Konspektai

Informacinės technologijos bei programavimas

9.8   (2 atsiliepimai)
Informacinės technologijos bei programavimas 1 puslapis
Informacinės technologijos bei programavimas 2 puslapis
Informacinės technologijos bei programavimas 3 puslapis
Informacinės technologijos bei programavimas 4 puslapis
www.nemoku.lt
www.nemoku.lt
Aukščiau pateiktos peržiūros nuotraukos yra sumažintos kokybės. Norėdami matyti visą darbą, spustelkite peržiūrėti darbą.
Ištrauka

Programavimo stilius. Programavimo stiliaus paskirtis: • Programavimo stilius – programavimo kalbos konstrukcijų išdėstymo taisyklės. • Programavimo stilius apima: – Programinio kodo elementų vardų parinkimą; – Programavimo kodo formatavimą; – Bendras programavimo taisykles. Programavimo stilius – nauda. • Stilius neturi įtakos programos darbui, tačiau svarbus ją suprasti siekiančiam žmogui. • Stiliaus taisyklių ypač svarbu laikytis kuomet su kodu dirba ne vienas programuotojas. • Standartizuotas programavimo stilius padaro programinį kodą tvarkingesniu, vieningesniu, aiškesniu ir taip leidžia pakelti programavimo kokybę.
1.
Programavimo kultūra. • Programos teksto suvokiamumui, jos veiksmų aiškumui įvertinti vartojama programavimo kultūros sąvoka. Programavimo kultūra apima: – tinkamą, racionalų algoritmo parinkimą ar sudarymą; – tai paprastai vadinama algoritmavimo stiliumi; čia priklausytų apgalvotos valdymo konstrukcijų bei duomenų tipų parinkimas, jų derinamumas tarpusavyje, tinkamumas duotam uždaviniui spręsti; – programos skaidymą į dalis, kurios išreiškia logiškai atskirus ar nedaug susijusius veiksmus; – prasmingų vardų (kintamiesiems, konstantoms, tipams, procedūroms, funkcijoms) parinkimą; – taiklų programos aprašų ir veiksmų komentavimą; – vaizdų programos teksto išdėstymą.
2.
Kodo formatavimas. Programavimo stilius nurodo, kokiu būdu formatuoti kodą: • Atitraukimai – Tabuliacija - paprasti tarpai – Hierarchinės if { …} else sakinių struktūros • Tarpai tarp elementų – Ar išskirti tarpais skliaustelius? – Ar išskirti tarpais operatorius (=, +, / )? • Perkėlimai į kitą eilutę – Ar kodo bloko pradžios ir pabaigos simboliai { ir } rašomi toje pačioje ar kitoje eilutėje? • Kodo blokai – Ar vieno teiginio sąlyginiame sakinyje naudoti skliaustelius { }?. Geras programavimo stilius. • Programa turi būti lengvai skaitoma ir lengvai suprantama, tuomet ją būtų lengva skaityti ne tik autoriui. • Pirmosios programos eilutės pradedamos rašyti pirmąja pozicija, o visas kitas programos kamienas pastumiamas palaipsniui į dešinę.
3.
• Visi baziniai žodžiai ir didžioji programos dalis rašoma mažosiomis raidėmis. • Klasių, funkcijų vardų pirmoji raidė didžioji. • Geras programavimo stilius leidžia lengviau redaguoti programos kodą. Vardų sudarymas. • Vardai sudaromi...

Daugiau informacijos...

Šį darbą sudaro 2811 žodžiai, tikrai rasi tai, ko ieškai!

★ Klientai rekomenduoja


Šį rašto darbą rekomenduoja mūsų klientai. Ką tai reiškia?

Mūsų svetainėje pateikiama dešimtys tūkstančių skirtingų rašto darbų, kuriuos įkėlė daugybė moksleivių ir studentų su skirtingais gabumais. Būtent šis rašto darbas yra patikrintas specialistų ir rekomenduojamas kitų klientų, kurie po atsisiuntimo įvertino šį mokslo darbą teigiamai. Todėl galite būti tikri, kad šis pasirinkimas geriausias!

Detali informacija
Darbo tipas
Lygis
Universitetinis
Failo tipas
Word failas (.doc)
Apimtis
4 psl., (2811 ž.)
Darbo duomenys
  • Programų konspektas
  • 4 psl., (2811 ž.)
  • Word failas 2 MB
  • Lygis: Universitetinis
www.nemoku.lt Atsisiųsti šį konspektą

www.nemoku.lt Panašūs darbai

Informacinės technologijos - Windows, Word ir Excel

Informacinės technologijos - Windows, Word ir Excel Programos Peržiūrėti darbą

Objektinis programavimas C++, C++ pagrindai

Objektinis programavimas C++, C++ pagrindai Programos Peržiūrėti darbą

Programavimo technologijos

Programavimo technologijos Programos Peržiūrėti darbą

Loginis programavimas. Programavimas Prologu. Pagrindinės struktūros. Faktų, taisyklių įvedimas, užklausos, ataskaitos

Loginis programavimas. Programavimas Prologu. Pagrindinės struktūros. Faktų, taisyklių įvedimas, užklausos, ataskaitos Programos Peržiūrėti darbą
Privalumai
Pakeitimo garantija Darbo pakeitimo garantija

Atsisiuntei rašto darbą ir neradai jame reikalingos informacijos? Pakeisime jį kitu nemokamai.

Sutaupyk 25% pirkdamas daugiau Gauk 25% nuolaidą

Pirkdamas daugiau nei vieną darbą, nuo sekančių darbų gausi 25% nuolaidą.

Greitas aptarnavimas Greitas aptarnavimas

Išsirink norimus rašto darbus ir gauk juos akimirksniu po sėkmingo apmokėjimo!

Atsiliepimai
www.nemoku.lt
Dainius Studentas
Naudojuosi nuo pirmo kurso ir visad randu tai, ko reikia. O ypač smagu, kad įdėjęs darbą gaunu bet kurį nemokamai. Geras puslapis.
www.nemoku.lt
Aurimas Studentas
Puiki svetainė, refleksija pilnai pateisino visus lūkesčius.
www.nemoku.lt
Greta Moksleivė
Pirkau rašto darbą, viskas gerai.
www.nemoku.lt
Skaistė Studentė
Užmačiau šią svetainę kursiokės kompiuteryje. :D Ką galiu pasakyti, iš kitur ir nebesisiunčiu, kai čia yra viskas ko reikia.

Palaukite! Šį darbą galite atsisiųsti visiškai NEMOKAMAI!

Įkelkite bet kokį savo turimą mokslo darbą ir už kiekvieną įkeltą darbą būsite apdovanoti - gausite dovanų kodus, skirtus nemokamai parsisiųsti jums reikalingus rašto darbus.
Vilkti dokumentus čia:

.doc, .docx, .pdf, .ppt, .pptx, .odt