Referatai

Bendravimo psichologija - konfliktas, jo sprendimai ir pasekmės

10   (1 atsiliepimai)
Bendravimo psichologija - konfliktas, jo sprendimai ir pasekmės 1 puslapis
Bendravimo psichologija - konfliktas, jo sprendimai ir pasekmės 2 puslapis
Bendravimo psichologija - konfliktas, jo sprendimai ir pasekmės 3 puslapis
Bendravimo psichologija - konfliktas, jo sprendimai ir pasekmės 4 puslapis
Bendravimo psichologija - konfliktas, jo sprendimai ir pasekmės 5 puslapis
Bendravimo psichologija - konfliktas, jo sprendimai ir pasekmės 6 puslapis
Bendravimo psichologija - konfliktas, jo sprendimai ir pasekmės 7 puslapis
www.nemoku.lt
www.nemoku.lt
Aukščiau pateiktos peržiūros nuotraukos yra sumažintos kokybės. Norėdami matyti visą darbą, spustelkite peržiūrėti darbą.
Ištrauka

ĮVADAS.
Bendravimo psichologija – kaip žmogus bendrauja. Bendravimas – tai dviejų, ar daugiau, žmonių tarpusavio sąveika, kurios metu yra perduodama informacija, patenkinami įvairūs poreikiai: tokie kaip saugumas dominavimo saviraiškai ir kt. Bendravimas padeda giliau pažinti save, suprasti tai kas mes esame iš tikrųjų. Mes mokame bendrauti ar ne, esame malonūs ar ne, gauname atsakymus bendraudami ar ne. Žmogaus ryšys su žmogumi - viena iš didžiausių socialinių vertybių. Be jo neįmanoma jokia visuomenė nei praeityje, nei dabar, nei ateityje. Žmonių tarpusavio bendravimo pobūdis priklauso nuo gyvenimo būdo, atitinkamos orientacijos, charakterių, skonio, interesų. Šiuolaikinėje industrinėje visuomenėje natūralus žmonių bendravimas tapo probleminiu reiškiniu. Pirmiausia tai pasakytina apie Vakarų kraštų visuomenę, kurioje daug kalbama ir rašoma apie žmogaus vienišumą, pamestumą, nekomunikabilumą.
KONFLIKTAS.
Realiuose visuomeniniuose kolektyvuose, grupėse kyla konfliktinių situacijų, kurias būtina analizuoti, remiantis teoriniais pagrindais. Konfliktas - tai maždaug vienodo stiprumo, bet priešingos krypties jėgų sąveika, t.y. nesuderinamų motyvų, interesų, nuomonių, nuotaikų susidūrimas. Siauresne prasme - tai kivirčas, nesutarimas, ginčas, gresiantis komplikacijomis. Skiriasi konfliktų tikslai, priežastys, pobūdis ir pasekmės.
Pirmiausia konfliktus galime suskirstyti į teigiamus ir neigiamus. Kai konflikte iškyla prasmingi, geri tikslai, kai jo sprendimas padeda greičiau šiuos tikslus pasiekti, nugali pačios geriausio idėjos ir konfliktas nepalieka neigiamų pasekmių nei veiklos uždaviniams, nei jame dalyvaujančioms pusėms. Tokį konfliktą vadiname teigiamu. Jo galima ir nevadinti konfliktu, - tai tik situacijos išsiaiškinimas, problemos sprendimas.
Yra nemažai konfliktų skirstymų. Konfliktai gali būti paslėpti arba atviri, nenumatyti arba numatyti, konfliktai, kilę dėl asmenybės savybių arba sąlygoti situacijos.
Paprastai, kalbėdami apie konfliktą, turime galvoje neigiamą konfliktą, nuo kurio nukenčia grupių uždaviniai ar konflikto dalyviai. Konfliktinės situacijos yra grupės kryptingumo, organizuotumo ir psichologinio bendrumo indikatorius. Aštrūs, dažni konfliktai rodo, jog grupėje vyrauja neigiami reiškiniai. Priešingai, tokių konfliktų nebuvimas reiškia aukštą tarpasmeninių santykių lygį, grupės sugebėjimą optimaliai spręsti užduotis.
Objektyvios priežastys, sukeliančios konfliktines situacijas, gali būti tokios: atskirų darbo užduočių neįvykdymas ar nekokybiškas jų atlikimas, blogas darbo...

