Referatai

Faksimilinis ryšys

10   (1 atsiliepimai)
Faksimilinis ryšys 1 puslapis
Faksimilinis ryšys 2 puslapis
Faksimilinis ryšys 3 puslapis
Faksimilinis ryšys 4 puslapis
Faksimilinis ryšys 5 puslapis
Faksimilinis ryšys 6 puslapis
Faksimilinis ryšys 7 puslapis
Faksimilinis ryšys 8 puslapis
Faksimilinis ryšys 9 puslapis
Faksimilinis ryšys 10 puslapis
Faksimilinis ryšys 11 puslapis
Faksimilinis ryšys 12 puslapis
Faksimilinis ryšys 13 puslapis
Faksimilinis ryšys 14 puslapis
Faksimilinis ryšys 15 puslapis
Faksimilinis ryšys 16 puslapis
Faksimilinis ryšys 17 puslapis
Faksimilinis ryšys 18 puslapis
www.nemoku.lt
www.nemoku.lt
Aukščiau pateiktos peržiūros nuotraukos yra sumažintos kokybės. Norėdami matyti visą darbą, spustelkite peržiūrėti darbą.
Ištrauka

Istoriškai susiklostė taip, kad pirmiausia atsirado telefonas ir telegrafas. Telefonas leido greitai perduoti balso pranešimus, bet negalėjo perduoti dokumentų. Telegrafas leido perduoti dokumentus, bet jo galimybės buvo ribotos. Tekstiniuose pranešimuose buvo nedidelis simbolių rinkinys, o perdavimo grietis buvo nedidelis. Faksimilinis ryšys buvo išrastas vėliau. Faksimilinis ryšys informacijos perdavimui naudoja telefono tinklą ir jo abonentų numerius kaip savo adresus. Faksas, palyginus su paštu, žymai paspartina įvairių dokumentų perdavimą.
Faksimiliniai aparatai nuskanuoja popieriaus lapą elektroniniu būdu ir paverčia šviesius ir tamsius lapo plotelius į elektroninius signalus, kurie gali būti perduoti telefono linija. Kitame linijos gale priėmimo aparatas realizuoja atvirkštinį procesą ir sukuria perduodamo popieriaus lapo atvaizdą. Faksimilinis ryšys yra idealus siunčiant spausdintus verslo dokumentus arba formas, laiškus ir žemos kokybės fotografijas.
Faksimilinis (fakso) pranešimas yra suformuojamas tada, kai dokumentas yra skanuojamas šviesai jautriu elektroniniu prietaisu, kuris generuoja elektrinį signalą su stipriu virpėjimu, atitinkančiu juodą tašką skanavimo linijoje bei su silpnu virpėjimu, atitinkančiu baltą tašką. Skaitmeniniuose fakso aparatuose elektrinis signalas yra vėliau paverčiamas į skaitmenį dviejų lygių signalą ir apdorojamas prieš perduodant telefono linija. Modernūs skaitmeniniai fakso aparatai padalina puslapį į 2376 skanavimo linijas, kur kiekviena skanavimo linija talpina 1728 taškus. Todėl į fakso dokumentą galima žiūrėti kaip į 2376 x 1728 dydžio dvilygį pranešimą, atitinkantį 4,105,728 duomenų bitus. Laikas, reikalingas šių neapdirbtų duomenų perdavimui 4800-b/s telefono kanalu taptų daugiau nei 14 minučių 12-kos puslapių dokumento perdavimui prireiktų beveik 3 valandų. Aišku, kad tai nepriimtina. Kad sumažinti perduodamų bitų skaičių, reikia pasitelkti tam tikrus kompresijos metodus. Kad padidinti faksimilinio ryšio kokybės perdavimą reikia atlikti perduodamo faksimilinio pranešimo užkodavimą 0,07 b į sekundę , kompresijos santykiui esant beveik 15:1. Laimei, fakso pranešime yra pakankamai pasikartojimų ir naudojant šiuolaikiniu kompresijos metodus galima pasiekti aukštesnę nei 15:1 kompresiją.
1 – originalas, 2 – išskleidžiantis elementas, 3 – fotoelektrinis keitiklis, 4 – signalo apdorojimo ir keitimo įrenginys, 5,7 – linijiniai...

Daugiau informacijos...

Šį darbą sudaro 5794 žodžiai, tikrai rasi tai, ko ieškai!

★ Klientai rekomenduoja


Šį rašto darbą rekomenduoja mūsų klientai. Ką tai reiškia?

Mūsų svetainėje pateikiama dešimtys tūkstančių skirtingų rašto darbų, kuriuos įkėlė daugybė moksleivių ir studentų su skirtingais gabumais. Būtent šis rašto darbas yra patikrintas specialistų ir rekomenduojamas kitų klientų, kurie po atsisiuntimo įvertino šį mokslo darbą teigiamai. Todėl galite būti tikri, kad šis pasirinkimas geriausias!

Detali informacija
Darbo tipas
Lygis
Universitetinis
Failo tipas
Word failas (.doc)
Apimtis
18 psl., (5794 ž.)
Darbo duomenys
  • Referatas
  • 18 psl., (5794 ž.)
  • Word failas 254 KB
  • Lygis: Universitetinis
www.nemoku.lt Atsisiųsti šį referatą
Privalumai
Pakeitimo garantija Darbo pakeitimo garantija

Atsisiuntei rašto darbą ir neradai jame reikalingos informacijos? Pakeisime jį kitu nemokamai.

Sutaupyk 25% pirkdamas daugiau Gauk 25% nuolaidą

Pirkdamas daugiau nei vieną darbą, nuo sekančių darbų gausi 25% nuolaidą.

Greitas aptarnavimas Greitas aptarnavimas

Išsirink norimus rašto darbus ir gauk juos akimirksniu po sėkmingo apmokėjimo!

Atsiliepimai
www.nemoku.lt
Dainius Studentas
Naudojuosi nuo pirmo kurso ir visad randu tai, ko reikia. O ypač smagu, kad įdėjęs darbą gaunu bet kurį nemokamai. Geras puslapis.
www.nemoku.lt
Aurimas Studentas
Puiki svetainė, refleksija pilnai pateisino visus lūkesčius.
www.nemoku.lt
Greta Moksleivė
Pirkau rašto darbą, viskas gerai.
www.nemoku.lt
Skaistė Studentė
Užmačiau šią svetainę kursiokės kompiuteryje. :D Ką galiu pasakyti, iš kitur ir nebesisiunčiu, kai čia yra viskas ko reikia.

Palaukite! Šį darbą galite atsisiųsti visiškai NEMOKAMAI!

Įkelkite bet kokį savo turimą mokslo darbą ir už kiekvieną įkeltą darbą būsite apdovanoti - gausite dovanų kodus, skirtus nemokamai parsisiųsti jums reikalingus rašto darbus.
Vilkti dokumentus čia:

.doc, .docx, .pdf, .ppt, .pptx, .odt