Referatai

Būti ar turėti?

10   (1 atsiliepimai)
Būti ar turėti? 1 puslapis
Būti ar turėti? 2 puslapis
Būti ar turėti? 3 puslapis
Būti ar turėti? 4 puslapis
Būti ar turėti? 5 puslapis
Būti ar turėti? 6 puslapis
Būti ar turėti? 7 puslapis
Būti ar turėti? 8 puslapis
Būti ar turėti? 9 puslapis
Būti ar turėti? 10 puslapis
Būti ar turėti? 11 puslapis
Būti ar turėti? 12 puslapis
Būti ar turėti? 13 puslapis
www.nemoku.lt
www.nemoku.lt
Aukščiau pateiktos peržiūros nuotraukos yra sumažintos kokybės. Norėdami matyti visą darbą, spustelkite peržiūrėti darbą.
Ištrauka

"Turėti ar būti?” laikoma viena iš konstruktyviausių XX amžiaus antrosios pusės knygų. Tai tarsi skvarbios Ericho Frommo minties santrauka. Jis mokė apie du priešiškus egzistavimo būdus: turėjimą, kuris susitelkia į materialinių vertybių vaikymąsi, vartojiškumą, valdžią bei agresiją ir yra tokių universalių blogybių, kaip godumas, pavydas bei smurtas, pagrindas; ir buvimą, kuris pagrįstas meile, troškimu dalytis bei prasminga, kūrybinga ir produktyvia veikla. E. Frommas aiškina, kodėl turėjimas, kaip egzistavimo būdas, veda pasaulį į psichologinę ir ekologinę pražūtį, taigi pristato puikią visuomeninių bei ekonominių permainų programą.
Šiame mano darbe nagrinėjama dvi pasirinkimo galimybės : tai gyvenimas būvimo ir tūrėjimo principais. Darbe bus aptariama šie du pasirinkimai , aprašomi pagrindiniai privalumai ir trūkumai šių gyvenimo pasirinkimų. Stengsiuosi pateikti gyvenimo pagal turėjimo ir buvimo principų iš savo patirties, kurios aš įžvelgiu savyje ar savo aplinkoje bendraudamas su draugais , kolegomis ir dėstytojai. Šių dviejų gyvenimo nagrinėjimo principas vyksta aptariant 7 skyrius iš skirtingų temų: mokymasis, atmintis , pokalbis, skaitymas, valdžia tikėjimas, meilė.
Šiame skyriuje kalbama apie mokymosi stilių, kaip į moklą žiuri dviejų tipų studentai. Pirmojo tipo studentai, kurie yra orientuoti į turėjimą. Į turėjimą orientuoti studentai gali klausytis, suvokti loginę frazių struktūrą bei jų prasmę, geriausiu atveju pažodžiui viską užsirasinėti , ką kalba dėstytojas.Viska vyksta tik dėl to, kad išlaikytų egzaminą gautų juos tenkinančius įvertinimus.Tokie studentai neužmezga ryšio su paskaitų medžiaga. Studentams, kurių pagrindinis egzistavimo būdas yra turėjimas, nelieka nieko kito, kaip laikytis to, ko jie išmoko : tvirtai pasitikėdami savo atmintimi arba akylai saugodomo konspektus.
Kita studentų dalis yra , kurie yra pasirinkę buvimą. Jie žinias įsisavina visiškaip kitaip. Apie problemas, kurios bus aptariamos per paskaitas, jie jau yra mąstę, jie turi savo klausimų, bei problemų. Studentai jau yra gilinęsi i konkrečią temą , tema juos domina. Tokiems studentams gimsta nauji klausimai, jie aktyviai ir produktyviai dalyvauja ir reguoja paskaitose. Tokius studentus paskaitos keičia. Bet...

Daugiau informacijos...

Šį darbą sudaro 3093 žodžiai, tikrai rasi tai, ko ieškai!

Turinys
 • Įvadas.3
 • 1. Mokymasis..4
 • 2. Atmintis..5
 • 3. Pokalbis..7
 • 4. Skaitymas..8
 • 5. Valdžia..9
 • 6. Tikėjimas..10
 • 7. Meilė..11
 • Išvados12
 • Literatūra.13

★ Klientai rekomenduoja


Šį rašto darbą rekomenduoja mūsų klientai. Ką tai reiškia?

Mūsų svetainėje pateikiama dešimtys tūkstančių skirtingų rašto darbų, kuriuos įkėlė daugybė moksleivių ir studentų su skirtingais gabumais. Būtent šis rašto darbas yra patikrintas specialistų ir rekomenduojamas kitų klientų, kurie po atsisiuntimo įvertino šį mokslo darbą teigiamai. Todėl galite būti tikri, kad šis pasirinkimas geriausias!

Detali informacija
Darbo tipas
Šaltiniai
✅ Šaltiniai yra
Failo tipas
Word failas (.doc)
Apimtis
13 psl., (3093 ž.)
Darbo duomenys
 • Filosofijos referatas
 • 13 psl., (3093 ž.)
 • Word failas 92 KB
 • Lygis: Universitetinis
 • ✅ Yra šaltiniai
www.nemoku.lt Atsisiųsti šį referatą
Privalumai
Pakeitimo garantija Darbo pakeitimo garantija

Atsisiuntei rašto darbą ir neradai jame reikalingos informacijos? Pakeisime jį kitu nemokamai.

Sutaupyk 25% pirkdamas daugiau Gauk 25% nuolaidą

Pirkdamas daugiau nei vieną darbą, nuo sekančių darbų gausi 25% nuolaidą.

Greitas aptarnavimas Greitas aptarnavimas

Išsirink norimus rašto darbus ir gauk juos akimirksniu po sėkmingo apmokėjimo!

Atsiliepimai
www.nemoku.lt
Dainius Studentas
Naudojuosi nuo pirmo kurso ir visad randu tai, ko reikia. O ypač smagu, kad įdėjęs darbą gaunu bet kurį nemokamai. Geras puslapis.
www.nemoku.lt
Aurimas Studentas
Puiki svetainė, refleksija pilnai pateisino visus lūkesčius.
www.nemoku.lt
Greta Moksleivė
Pirkau rašto darbą, viskas gerai.
www.nemoku.lt
Skaistė Studentė
Užmačiau šią svetainę kursiokės kompiuteryje. :D Ką galiu pasakyti, iš kitur ir nebesisiunčiu, kai čia yra viskas ko reikia.
Palaukite! Šį darbą galite atsisiųsti visiškai NEMOKAMAI! Įkelkite bet kokį savo turimą mokslo darbą ir už kiekvieną įkeltą darbą būsite apdovanoti - gausite dovanų kodus, skirtus nemokamai parsisiųsti jums reikalingus rašto darbus.
Vilkti dokumentus čia:

.doc, .docx, .pdf, .ppt, .pptx, .odt