Tikriausiai toks vienintelis sužavėjęs filmas per visus mano 19 metų. Tiesiogine to žodžio prasme „papirko” ir „užkūrė“ tikrą emocijų sumaištį galvoje. Sakoma, filmas geras, kai paliečia žmogaus emocinę būseną. Tai būtent ši komedija privertė susimąstyti apie viską ir išspausti ne vieną ašarą. Taip pat, filmas pateikia labia daug gražių žinučių žiūrovams, viena jų : „Kad ir kas nutiktų šiame gyvenime, svarbiausia sau pasakyti, kad viskas vienaip ar kitaip bus „čikii”. Šiame filme gausu įvairiausių situacijų (tikriausiai tai būtų Indiškų filmų bruožas) nuo pačių juokingiausių iki pačių liūdniausių.
Pasirinkau išanalizuoti būtent šį filmą, nes tai vienintelis filmas per kurį tiek daug juokiausi, verkiau, išgyvenau situacijas su veikėjais ir gavau labia daug motyvacijos. Šmaikštus ir užkrečiantis, nuoširdžiai juokingas ir įtraukiantis – „Trys idiotai“ tapo Indijos kino sensacija, tai vienas komerciškai sėkmingiausių filmų, laimėjęs pačius prestižiškiausius Indijos kino apdovanojimus ir sužavėjęs daugelį kino mėgėjų ir kritikų visame pasauly.
Šiame filme gvildenama labai daug temų: meilė, draugystė, bet pati svarbiausia tema – viskas yra įveikiama ir visi dalykai gyvenime yra išsprendžiami. Visi patiria sunkumų, bet svarbiausia nepasiduoti, tikėti meile, amžina draugyste ir viskas bus gerai. Mano nuomone, šiame filme paliečiamos praktiškai visos svarbiausios temos, kurios supa kiekvieną žmogų. Trijų studentų draugystė, kuri pakeičia jų pačių gyvenimus gerąją linkme. O ir pačią jų draugystę supa meilė, pasitikėjimas ir motyvacija. Vienas iš tų draugų ir yra visų šių pozityvių dalykų kūrėjas, kuris vadovaujasi teisingumu, motyvacija bei noru pagalba kitiems.
Šio filmo režisierius yra Rajkumar Hirani, kuris gimė 1962 m. lapkričio 20 d. Nagpūre, Indijoje. Tėvai norėjo, kad jis būtų buhalteris, taigi jis baigė ekonomiką. Kadangi jo pomėgiai buvo kupini filmų ir kino, jis įstojo į kino industriją. Savo karjeros pradžioje jis režisavo reklamą, viena iš žinomų reklamų buvo Fevicol reklama. Dėl savo garsių reklamų jis gavo galimybę būti filmo redaktoriumi filme „Misija Kašmyras“ (2000 m.) ir tada jis režisavo...
Šį darbą sudaro 1967 žodžiai, tikrai rasi tai, ko ieškai!
★ Klientai rekomenduoja
Šį rašto darbą rekomenduoja mūsų klientai. Ką tai reiškia?
Mūsų svetainėje pateikiama dešimtys tūkstančių skirtingų rašto darbų, kuriuos įkėlė daugybė moksleivių ir studentų su skirtingais gabumais. Būtent šis rašto darbas yra patikrintas specialistų ir rekomenduojamas kitų klientų, kurie po atsisiuntimo įvertino šį mokslo darbą teigiamai. Todėl galite būti tikri, kad šis pasirinkimas geriausias!
Norint atsisiųsti šį darbą spausk ☞ Peržiūrėti darbą mygtuką!
Mūsų mokslo darbų bazėje yra daugybė įvairių mokslo darbų, todėl tikrai atrasi sau tinkamą!
Panašūs darbai
Atsisiuntei rašto darbą ir neradai jame reikalingos informacijos? Pakeisime jį kitu nemokamai.
Pirkdamas daugiau nei vieną darbą, nuo sekančių darbų gausi 25% nuolaidą.
Išsirink norimus rašto darbus ir gauk juos akimirksniu po sėkmingo apmokėjimo!