Daugiau informacijos...

Šį darbą sudaro 1615 žodžiai, tikrai rasi tai, ko ieškai!

★ Klientai rekomenduoja


Šį rašto darbą rekomenduoja mūsų klientai. Ką tai reiškia?

Mūsų svetainėje pateikiama dešimtys tūkstančių skirtingų rašto darbų, kuriuos įkėlė daugybė moksleivių ir studentų su skirtingais gabumais. Būtent šis rašto darbas yra patikrintas specialistų ir rekomenduojamas kitų klientų, kurie po atsisiuntimo įvertino šį mokslo darbą teigiamai. Todėl galite būti tikri, kad šis pasirinkimas geriausias!

Detali informacija
Darbo tipas
Lygis
Mokyklinis
Failo tipas
Word failas (.doc)
Apimtis
7 psl., (1615 ž.)
Darbo duomenys
  • Socialinės psichologijos referatas
  • 7 psl., (1615 ž.)
  • Word failas 64 KB
  • Lygis: Mokyklinis
www.nemoku.lt Atsisiųsti šį referatą

www.nemoku.lt Panašūs darbai

Bendravimo psichologija ir asmenybės samprata

Bendravimo psichologija ir asmenybės samprata Socialinė psichologija Peržiūrėti darbą

R. Želvys "Bendravimo psichologija"

R. Želvys "Bendravimo psichologija" Socialinė psichologija Peržiūrėti darbą

Patyrusios smurtą asmenybės psichologinė charakteristika (būsenos) ir bendravimo bei psichologinės pagalbos teikimo ypatumai

Patyrusios smurtą asmenybės psichologinė charakteristika (būsenos) ir bendravimo bei psichologinės pagalbos teikimo ypatumai Socialinė psichologija Peržiūrėti darbą

Bendravimas ir bendravimo būdai

Bendravimas ir bendravimo būdai Socialinė psichologija Peržiūrėti darbą
Privalumai
Pakeitimo garantija Darbo pakeitimo garantija

Atsisiuntei rašto darbą ir neradai jame reikalingos informacijos? Pakeisime jį kitu nemokamai.

Sutaupyk 25% pirkdamas daugiau Gauk 25% nuolaidą

Pirkdamas daugiau nei vieną darbą, nuo sekančių darbų gausi 25% nuolaidą.

Greitas aptarnavimas Greitas aptarnavimas

Išsirink norimus rašto darbus ir gauk juos akimirksniu po sėkmingo apmokėjimo!

Atsiliepimai
www.nemoku.lt
Dainius Studentas
Naudojuosi nuo pirmo kurso ir visad randu tai, ko reikia. O ypač smagu, kad įdėjęs darbą gaunu bet kurį nemokamai. Geras puslapis.
www.nemoku.lt
Aurimas Studentas
Puiki svetainė, refleksija pilnai pateisino visus lūkesčius.
www.nemoku.lt
Greta Moksleivė
Pirkau rašto darbą, viskas gerai.
www.nemoku.lt
Skaistė Studentė
Užmačiau šią svetainę kursiokės kompiuteryje. :D Ką galiu pasakyti, iš kitur ir nebesisiunčiu, kai čia yra viskas ko reikia.

Palaukite! Šį darbą galite atsisiųsti visiškai NEMOKAMAI!

Įkelkite bet kokį savo turimą mokslo darbą ir už kiekvieną įkeltą darbą būsite apdovanoti - gausite dovanų kodus, skirtus nemokamai parsisiųsti jums reikalingus rašto darbus.
Vilkti dokumentus čia:

.doc, .docx, .pdf, .ppt, .pptx, .odt