Rašiniai

Interneto žala

9.8   (2 atsiliepimai)
Interneto žala 1 puslapis
Interneto žala 2 puslapis
Interneto žala 3 puslapis
Interneto žala 4 puslapis
www.nemoku.lt
www.nemoku.lt
Aukščiau pateiktos peržiūros nuotraukos yra sumažintos kokybės. Norėdami matyti visą darbą, spustelkite peržiūrėti darbą.
Ištrauka

Šiais laikais kiekvienas jaunuolis yra bent kartą naudojęsis internetu ir žino, kas tai per daiktas. Internetu besinaudojančių žmonių gretos vis didėja, tačiau nors ir internetas yra pagrindinis informacijos šaltinis, jis gali daryti ir neigiamą įtaką. Viena skaudžiausių XXI amžiaus problemų – priklausomybė nuo interneto.
Pastaraisiais metais, besinaudojančių internetu žmonių skaičiui gerokai išaugus, pasigirdo įspėjančių balsų apie naują psichinio sutrikimo rūšį: nesveiką polinkį į internetą. Psichikos gydytojai susilaukė piktnaudžiaujančių internetu klientų, besiskundžiančių santuokinėmis, finansinėmis, darbo bei sveikatos problemomis.
Santuokos yra dėl kibernetinio sekso ir kompiuterinių nuotykių, banko sąskaitos tirpsta dėl virtualių aferų, namų šeimininkės nesirūpina savo šeimomis, nes leidžia laiką su savo draugais iš pokalbių kanalų, vadybininkai praranda darbus dėl pernelyg intensyvaus elektroninio pašto naudojimo asmeniniais tikslais darbo metu, o studentų pažymiai smunka dėl valandų, praleistų prie kompiuterinių žaidimų. Psichiatrai įspėja, kad ligotas pripratimas prie interneto yra rimta psichologinė būsena, o tokių atvejų tik daugės, nes didėja žmonių, besinaudojančių internetu, skaičius.
Pripratimas prie interneto nusakomas kaip elgsenos tipas, lyginamas su azartiniu lošimu, persivalgymu, bei nesveiku televizijos žiūrėjimu. „Internetomanas“ nėra priklausomas nuo kokios nors materijos, bet nuo paties veikimo įrankio – kompiuterio, ir nuo pojūčių, kuriuos jis patiria.
Anot mokslininkų, „interneto liga“ yra sutrikimas, kurį kenčia žmonės, besirenkantys virtualiąją realybę kompiuterio ekrane, o ne įprastą realybę. Maniakiškai besinaudojant internetu, jo bendruomenė tampa vienintele tikrąja buvimo vieta. “Internetomanai“ jaučiasi pripažįstami, gerbiami, nevaržomi, susiję su kitais virtualaus žaidimo dalyviais, mano, kad jais rūpinamasi.
Žmonės virtualioje aplinkoje gali būti tuo kuo nori: susigalvoti sau naujas asmenybes, nupasakoti savo karjerą, lytį ar fizinę išvaizdą visai kitomis spalvomis. Jie gali drąsiai reikšti ir ginti savo nuomonę, laidyti sąmojus – visi šie dalykai neretai yra sunkiai išreiškiami tiesiogiai bendraujant. Virtualus pasaulis tampa realesnis nei tikrasis.
Žmogus tampa priklausomas, nes jo gyvenimas nėra pilnavertis. Priklausymas gali tapti vieninteliu arba svarbiausiu pramogos ir pasitenkinimo šaltiniu. Daugelis iš turinčiųjų kompiuterį gali būti paveiktas ligoto potraukio internetui, tačiau...

Daugiau informacijos...

Šį darbą sudaro 743 žodžiai, tikrai rasi tai, ko ieškai!

Detali informacija
Darbo tipas
Lygis
Mokyklinis
Failo tipas
Word failas (.doc)
Apimtis
4 psl., (743 ž.)
Darbo duomenys
  • Interneto rašinys
  • 4 psl., (743 ž.)
  • Word failas 38 KB
  • Lygis: Mokyklinis
www.nemoku.lt Atsisiųsti šį rašinį

www.nemoku.lt Panašūs darbai

Interneto naršyklės. Privalumai, trūkumai, skirtumai

Interneto naršyklės. Privalumai, trūkumai, skirtumai Internetas
Peržiūrėti darbą

Interneto paslaugų tiekėjai Šiauliuose

Interneto paslaugų tiekėjai Šiauliuose Internetas
Peržiūrėti darbą

Internetas. Interneto paslaugos

Internetas. Interneto paslaugos Internetas
Peržiūrėti darbą

Internetas. Populiarios Interneto paslaugos

Internetas. Populiarios Interneto paslaugos Internetas
Peržiūrėti darbą
Privalumai
Pakeitimo garantija Darbo pakeitimo garantija

Atsisiuntei rašto darbą ir neradai jame reikalingos informacijos? Pakeisime jį kitu nemokamai.

Sutaupyk 25% pirkdamas daugiau Gauk 25% nuolaidą

Pirkdamas daugiau nei vieną darbą, nuo sekančių darbų gausi 25% nuolaidą.

Greitas aptarnavimas Greitas aptarnavimas

Išsirink norimus rašto darbus ir gauk juos akimirksniu po sėkmingo apmokėjimo!

Atsiliepimai
www.nemoku.lt
Dainius Studentas
Naudojuosi nuo pirmo kurso ir visad randu tai, ko reikia. O ypač smagu, kad įdėjęs darbą gaunu bet kurį nemokamai. Geras puslapis.
www.nemoku.lt
Aurimas Studentas
Puiki svetainė, refleksija pilnai pateisino visus lūkesčius.
www.nemoku.lt
Greta Moksleivė
Pirkau rašto darbą, viskas gerai.
www.nemoku.lt
Skaistė Studentė
Užmačiau šią svetainę kursiokės kompiuteryje. :D Ką galiu pasakyti, iš kitur ir nebesisiunčiu, kai čia yra viskas ko reikia.
www.nemoku.lt Atsisiųsti šį rašinį