Namų darbai

Finansų valdymo ypatybės: UAB "Būsto paskolų draudimas"

9.2   (3 atsiliepimai)
Finansų valdymo ypatybės: UAB "Būsto paskolų draudimas" 1 puslapis
Finansų valdymo ypatybės: UAB "Būsto paskolų draudimas" 2 puslapis
Finansų valdymo ypatybės: UAB "Būsto paskolų draudimas" 3 puslapis
Finansų valdymo ypatybės: UAB "Būsto paskolų draudimas" 4 puslapis
Finansų valdymo ypatybės: UAB "Būsto paskolų draudimas" 5 puslapis
Finansų valdymo ypatybės: UAB "Būsto paskolų draudimas" 6 puslapis
Finansų valdymo ypatybės: UAB "Būsto paskolų draudimas" 7 puslapis
www.nemoku.lt
www.nemoku.lt
Aukščiau pateiktos peržiūros nuotraukos yra sumažintos kokybės. Norėdami matyti visą darbą, spustelkite peržiūrėti darbą.
Ištrauka

Valdymo praktikos tyrimui pasirinkta uždaroji akcinė bendrovė “Būsto paskolų draudimas” (toliau – bendrovė), atsižvelgiant į tai, kad ši bendrovė, įsteigta prieš 10 metų suvaidino itin didelį vaidmenį siekiant išjudinti būsto rinką Lietuvoje, t.y. sudarė palankias sąlygas gyventojams gauti iš bankų kreditus gyvenamajam būstui įsigyti su minimalių 5 proc. nuo kredito sumos pradiniu įnašu vienintelė Lietuvoje teikia būsto kreditų draudimo paslaugas daugiau nei 10 metų ir yra sukaupusi pakankamai patirties teikiant kreditų draudimo paskaugas.
Bendrovė teikia būsto kreditų draudimo paslaugas, t.y. sudaro kreditų draudimo sutartis su gyventojais imančiais iš bankų kreditus gyvenamajam būstui įsigyti.
Draudimo paslaugų teikimo technologinis procesas susideda iš šių dalių: bendradarbiavimo sutarčių su bankais sudarymas; draudimo paslaugų reklama; draudimo sutarčių sudarymas; draudimo įmokų apskaičiavimas; draudimo įmokų apskaita; draudimo išmokų planavimas; draudimo išmokų mokėjimas; įkeisto turto realizavimas.
Darbo priemonės – kompiuteriai, telefonai, faksai, automobilis.
Bendrovėje dirba 37 darbuotojai pagal šias profesijas – teisininkai - 4, ekonomistai - 2, vadybininkai - 11, rizikos vertintojas - 1, finansininkai/buhalteriai - 5, kompiuteristai - 3, archyvuotojas - 1, vidaus auditorius – 1, aktuaras – 1, aptarnaujantys (vairuotojas, valytojas, elektrikas, ūkvedis) – 5.
Bendrovės valdymo struktūra pateikta 1 schemoje:
I. TEORINĖ DALIS
Draudimo paslaugų įmonės valdymas
Ekonominėje literatūroje autoriai, nagrinėjantys draudimo paslaugų įmonių valdymą [ 1,2,3,4,5] ypač atkreipia dėmesį į tai, kad įmonės veiklos rezultatai labai priklauso nuo jos valdymo struktūros. Tačiau nežiūrint į tai, kokia struktūra bebūtų, į pirmą planą iškyla jos valdymo butinybė, reikalingos valdymo funkcijos ir metodai. Efektyvaiai įmonės veiklai užtikrinti būtina, kad visuose lygiuose, visuose padaliniuose darbuotojai gerai žinotų savo vietą, darbą, vaidmenį ir atliekamas funkcijas.
Įmonės valdymo struktūrą nulemia jos tikslai ir strategija.Įmonės valdymo struktūros kūrimas turi ilgalaikį strateginį pobūdį, ji kuriama tikintis, kad struktūra gyvuos ilgą laiką. Kiekviena įmonė pasirenka sau tinkamiausią valdymo struktūrą. Pagrindiniai klausimai, į kuriuos reikia atsakyti projektuojant įmonės valdymo struktūrą yra šie :1) kokie yra trumpalaikiai ir ilgalaikiai įmonės tikslai? 2) koks turi...

Daugiau informacijos...

Šį darbą sudaro 1774 žodžiai, tikrai rasi tai, ko ieškai!

★ Klientai rekomenduoja


Šį rašto darbą rekomenduoja mūsų klientai. Ką tai reiškia?

Mūsų svetainėje pateikiama dešimtys tūkstančių skirtingų rašto darbų, kuriuos įkėlė daugybė moksleivių ir studentų su skirtingais gabumais. Būtent šis rašto darbas yra patikrintas specialistų ir rekomenduojamas kitų klientų, kurie po atsisiuntimo įvertino šį mokslo darbą teigiamai. Todėl galite būti tikri, kad šis pasirinkimas geriausias!

Detali informacija
Darbo tipas
Lygis
Universitetinis
Failo tipas
Word failas (.doc)
Apimtis
7 psl., (1774 ž.)
Darbo duomenys
  • Draudimo namų darbas
  • 7 psl., (1774 ž.)
  • Word failas 931 KB
  • Lygis: Universitetinis
www.nemoku.lt Atsisiųsti šį namų darbą
Privalumai
Pakeitimo garantija Darbo pakeitimo garantija

Atsisiuntei rašto darbą ir neradai jame reikalingos informacijos? Pakeisime jį kitu nemokamai.

Sutaupyk 25% pirkdamas daugiau Gauk 25% nuolaidą

Pirkdamas daugiau nei vieną darbą, nuo sekančių darbų gausi 25% nuolaidą.

Greitas aptarnavimas Greitas aptarnavimas

Išsirink norimus rašto darbus ir gauk juos akimirksniu po sėkmingo apmokėjimo!

Atsiliepimai
www.nemoku.lt
Dainius Studentas
Naudojuosi nuo pirmo kurso ir visad randu tai, ko reikia. O ypač smagu, kad įdėjęs darbą gaunu bet kurį nemokamai. Geras puslapis.
www.nemoku.lt
Aurimas Studentas
Puiki svetainė, refleksija pilnai pateisino visus lūkesčius.
www.nemoku.lt
Greta Moksleivė
Pirkau rašto darbą, viskas gerai.
www.nemoku.lt
Skaistė Studentė
Užmačiau šią svetainę kursiokės kompiuteryje. :D Ką galiu pasakyti, iš kitur ir nebesisiunčiu, kai čia yra viskas ko reikia.
Palaukite! Šį darbą galite atsisiųsti visiškai NEMOKAMAI! Įkelkite bet kokį savo turimą mokslo darbą ir už kiekvieną įkeltą darbą būsite apdovanoti - gausite dovanų kodus, skirtus nemokamai parsisiųsti jums reikalingus rašto darbus.
Vilkti dokumentus čia:

.doc, .docx, .pdf, .ppt, .pptx, .odt