Pristatymai

Elektriniai ir mechaniniai muzikos instrumentai

10   (1 atsiliepimai)
Elektriniai ir mechaniniai muzikos instrumentai 1 puslapis
Elektriniai ir mechaniniai muzikos instrumentai 2 puslapis
Elektriniai ir mechaniniai muzikos instrumentai 3 puslapis
Elektriniai ir mechaniniai muzikos instrumentai 4 puslapis
Elektriniai ir mechaniniai muzikos instrumentai 5 puslapis
Elektriniai ir mechaniniai muzikos instrumentai 6 puslapis
Elektriniai ir mechaniniai muzikos instrumentai 7 puslapis
Elektriniai ir mechaniniai muzikos instrumentai 8 puslapis
www.nemoku.lt
www.nemoku.lt
Aukščiau pateiktos peržiūros nuotraukos yra sumažintos kokybės. Norėdami matyti visą darbą, spustelkite peržiūrėti darbą.
Ištrauka

• Sintezatorius − aparatas, galintis generuoti elektroninį signalą ir juo manipuliuoti muzikos kūrimui, įrašymui, atlikimui. Pirmieji muzikiniai sintezatoriai buvo analoginiai. Juose elektroninį audiosignalą kūrė vienas ar keli generatoriai, dar vadinami osciliatoriais (VCO), signalas pereidavo elektriškai valdomų filtrų grandinę, amplitudės moduliatorius (ADSR), kurie valdo garso dinamiką: A (Attack – ataką), D (Decay – slopinimą), S (Sustain – palaikymą) ir R (Release – galutinį slopinimą) ir efektų bloką. Pačių osciliatorių generuojamo tono aukštis priklauso nuo klaviatūros bloko generuojamos įtampos lygio – taip keičiasi viso instrumento tonas. Atitinkamai, varijuojant įtampos lygiu, paduodamu iš klaviatūros ir kito, žemesnio dažnio oscilatoriaus, valdomas filtras (VCF), tuo pačiu keičiasi instrumento tembras. Įvairiai sujungiant laidais atskirus instrumento modulius, arba keičiant lygius rankenėlių ir jungiklių pagalba gaunama praktiškai neribota skambesių įvairovė.
• Muzikos instrumentai, kurių garsai išgaunami įvairiais būdais sukeliant skirtingo dažnio elektros virpesius, garsiakalbių paverčiamus akustiniais virpesiais. Pagal elektros virpesių generavimo pobūdį elektriniai muzikos instrumentai skirstomi į elektromechaninius muzikos instrumentus ir elektroninius muzikos instrumentus.
Elektriniais muzikos instrumentais galima imituoti tradicinių muzikos instrumentų garsus (pvz., vamzdinių vargonų skambesį), sustiprinti ir modifikuoti mažų dinaminių galimybių garsus (pvz., elektrinės gitaros), sukurti naujus, savito skambesio tembrus ir įvairius garso efektus (sintezatorius), įrašyti ir atkurti muziką (garso įrašymo įvairūs prietaisai).
• Elektriniai muzikos instrumentai, kurių virpesiai, išgauti įvairiais mechaniniais įtaisais ir sustiprinti elektriniu būdu, perduodami garsiakalbiais. Virpesiai gali būti išgaunami tradiciniu būdu – stygomis, liežuvėliais strypais, kamertonais. Tokie elektromechaniniai muzikos instrumentai kartais vadinami adapterizuotais. Prie beveik visų tradicinių muzikos instrumentų galima pritaikyti garso ėmiklius – adapterius pvz, elektrinė gitara, elektrinis fortepijonas.
Kamertònas - prietaisas etaloninio aukščio garsui ar garsams sukelti. Tai plieninė (ar plieno lydinio) šakutė, pūstukas su vienu arba keliais idiofoniniais liežuvėliais arba kitoks mechaninis ar elektroninis prietaisas.
• Elektriniai muzikos instrumentai, kurių garsus sukuria elektroniniai generatoriai. Kiekvienam garsui gali būti atskiras generatorius, dažniausiai pakanka 12, nes generuojant aukščiausios oktavos visų pustonių dažnius.
Elektroninių muzikos instrumentų tembrai
formuojami harmoniniu...

Daugiau informacijos...

Šį darbą sudaro 647 žodžiai, tikrai rasi tai, ko ieškai!

★ Klientai rekomenduoja


Šį rašto darbą rekomenduoja mūsų klientai. Ką tai reiškia?

Mūsų svetainėje pateikiama dešimtys tūkstančių skirtingų rašto darbų, kuriuos įkėlė daugybė moksleivių ir studentų su skirtingais gabumais. Būtent šis rašto darbas yra patikrintas specialistų ir rekomenduojamas kitų klientų, kurie po atsisiuntimo įvertino šį mokslo darbą teigiamai. Todėl galite būti tikri, kad šis pasirinkimas geriausias!

Detali informacija
Darbo tipas
Šaltiniai
✅ Šaltiniai yra
Failo tipas
Skaidrės (.pptx)
Apimtis
8 psl., (647 ž.)
Darbo duomenys
  • Muzikų instrumentų pristatymas
  • 8 psl., (647 ž.)
  • Skaidrės 2 MB
  • Lygis: Mokyklinis
  • ✅ Yra šaltiniai
www.nemoku.lt Atsisiųsti šį pristatymą
Privalumai
Pakeitimo garantija Darbo pakeitimo garantija

Atsisiuntei rašto darbą ir neradai jame reikalingos informacijos? Pakeisime jį kitu nemokamai.

Sutaupyk 25% pirkdamas daugiau Gauk 25% nuolaidą

Pirkdamas daugiau nei vieną darbą, nuo sekančių darbų gausi 25% nuolaidą.

Greitas aptarnavimas Greitas aptarnavimas

Išsirink norimus rašto darbus ir gauk juos akimirksniu po sėkmingo apmokėjimo!

Atsiliepimai
www.nemoku.lt
Dainius Studentas
Naudojuosi nuo pirmo kurso ir visad randu tai, ko reikia. O ypač smagu, kad įdėjęs darbą gaunu bet kurį nemokamai. Geras puslapis.
www.nemoku.lt
Aurimas Studentas
Puiki svetainė, refleksija pilnai pateisino visus lūkesčius.
www.nemoku.lt
Greta Moksleivė
Pirkau rašto darbą, viskas gerai.
www.nemoku.lt
Skaistė Studentė
Užmačiau šią svetainę kursiokės kompiuteryje. :D Ką galiu pasakyti, iš kitur ir nebesisiunčiu, kai čia yra viskas ko reikia.
Palaukite! Šį darbą galite atsisiųsti visiškai NEMOKAMAI! Įkelkite bet kokį savo turimą mokslo darbą ir už kiekvieną įkeltą darbą būsite apdovanoti - gausite dovanų kodus, skirtus nemokamai parsisiųsti jums reikalingus rašto darbus.
Vilkti dokumentus čia:

.doc, .docx, .pdf, .ppt, .pptx, .odt