemiamo vaidmens.1922 m. labai svarbūs Stalino gyvenime nes jis oficialiai tapo komunistų partijos Generaliniu sekretoriumi.Šis įvykis nepadidino Stalino įgaliojimų, bet įtvirtino jau turėtą valdžią.Šitas pareigas Stalinas ėjo iki...

Daugiau informacijos...

Šį darbą sudaro 1102 žodžiai, tikrai rasi tai, ko ieškai!

★ Klientai rekomenduoja


Šį rašto darbą rekomenduoja mūsų klientai. Ką tai reiškia?

Mūsų svetainėje pateikiama dešimtys tūkstančių skirtingų rašto darbų, kuriuos įkėlė daugybė moksleivių ir studentų su skirtingais gabumais. Būtent šis rašto darbas yra patikrintas specialistų ir rekomenduojamas kitų klientų, kurie po atsisiuntimo įvertino šį mokslo darbą teigiamai. Todėl galite būti tikri, kad šis pasirinkimas geriausias!

Detali informacija
Darbo tipas
Failo tipas
Word failas (.doc)
Apimtis
3 psl., (1102 ž.)
Darbo duomenys
  • Istorijos referatas
  • 3 psl., (1102 ž.)
  • Word failas 42 KB
  • Įkeltas: 2024 m.
www.nemoku.lt Atsisiųsti šį referatą
Privalumai
Pakeitimo garantija Darbo pakeitimo garantija

Atsisiuntei rašto darbą ir neradai jame reikalingos informacijos? Pakeisime jį kitu nemokamai.

Sutaupyk 25% pirkdamas daugiau Gauk 25% nuolaidą

Pirkdamas daugiau nei vieną darbą, nuo sekančių darbų gausi 25% nuolaidą.

Greitas aptarnavimas Greitas aptarnavimas

Išsirink norimus rašto darbus ir gauk juos akimirksniu po sėkmingo apmokėjimo!

Atsiliepimai
www.nemoku.lt
Dainius Studentas
Naudojuosi nuo pirmo kurso ir visad randu tai, ko reikia. O ypač smagu, kad įdėjęs darbą gaunu bet kurį nemokamai. Geras puslapis.
www.nemoku.lt
Aurimas Studentas
Puiki svetainė, refleksija pilnai pateisino visus lūkesčius.
www.nemoku.lt
Greta Moksleivė
Pirkau rašto darbą, viskas gerai.
www.nemoku.lt
Skaistė Studentė
Užmačiau šią svetainę kursiokės kompiuteryje. :D Ką galiu pasakyti, iš kitur ir nebesisiunčiu, kai čia yra viskas ko reikia.
Palaukite! Šį darbą galite atsisiųsti visiškai NEMOKAMAI! Įkelkite bet kokį savo turimą mokslo darbą ir už kiekvieną įkeltą darbą būsite apdovanoti - gausite dovanų kodus, skirtus nemokamai parsisiųsti jums reikalingus rašto darbus.
Vilkti dokumentus čia:

.doc, .docx, .pdf, .ppt, .pptx, .odt