Namų darbai

Draudimo tarpininkai bei veiklos priežiūros institucijos

10   (1 atsiliepimai)
Draudimo tarpininkai bei veiklos priežiūros institucijos 1 puslapis
Draudimo tarpininkai bei veiklos priežiūros institucijos 2 puslapis
Draudimo tarpininkai bei veiklos priežiūros institucijos 3 puslapis
Draudimo tarpininkai bei veiklos priežiūros institucijos 4 puslapis
Draudimo tarpininkai bei veiklos priežiūros institucijos 5 puslapis
Draudimo tarpininkai bei veiklos priežiūros institucijos 6 puslapis
Draudimo tarpininkai bei veiklos priežiūros institucijos 7 puslapis
Draudimo tarpininkai bei veiklos priežiūros institucijos 8 puslapis
Draudimo tarpininkai bei veiklos priežiūros institucijos 9 puslapis
Draudimo tarpininkai bei veiklos priežiūros institucijos 10 puslapis
www.nemoku.lt
www.nemoku.lt
Aukščiau pateiktos peržiūros nuotraukos yra sumažintos kokybės. Norėdami matyti visą darbą, spustelkite peržiūrėti darbą.
Ištrauka

Kiekvieną žmogų gyvenime lydi rizika, netikrumas, nuostoliai, kurių siekiame išgyventi. Vienas seniausių būdų, kaip apsaugoti žmogų ar įmonę nuo finansinės nesėkmės, kuri patiriama praradus ar sugadinus turtą, žuvus, susižalojus ar kitaip netekus darbingumo, yra draudimas. Visais žmogaus gyvenimo ir veiklos etapais labai svarbią reikšmę turi siekimas būti saugiam ir apsaugoti savo artimuosius bei turtą. Tik saugus žmogus gali jaustis laimingas.
Draudimas neabejotinai užima svarbią vietą modernioje ekonomikoje, tačiau jo svarba pripažįstama jau kelis šimtmečius.Draudimas gali būti platinamas keletu būdų. Dažniausiai pasitaikantis būdas yra per draudimo tarpininkus.Draudimo tarpininkai yra pagrindinė jungtis tarp draudimo bendrovių, siekiančių parduoti draudimo polisus ir vartotojų, norinčių nusipirkti draudimą.Pažvelgę į daugelio išsivysčiusių Europos valstybių draudimo rinkos statistinius duomenis, pamatysime, kad be draudimo tarpininkų sudaroma labai nedaug draudimo sutarčių. Draudimo tarpininkai, kurie yra reikšmingi asmenys ne tik Europos, bet ir visų išsivysčiusių pasaulio valstybių draudimo verslo sistemoje, Lietuvoje dar tik siekia pripažinimo.
Draudimo tarpininkai, dažnai vadinami -brokeriais, -agentais, -tiekėjais, siūlo patarimus, suteikia informaciją ir kitas paslaugas, susijusias su pasiūlymu, derybomis ir draudimo pardavimu. Skirtumas tarp jų prikaluso nuo jų rinkos funkcijų. Jų paslaugomis turi teisę naudotis draudimo įmonės ir draudėjai.
Draudimo agentu vadinamas juridinis asmuo ar įmonė, neturinti juridinio asmens teisių, veikiantys vienos draudimo įmonės vardu, sąskaita bei pavedimo sutarties pagrindu pagal suteiktus jiems įgaliojimus.
Taip pat turi teisę draudiko (draudimo įmonės) vardu ir sąskaita sudaryti draudimo sutartis ir suteikti laikinąją draudimo apsaugą. Nutraukti draudimo sutartis, atsiradus aplinkybėms, darančioms tolesnį draudimo sutarčių vykdymą negalimu. Draudimo agentai , skirtingai nuo draudimo brokerių, gali užsiimti ne tik draudimo tarpininko, bet ir kitokia komercine ūkine veikla, tokia kaip gamyba, prekyba. Draudimo agento veiklai nereikia licencijos arba leidimo.
Pagal Draudimo įstatymą draudimo brokeriu vadinamas juridinis asmuo (akcinė arba uždaroji akcinė bendrovė), vykdantis draudimo brokerio funkcijas draudėjo pavedimu.
Draudimo brokeriai draudimo procese paprastai dirba apdraustajam ir nepriklauso jokiai draudimo bendrovei. Atstovaujami pirkėjui, brokeriai dažniausiai dirba su daug bendrovių, taip...

Daugiau informacijos...

Šį darbą sudaro 1749 žodžiai, tikrai rasi tai, ko ieškai!

Turinys
  • 1. DRAUDIMO TARPININKAI.3
  • 2. DRAUDIMO VEIKLOS PRIEŽIŪROS INSTITUCIJOS5
  • 3. TARPTAUTINIO KROVINIŲ VEŽIMO KELIAIS SUTARTIES KONVENCIJA (CMR):PRETENZIJOS IR IEŠKINIAI7
  • 4. UŽDUOTIS.9
  • 5. UŽDUOTIS.9
  • LITERATŪRA IR KITI ŠALTINIAI..11

★ Klientai rekomenduoja


Šį rašto darbą rekomenduoja mūsų klientai. Ką tai reiškia?

Mūsų svetainėje pateikiama dešimtys tūkstančių skirtingų rašto darbų, kuriuos įkėlė daugybė moksleivių ir studentų su skirtingais gabumais. Būtent šis rašto darbas yra patikrintas specialistų ir rekomenduojamas kitų klientų, kurie po atsisiuntimo įvertino šį mokslo darbą teigiamai. Todėl galite būti tikri, kad šis pasirinkimas geriausias!

Detali informacija
Darbo tipas
Lygis
Universitetinis
Failo tipas
Word failas (.doc)
Apimtis
10 psl., (1749 ž.)
Darbo duomenys
  • Draudimo namų darbas
  • 10 psl., (1749 ž.)
  • Word failas 77 KB
  • Lygis: Universitetinis
www.nemoku.lt Atsisiųsti šį namų darbą
Privalumai
Pakeitimo garantija Darbo pakeitimo garantija

Atsisiuntei rašto darbą ir neradai jame reikalingos informacijos? Pakeisime jį kitu nemokamai.

Sutaupyk 25% pirkdamas daugiau Gauk 25% nuolaidą

Pirkdamas daugiau nei vieną darbą, nuo sekančių darbų gausi 25% nuolaidą.

Greitas aptarnavimas Greitas aptarnavimas

Išsirink norimus rašto darbus ir gauk juos akimirksniu po sėkmingo apmokėjimo!

Atsiliepimai
www.nemoku.lt
Dainius Studentas
Naudojuosi nuo pirmo kurso ir visad randu tai, ko reikia. O ypač smagu, kad įdėjęs darbą gaunu bet kurį nemokamai. Geras puslapis.
www.nemoku.lt
Aurimas Studentas
Puiki svetainė, refleksija pilnai pateisino visus lūkesčius.
www.nemoku.lt
Greta Moksleivė
Pirkau rašto darbą, viskas gerai.
www.nemoku.lt
Skaistė Studentė
Užmačiau šią svetainę kursiokės kompiuteryje. :D Ką galiu pasakyti, iš kitur ir nebesisiunčiu, kai čia yra viskas ko reikia.
Palaukite! Šį darbą galite atsisiųsti visiškai NEMOKAMAI! Įkelkite bet kokį savo turimą mokslo darbą ir už kiekvieną įkeltą darbą būsite apdovanoti - gausite dovanų kodus, skirtus nemokamai parsisiųsti jums reikalingus rašto darbus.
Vilkti dokumentus čia:

.doc, .docx, .pdf, .ppt, .pptx, .odt