Analizės

Ilgalaikio nematerialaus turto apskaita

9.8   (3 atsiliepimai)
Ilgalaikio nematerialaus turto apskaita 1 puslapis
Ilgalaikio nematerialaus turto apskaita 2 puslapis
Ilgalaikio nematerialaus turto apskaita 3 puslapis
Ilgalaikio nematerialaus turto apskaita 4 puslapis
Ilgalaikio nematerialaus turto apskaita 5 puslapis
Ilgalaikio nematerialaus turto apskaita 6 puslapis
Ilgalaikio nematerialaus turto apskaita 7 puslapis
Ilgalaikio nematerialaus turto apskaita 8 puslapis
Ilgalaikio nematerialaus turto apskaita 9 puslapis
Ilgalaikio nematerialaus turto apskaita 10 puslapis
Ilgalaikio nematerialaus turto apskaita 11 puslapis
Ilgalaikio nematerialaus turto apskaita 12 puslapis
Ilgalaikio nematerialaus turto apskaita 13 puslapis
Ilgalaikio nematerialaus turto apskaita 14 puslapis
Ilgalaikio nematerialaus turto apskaita 15 puslapis
www.nemoku.lt
www.nemoku.lt
Aukščiau pateiktos peržiūros nuotraukos yra sumažintos kokybės. Norėdami matyti visą darbą, spustelkite peržiūrėti darbą.
Ištrauka

Žmonės vertina ne tik materialias, bet ir dvasines vertybes. Įmonėse, nors ir labai svarbu yra pelnas, tačiau neįkainojami yra ir tokie dalykai, kaip geras firmų vardas. Taigi, įmonei tenka naudotis ir nematerialiu ilgalaikiu turtu. Toks turtas vis labiau įsigali firmų veikloje vien dėl to, kad konkurencijoje tarp firmų vis didesnę reikšmę įgyja žinios ir įgūdžiai. Materialinės produkcijos gamyba ir pardavimai tampa ne tokie reikšmingi. Nematerialusis turtas pirmiausia reiškiasi per įvairias privilegijas ir teises iš kurių įmonė gauna tam tikros naudos.
• Tikima, kad firma ateityje gaus iš turto ekonominės naudos; ekonominę naudą gali sudaryti gaminių ir paslaugų pardavimo pajamos, išlaidų sumažėjimas ar kita nauda, gaunama iš įmonės naudojamo nematerialiojo turto.
• Suteikia konkrečias teises ir privilegijas šio turto savininkui; kadangi nematerialusis turtas neapčiuopiamas, nes neturi materialios substancijos, jo buvimą galima įrodyti tik per labai konkrečias savybes, kurias įgyja šio turto turėtojas.
• Įmonė gali tuo turtu disponuoti, jį kontroliuoti arba apriboti teisę juo naudotis kitiems; tai vienas iš svarbiausių turto pripažinimo kriterijų. Įmonė kontroliuoja turtą, jei ji turi teisę gauti iš jo būsimosios ekonominės naudos bei uždrausti kitiems ja naudotis. Uždrausti naudotis kitiems galima juridinėmis teisėmis (autorių ar panašios teisės).
Įsigijimo (pasigaminimo) savikaina – sumokėta (mokėtina) pinigų ar pinigų ekvivalentų suma ar kito mainais atiduoto ar sunaudoto turto, kuris naudojamas įsigyjant ar gaminant turtą, vertė.
Nematerialus turtas apskaitoje registruojamas įsigijimo (pasigaminimo) savikaina. Jei nematerialus turtas yra įsigyjamas iš išorės šaltinio, jo įsigijimo savikaina gali būti patikimai įvertinta, kai perkant atsiskaitoma pinigais ar kitu turtu.
Nematerialiojo turto savikainą sumokėta ar mokėtina pinigų suma už nematerialųjį turtą, įskaitant muitus ir kitus negrąžinamus mokesčius. Turto įsigijimo savikainai gali būti priskiriamos ir kitos tiesioginės turto paruošimo numatomam naudojimui išlaidos (pavyzdžiui, atlyginimai už teisines paslaugas).
Jei nematerialusis turtas įsigyjamas brangiau nei tikroji jo vertė išsimokėtinai per ilgesnį kaip 12 mėnesių laikotarpį ir sutartyje palūkanos nurodomos arba jų dydis reikšmingai skiriasi nuo rinkos...

Daugiau informacijos...

Šį darbą sudaro 2348 žodžiai, tikrai rasi tai, ko ieškai!

★ Klientai rekomenduoja


Šį rašto darbą rekomenduoja mūsų klientai. Ką tai reiškia?

Mūsų svetainėje pateikiama dešimtys tūkstančių skirtingų rašto darbų, kuriuos įkėlė daugybė moksleivių ir studentų su skirtingais gabumais. Būtent šis rašto darbas yra patikrintas specialistų ir rekomenduojamas kitų klientų, kurie po atsisiuntimo įvertino šį mokslo darbą teigiamai. Todėl galite būti tikri, kad šis pasirinkimas geriausias!

Detali informacija
Darbo tipas
Šaltiniai
✅ Šaltiniai yra
Failo tipas
Word failas (.doc)
Apimtis
15 psl., (2348 ž.)
Darbo duomenys
  • Apskaitos analizė
  • 15 psl., (2348 ž.)
  • Word failas 84 KB
  • Lygis: Universitetinis
  • ✅ Yra šaltiniai
www.nemoku.lt Atsisiųsti šią analizę
Privalumai
Pakeitimo garantija Darbo pakeitimo garantija

Atsisiuntei rašto darbą ir neradai jame reikalingos informacijos? Pakeisime jį kitu nemokamai.

Sutaupyk 25% pirkdamas daugiau Gauk 25% nuolaidą

Pirkdamas daugiau nei vieną darbą, nuo sekančių darbų gausi 25% nuolaidą.

Greitas aptarnavimas Greitas aptarnavimas

Išsirink norimus rašto darbus ir gauk juos akimirksniu po sėkmingo apmokėjimo!

Atsiliepimai
www.nemoku.lt
Dainius Studentas
Naudojuosi nuo pirmo kurso ir visad randu tai, ko reikia. O ypač smagu, kad įdėjęs darbą gaunu bet kurį nemokamai. Geras puslapis.
www.nemoku.lt
Aurimas Studentas
Puiki svetainė, refleksija pilnai pateisino visus lūkesčius.
www.nemoku.lt
Greta Moksleivė
Pirkau rašto darbą, viskas gerai.
www.nemoku.lt
Skaistė Studentė
Užmačiau šią svetainę kursiokės kompiuteryje. :D Ką galiu pasakyti, iš kitur ir nebesisiunčiu, kai čia yra viskas ko reikia.
Palaukite! Šį darbą galite atsisiųsti visiškai NEMOKAMAI! Įkelkite bet kokį savo turimą mokslo darbą ir už kiekvieną įkeltą darbą būsite apdovanoti - gausite dovanų kodus, skirtus nemokamai parsisiųsti jums reikalingus rašto darbus.
Vilkti dokumentus čia:

.doc, .docx, .pdf, .ppt, .pptx, .odt