Šiuo metu yra kuriama informacinė visuomenė – atvira, išsilavinusi, nuolat besimokanti ir savo veiklą grindžianti žinojimu. Informacinės visuomenės nariai turi mokėti visose savo veiklos srityse efektyviai naudoti šiuolaikines informacinių technologijų priemones ir ne tik mūsų valstybės, bet ir viso pasaulio kompiuterizuotos informacijos išteklius. Todėl labai svarbu, kad mes, studentai, gautųme pagrindinių žinių apie informacinių technologijų, asmeninių kompiuterių bei jų programinės įrangos panaudojimo galimybes. Taigi šiame referate bandysiu paaiškinti, ką gero išmokome per šį semestrą.
Kaip žinome, mūsų gyvenimas neįsivaizduojamas be skaičių. Daugybė žmonių kiekvieną dieną daro finansinius, mokslinius bei šiaip įvairios paskirties skaičiavimus. Tačiau neužtenka padaryti apskaičiavimą, labai svarbu jį sutvarkyti, išsaugoti ir pateikti jį kaip patikimą dokumentą. Tam yra skirta programa Microsoft Office Excel (Lietuviškai skaičiuoklė), tai visame pasaulyje viena iš populiariausių dokumentų su skaičiuojamaisiais elementais projektavimo ir tvarkymo programa. Paprastai valdoma ir vaizdi grafinė sąsaja leidžia tvarkyti ne tik atskirus dokumentus, bet ir dokumentų sistemas, sudaromas iš tipinių elementų: tekstų, skaičių ir skaičiavimus aprašančių formulių. Įrašius tokį dokumentą į kompiuterio diską, vėliau jį galima daug kartų naudoti kaip šabloną, kuriant kitus panašios sandaros dokumentus.
Skaičiuojant projekto biudžetą gali prireikti įvairių formulių.
Formulė gali būti įvedama rankiniu būdu. Kiekviena formulė būtinai prasideda lygybės ( = ) ženklu. Celėje galima matyti arba pagal formulę apskaičiuotą rezultatą, arba pačią formulę. Ką norima matyti, nurodoma Tools meniu Options komandos View skyrelio srityje Windows options (jungiklį Formulas įjungti, jei norima matyti formules) arba klaviatūros klavišų deriniu <Ctrl+` >.
Pažymėti celę, kurioje reikia įrašyti formulę.
Įrašyti lygybės ženklą “=“ arba spragtelti formulės eilutėje ties mygtuku Edit Formula (= ).
Įrašyti formulę.
Paspausti <Enter> arba išskirti kitą celę.
1.2 Funkcijų rašymo formulėse budai
1.2.1 Funkcijų rašymas klaviatūra
Kai yra rengiamas projekto biudžetas, reikalinga funkcija tiesiog įrašoma aktyvioje celėje pagal formulių įvedimo taisykles (formulė pradedama lygybės ženklu), pvz., =SUM(A1:B9;C1:D9).
1.2.2 Funkcijų rašymas pasirenkant iš išsiskleidžiančio sąrašo
Pradėjus formulės įvedimą lygybės ženklu formulių įvedimo eilutės (Formula Bar) pradžioje pateikiamas...
Šį darbą sudaro 1679 žodžiai, tikrai rasi tai, ko ieškai!
★ Klientai rekomenduoja
Šį rašto darbą rekomenduoja mūsų klientai. Ką tai reiškia?
Mūsų svetainėje pateikiama dešimtys tūkstančių skirtingų rašto darbų, kuriuos įkėlė daugybė moksleivių ir studentų su skirtingais gabumais. Būtent šis rašto darbas yra patikrintas specialistų ir rekomenduojamas kitų klientų, kurie po atsisiuntimo įvertino šį mokslo darbą teigiamai. Todėl galite būti tikri, kad šis pasirinkimas geriausias!
Norint atsisiųsti šį darbą spausk ☞ Peržiūrėti darbą mygtuką!
Mūsų mokslo darbų bazėje yra daugybė įvairių mokslo darbų, todėl tikrai atrasi sau tinkamą!
Panašūs darbai
Atsisiuntei rašto darbą ir neradai jame reikalingos informacijos? Pakeisime jį kitu nemokamai.
Pirkdamas daugiau nei vieną darbą, nuo sekančių darbų gausi 25% nuolaidą.
Išsirink norimus rašto darbus ir gauk juos akimirksniu po sėkmingo apmokėjimo!