Referatai

Bendras gyvenimas neįregistruotoje santuokoje ir separacija

9.0   (2 atsiliepimai)
Bendras gyvenimas neįregistruotoje santuokoje ir separacija 1 puslapis
Bendras gyvenimas neįregistruotoje santuokoje ir separacija 2 puslapis
Bendras gyvenimas neįregistruotoje santuokoje ir separacija 3 puslapis
Bendras gyvenimas neįregistruotoje santuokoje ir separacija 4 puslapis
Bendras gyvenimas neįregistruotoje santuokoje ir separacija 5 puslapis
Bendras gyvenimas neįregistruotoje santuokoje ir separacija 6 puslapis
Bendras gyvenimas neįregistruotoje santuokoje ir separacija 7 puslapis
Bendras gyvenimas neįregistruotoje santuokoje ir separacija 8 puslapis
Bendras gyvenimas neįregistruotoje santuokoje ir separacija 9 puslapis
www.nemoku.lt
www.nemoku.lt
Aukščiau pateiktos peržiūros nuotraukos yra sumažintos kokybės. Norėdami matyti visą darbą, spustelkite peržiūrėti darbą.
Ištrauka

Meilė apskritai yra suvokimas asmens vienybės su kitu, kad jis nėra izoliuotas sau ir pažindamas save kaip savo vienybę su kitu ir kito su šiuo asmeniu. Meilė yra jausmas, tai yra, dorovė gamtiškumo forma. Meilėje yra tai, kad, žmogus nenori būti savarankiškas sau ir kad jeigu toks būtu tai jaustu savo trūkumus ir nepilnavertiškumą. Antrasis momentas yra tai, kad jis atranda save kitame asmenyje, todėl darosi reikšmingas. Kaip rašė Georg Wilhelm Friedrich Hegel “Meilė kartu yra prieštaravimo sukūrimas ir sprendimas: kaip sprendimas ji yra dorovinis vieningumas “( Teisės filosofijos apmatai 2000 m. p.262). Meilė, dorovinis santuokos momentas, yra jausmas realiems, esantiems individams, o ne kokiai nors abstrakcijai. gali būti įforminti savanorišku vyro ir moters susitarimu sukurti šeimą arba bendrai gyventi, turėdami tikslą sukurti šeimą.
Šeima – sudėtingas socialinis istorinis reiškinys, atsiradęs žmonijos visuomenės apyaušryje. Šeima, kaip sakoma Lietuvos Respublikos Konstitucijos 38 str., yra visuomenės ir valstybės pagrindas. Šeimos formų kaitą sąlygoja visuomenės socialinių santykių raida, visuomenės ekonominės formacijos tipas, civilizacijos lygis, religija, papročiai, moralė ir kiti faktoriai. Šeima formuoja žmogaus charakterio pagrindinius bruožus, pažiūrą į darbą, moralinės ir kultūrinės vertybes. Tvirta šeima – tai visuomenės ramybės, valstybės stabilumo ir raidos garantas. Todėl reikia sudaryti galimybę sutuoktiniams, atsidūrusiems ties skyrybų ribos, išsaugoti santuoką.
Separacija ( lot. separato –atskyrimas) - XVI amžiuje katalikų bažnyčios, iki tol griežtai draudusios santuokos nutraukimą įteisinta tvarka, pakeitusi sutuoktinių ištuoką gyvenimu atskirai, formaliai išsaugojant santuoką ir nesuteikiant teisės sudaryti naują. Ši idėja vėliau buvo įgyvendinta ir kitose ne tik katalikiškuose šalyse. Separacija reguliuoja sutuoktinių gyvenimą skyrium.
Pagrindinis separacijos tikslas - sudaryti galimybę sutuoktiniams, atsidūrusiems ties skyrybos slenksčiu, per tam tikrą laiką gyvenant atskirai, ramiai ir realiai apmąstyti ir įvertinti konfliktinę situaciją, tokiu būdu išsaugoti santuoką ir vėl tęsti šeimyninį gyvenimą.
.
Šiais įvairių technologijų ir visuomenės bei religijos dogmų laužymo laikais pasitaiko vis daugiau atvejų, kai žmonės nori gyventi kartu, tačiau nemato...

Daugiau informacijos...

Šį darbą sudaro 1936 žodžiai, tikrai rasi tai, ko ieškai!

★ Klientai rekomenduoja


Šį rašto darbą rekomenduoja mūsų klientai. Ką tai reiškia?

Mūsų svetainėje pateikiama dešimtys tūkstančių skirtingų rašto darbų, kuriuos įkėlė daugybė moksleivių ir studentų su skirtingais gabumais. Būtent šis rašto darbas yra patikrintas specialistų ir rekomenduojamas kitų klientų, kurie po atsisiuntimo įvertino šį mokslo darbą teigiamai. Todėl galite būti tikri, kad šis pasirinkimas geriausias!

Detali informacija
Darbo tipas
Lygis
Universitetinis
Failo tipas
Word failas (.doc)
Apimtis
9 psl., (1936 ž.)
Darbo duomenys
  • Civilinės teisės referatas
  • 9 psl., (1936 ž.)
  • Word failas 58 KB
  • Lygis: Universitetinis
www.nemoku.lt Atsisiųsti šį referatą
Privalumai
Pakeitimo garantija Darbo pakeitimo garantija

Atsisiuntei rašto darbą ir neradai jame reikalingos informacijos? Pakeisime jį kitu nemokamai.

Sutaupyk 25% pirkdamas daugiau Gauk 25% nuolaidą

Pirkdamas daugiau nei vieną darbą, nuo sekančių darbų gausi 25% nuolaidą.

Greitas aptarnavimas Greitas aptarnavimas

Išsirink norimus rašto darbus ir gauk juos akimirksniu po sėkmingo apmokėjimo!

Atsiliepimai
www.nemoku.lt
Dainius Studentas
Naudojuosi nuo pirmo kurso ir visad randu tai, ko reikia. O ypač smagu, kad įdėjęs darbą gaunu bet kurį nemokamai. Geras puslapis.
www.nemoku.lt
Aurimas Studentas
Puiki svetainė, refleksija pilnai pateisino visus lūkesčius.
www.nemoku.lt
Greta Moksleivė
Pirkau rašto darbą, viskas gerai.
www.nemoku.lt
Skaistė Studentė
Užmačiau šią svetainę kursiokės kompiuteryje. :D Ką galiu pasakyti, iš kitur ir nebesisiunčiu, kai čia yra viskas ko reikia.

Palaukite! Šį darbą galite atsisiųsti visiškai NEMOKAMAI!

Įkelkite bet kokį savo turimą mokslo darbą ir už kiekvieną įkeltą darbą būsite apdovanoti - gausite dovanų kodus, skirtus nemokamai parsisiųsti jums reikalingus rašto darbus.
Vilkti dokumentus čia:

.doc, .docx, .pdf, .ppt, .pptx, .odt