1.4 Užsienio rinkos segmentavimas
1.5 Įmonės veiklos išplėtimo strategijos
2. ĮMONĖS ĮĖJIMO Į UŽSIENIO RINKAS FORMOS
2.1 Trumpa įmonės įėjimo į užsienio rinkas formų charakteristika
2.2 Eksporto operacijų organizavimas
2.2.1 Eksportas per tarpininkus vidaus rinkoje
2.2.2 Eksportas pagal kontraktą su užsienio pirkėju
2.2.3 Eksportas per atstovus užsienyje
2.2.4. Eksportas per prekybos atstovybę užsienyje
2.3. Įmonės įėjimo į užsienio rinkas formų parinkimas
2.4 Bendros veikos sutartis
3. PRAKTINIS PAVYZDYS – UAB KRAITENĖ
3.1. UAB KRAITENĖ pagrindinės veiklos sritys
3.2. UAB KRAITENĖS eksportas
3.3 Reklama
IŠVADOS
LITERATŪRA
ĮVADAS
Plečiantis tarptautiniams ryšiams, tampa svarbus paslaugų tiekėjų ir vartotojų bendradarbiavimas. Tam, kad tiekėjas pačiu efektyviausiu būdu pateiktų tai, ko reikalauja vartotojas, jis privalo suprasti skirtingus jų poreikius; kaip geriausiai tuos poreikius patenkinti; ir kaip jis galėtų efektyviausiai perteikti savo siūlomą prekę ar paslaugų esmę. Tos įmonės, kurios jau pradėjo internacionalizuoti savo veiklą, pastebi, kad užsienio rinkos ne tik atveria naujas galimybes, bet ir kelia gana griežtus reikalavimus. Šiame darbe aprašomi užsienio rinkos tyrimo būdai, rinkos pasirinkimo metodai, galimybės , įėjimo į rinką formos.
Savo darbe noriu supažindinti su UAB „Kraitenė“, jos gaminama produkcija ir naudojamomis technologijomis. Pasirinkdamos UAB „Kraitenė“, kaip tyrimo objektą, siekiau parodyti konkrečios įmonės įvedimo į rinką pavyzdį, pritaikydama tarptautinio marketingo teoriją.
1. ĮMONĖS VEIKLOS UŽSIENIO RINKOSE GALIMYBĖS IR TIKSLINGUMO ĮVERTINIMAS
1.1 Užsienio rinkų parinkimo kriterijai
Pagrindinis užsienio rinkų parinkimo kriterijus yra prognozuojama įmonės prekių pardavimo konkrečioje užsienio rinkoje apimtis. Ji priklauso nuo rinkos talpumo, įmonės dalies rinkoje ir jos išlaidų marketingui.
Paklausa
Rinkos paklausa
Įmonės prekių paklausa
Potencialas
Rinkos potencialas
Potenciali įmonės prekių pasiūlos apimtis
Prognozė
Rinkos prognozė
Įmonės prekių pardavimų prognozė
Įmonės prekių paklausa – tai įmonės dalis bendrojoje rinkos paklausoje. Įmonės prekių paklausa taip pat priklauso nuo įmonės marketingo išlaidų.
1 Pav. Įmonės prekių paklausos ir marketingo išlaidų ryšys
Todėl prognozuojama įmonės prekių pardavimo apimčiai nustatyti reikia informacijos apie užsienio rinkas (jų prieinamumą, talpumą, vartotojų jautrumą eksportuojamoms prekėms ir rinkų stabilumą), konkurentus ir įmonės galimybes.
2 Pav. Prognozuojamos įmonės prekių pardavimo konkrečioje užsienio rinkoje apimties nustatymo etapai
1.2. Prognozuojamos pardavimo užsienio rinkose apimties formavimo veiksniai
1.2.1....
Šį darbą sudaro 3913 žodžiai, tikrai rasi tai, ko ieškai!
★ Klientai rekomenduoja
Šį rašto darbą rekomenduoja mūsų klientai. Ką tai reiškia?
Mūsų svetainėje pateikiama dešimtys tūkstančių skirtingų rašto darbų, kuriuos įkėlė daugybė moksleivių ir studentų su skirtingais gabumais. Būtent šis rašto darbas yra patikrintas specialistų ir rekomenduojamas kitų klientų, kurie po atsisiuntimo įvertino šį mokslo darbą teigiamai. Todėl galite būti tikri, kad šis pasirinkimas geriausias!
Norint atsisiųsti šį darbą spausk ☞ Peržiūrėti darbą mygtuką!
Mūsų mokslo darbų bazėje yra daugybė įvairių mokslo darbų, todėl tikrai atrasi sau tinkamą!
Panašūs darbai
Atsisiuntei rašto darbą ir neradai jame reikalingos informacijos? Pakeisime jį kitu nemokamai.
Pirkdamas daugiau nei vieną darbą, nuo sekančių darbų gausi 25% nuolaidą.
Išsirink norimus rašto darbus ir gauk juos akimirksniu po sėkmingo apmokėjimo!