Pristatymai

J.Stalinas ir A. Hitleris dalijasi Europą

10   (1 atsiliepimai)
J.Stalinas ir A. Hitleris dalijasi Europą 1 puslapis
J.Stalinas ir A. Hitleris dalijasi Europą 2 puslapis
J.Stalinas ir A. Hitleris dalijasi Europą 3 puslapis
J.Stalinas ir A. Hitleris dalijasi Europą 4 puslapis
J.Stalinas ir A. Hitleris dalijasi Europą 5 puslapis
J.Stalinas ir A. Hitleris dalijasi Europą 6 puslapis
J.Stalinas ir A. Hitleris dalijasi Europą 7 puslapis
J.Stalinas ir A. Hitleris dalijasi Europą 8 puslapis
J.Stalinas ir A. Hitleris dalijasi Europą 9 puslapis
J.Stalinas ir A. Hitleris dalijasi Europą 10 puslapis
J.Stalinas ir A. Hitleris dalijasi Europą 11 puslapis
J.Stalinas ir A. Hitleris dalijasi Europą 12 puslapis
J.Stalinas ir A. Hitleris dalijasi Europą 13 puslapis
J.Stalinas ir A. Hitleris dalijasi Europą 14 puslapis
J.Stalinas ir A. Hitleris dalijasi Europą 15 puslapis
J.Stalinas ir A. Hitleris dalijasi Europą 16 puslapis
J.Stalinas ir A. Hitleris dalijasi Europą 17 puslapis
J.Stalinas ir A. Hitleris dalijasi Europą 18 puslapis
J.Stalinas ir A. Hitleris dalijasi Europą 19 puslapis
J.Stalinas ir A. Hitleris dalijasi Europą 20 puslapis
www.nemoku.lt
www.nemoku.lt
Aukščiau pateiktos peržiūros nuotraukos yra sumažintos kokybės. Norėdami matyti visą darbą, spustelkite peržiūrėti darbą.
Ištrauka

J.Stalinas ir A.Hitleris dalijasi Europą Sąvokos: paktas, blickrygas, „keistasis karas“, Manerheimo linija, „Molotovo kokteilis“, „Žiemos karas” Pagrindinės datos • 1939 m. rugpjūčio 23 d. • 1939 m. rugsėjo 1 d. • 1939 m. rugsėjo 17 d. • 1939 m. rugsėjo 28 d. 1939 m. rugpjūčio 23 d. Maskvoje pasirašoma SSRS –Vokietijos nepuolimo sutartis 1939 m. rugpjūčio 23 d. TSRS—Vokietijos sutarties papildomas slaptasis protokolas • Teritorinės-politinės pertvarkos atveju Pabaltijo valstybėms (Suomijai, Estijai, Latvijai, Lietuvai) priklausančiose srityse Lietuvos šiandieninė(šiaurinė) siena yra Vokietijos ir SSRS interesų sferų riba. Šiuo abipusiškai pripažįstamas Lietuvos interesas į Vilniaus sritį. 2. Teritorinės-politinės pertvarkos atveju lenkų valstybei priklausomoje srityje Vokietijos ir SSRS interesų sferos ribojasi maždaug Narevo, Vyslos ir Sano upių linija. Klausimas, ar abišaliams interesams bus pakeliui nepriklausoma lenkų valstybė ir kokiose sienose, gali galutinai paaiškėti tik tolimesnių politinių įvykių vystymosi eigoje. Kiekvienu atveju šį klausimą spręs abi vyriausybės draugiškos sandermės būdu. 3. Pietryčių Europos atžvilgiu iš sovietų pusės pabrėžtas interesas į Besarabiją. Iš vokiečių pusės šia sritimi pareikštas visiškas nesidomėjimas. 4. Šį protokolą abi šalys laikys labai slaptai. Kokios valstybės (teritorijos) pateko į SSRS ir Vokietietijos įtakos sferą? Prancūzijos laikraštis ,,Figaro” rašė: ,,Europos krizė pasiekė kulminaciją. Sovietų Sąjunga, buvusi kolektyvinio saugumo ir pasipriešinimo agresoriui lyderė, pastūmėjo tą krizę iki aukščiausio laipsnio, sudarydama karo paskelbimo išvakarėse paktą paskatinti ir padėti agresijai”. Po savaitė prasidėjo karas. Rugsėjo 1 d. Vokietija užpuolė Lenkiją. 1939 m. rugsėjo 1 d. Vokietijos kariai griauna Lenkijos pasienio užkardą Blickrygas Žaibo karas: XX a. pradžioje sukurta Vokietijos žaibo karo teorija aiškino, kad priešą galima nugalėti staigiu puolimu, nespėjus jam sutelkti pagrindinių jėgų. ,,Keistasis karas” Antrojo pasaulinio karo pradžios laikotarpis, kai 1939 m. rugsėjo 3 d. D. Britanija ir Prancūzija, paskelbusios karą Vokietijai, nevykdė aktyvių karo veiksmų. Abiejų pusių kariuomenės stovėjo viena prieš kitą ir nekariavo. Tokia padėtis truko iki 1940 m. birželio, kai vokiečiai okupavo Prancūziją. Molotovo ir Ribentropo susitikimas Maskvoje 1939 m. rugsėjo 28 d. Iš Sovietų Sąjungos ir Vokietijos draugystės ir sienų nustatymo sutarties 1939 metų rugpjūčio 23 dieną pasirašyto slaptojo papildomo protokolo pirmas paragrafas keičiamas taip, kad Lietuvos valstybės teritorija atitenka SSRS interesų sferai, o Liublino vaivadija ir Varšuvos vaivadijos dalis priskiriama Vokietijos interesų sferai.

Daugiau informacijos...

Šį darbą sudaro 723 žodžiai, tikrai rasi tai, ko ieškai!

★ Klientai rekomenduoja


Šį rašto darbą rekomenduoja mūsų klientai. Ką tai reiškia?

Mūsų svetainėje pateikiama dešimtys tūkstančių skirtingų rašto darbų, kuriuos įkėlė daugybė moksleivių ir studentų su skirtingais gabumais. Būtent šis rašto darbas yra patikrintas specialistų ir rekomenduojamas kitų klientų, kurie po atsisiuntimo įvertino šį mokslo darbą teigiamai. Todėl galite būti tikri, kad šis pasirinkimas geriausias!

Detali informacija
Darbo tipas
Šaltiniai
✅ Šaltiniai yra
Failo tipas
Skaidrės (.pptx)
Apimtis
28 psl., (723 ž.)
Darbo duomenys
  • Istorijos pristatymas
  • 28 psl., (723 ž.)
  • Skaidrės 6 MB
  • Lygis: Mokyklinis
  • ✅ Yra šaltiniai
www.nemoku.lt Atsisiųsti šį pristatymą
Privalumai
Pakeitimo garantija Darbo pakeitimo garantija

Atsisiuntei rašto darbą ir neradai jame reikalingos informacijos? Pakeisime jį kitu nemokamai.

Sutaupyk 25% pirkdamas daugiau Gauk 25% nuolaidą

Pirkdamas daugiau nei vieną darbą, nuo sekančių darbų gausi 25% nuolaidą.

Greitas aptarnavimas Greitas aptarnavimas

Išsirink norimus rašto darbus ir gauk juos akimirksniu po sėkmingo apmokėjimo!

Atsiliepimai
www.nemoku.lt
Dainius Studentas
Naudojuosi nuo pirmo kurso ir visad randu tai, ko reikia. O ypač smagu, kad įdėjęs darbą gaunu bet kurį nemokamai. Geras puslapis.
www.nemoku.lt
Aurimas Studentas
Puiki svetainė, refleksija pilnai pateisino visus lūkesčius.
www.nemoku.lt
Greta Moksleivė
Pirkau rašto darbą, viskas gerai.
www.nemoku.lt
Skaistė Studentė
Užmačiau šią svetainę kursiokės kompiuteryje. :D Ką galiu pasakyti, iš kitur ir nebesisiunčiu, kai čia yra viskas ko reikia.
Palaukite! Šį darbą galite atsisiųsti visiškai NEMOKAMAI! Įkelkite bet kokį savo turimą mokslo darbą ir už kiekvieną įkeltą darbą būsite apdovanoti - gausite dovanų kodus, skirtus nemokamai parsisiųsti jums reikalingus rašto darbus.
Vilkti dokumentus čia:

.doc, .docx, .pdf, .ppt, .pptx, .odt