Laboratoriniai darbai

Bankų technologinės įrangos

9.6   (3 atsiliepimai)
Bankų technologinės įrangos 1 puslapis
Bankų technologinės įrangos 2 puslapis
Bankų technologinės įrangos 3 puslapis
Bankų technologinės įrangos 4 puslapis
Bankų technologinės įrangos 5 puslapis
Bankų technologinės įrangos 6 puslapis
Bankų technologinės įrangos 7 puslapis
Bankų technologinės įrangos 8 puslapis
Bankų technologinės įrangos 9 puslapis
Bankų technologinės įrangos 10 puslapis
Bankų technologinės įrangos 11 puslapis
www.nemoku.lt
www.nemoku.lt
Aukščiau pateiktos peržiūros nuotraukos yra sumažintos kokybės. Norėdami matyti visą darbą, spustelkite peržiūrėti darbą.
Ištrauka

Spaudos proceso eigoje dėl daugybės įvairių faktorių (technologinių, aparatūrinių, aplinkos ir kt.) poveikio, atspauduose gaunami, kaip bendrų vaizdo matmenų, taip ir atskirų grafinių elementų pokyčiai. Spaudos technologija patvirtina, kad netgi esant optimizuotoms spaudos technologinio proceso sąlygoms, dėl įvairių priežasčių neišvengiamai atsiranda detalemetriniai iškraipymai. Kaip taisyklė, pilnai pašalinti grafinius iškraipymus (netikslumus) atspauduose praktiškai neįmanoma, todėl jiems nustatomi leistini nukrypimai. Pavyzdžiui, spausdinant vienspalve ofsetine spauda, leidžiami spaudos elementų geometriniai nukrypimai iki 0,5 mm.
Ypatingai aukšti reikalavimai keliami sutapatinimui spausdinant spalvota spauda. Kai spausdinama ofsetine daugiaspalve spauda, nesutapatinimo paklaidos neturi viršyti 0,1-0,2 mm, o specialiosios, ypatingai tikslios spaudos gaminiams - 0,05-0,10 mm. Išskirtiniu antspaudų poligrafinių elementų tikslumu pasižymi technologiškai apsaugotų dokumentų blankų spausdinimas. Dokumentų blankų poligrafinių spaudos elementų skiriamoji geba gali siekti keliolika mikrometrų. Be to, spaudos elementų kompozicija gali būti negatyvinio ir pozityvinio išpildymo.
Tokių mikroninių matmenų kontrolė galima tik optinėmis matavimo priemonėmis, kai vaizdas išdidinamas iki kelių dešimčių arba net šimtų kartų.
Optinėmis priemonėmis kontroliuojami ne tik geometriniai matmenys, bet ir pačio technologinio proceso kokybė. Tai visų pirma spaudos formų kokybė, dengimo poligrafiniais dažais kokybė, spaudos elementų kontūro ribos sklaida ir kt.
Šių parametrų kontrolei poligrafinių procesų technologijose pritaikyti kitus matavimo metodus yra kol kas labai problematiška.
2. Metodiniai nurodymai
Dviejų koordinačių optinis matavimo prietaisas DIP-1 skirtas linijinių ir kampinių geometrinių matmenų kontrolei ir gali matuoti šviesos pralaidumo arba atspindžio metodais. Linijiniai matmenys prietaisu matuojami ±0,2 mkm tikslumu.
Prietaisas susideda iš precizinio XY koordinatinio persislinkimo sistemos, binokuliarinio optinio vaizdo sistemos, linijinio persislinkimo su difrakcinėmis gardelėmis kontrolės sistemos, optoelektroninių signalų keitiklio bei integratoriaus bloko, skaitmeninės indikacijos bloko.
1 pav. Mikroskopas DIP-1
1 - tinklo jungiklis, 2 - atspindžio šviesos šaltinio įtampos perjungėjas, 3 - atspindžio šviesos šaltinio jungiklis, 4 -binokuliarinio mikroskopo šviesos šaltinio jungiklis, 5 - binokuliarinis mikroskopas, 6 - atspindžio šviesos šaltinis, 7 – stalas, 8 - grubus fokusavimo nustatymas, 9 - tikslus vaizdo fokusavimas, 10 - vizirinės linijos kampinis...

Daugiau informacijos...

Šį darbą sudaro 3146 žodžiai, tikrai rasi tai, ko ieškai!

★ Klientai rekomenduoja


Šį rašto darbą rekomenduoja mūsų klientai. Ką tai reiškia?

Mūsų svetainėje pateikiama dešimtys tūkstančių skirtingų rašto darbų, kuriuos įkėlė daugybė moksleivių ir studentų su skirtingais gabumais. Būtent šis rašto darbas yra patikrintas specialistų ir rekomenduojamas kitų klientų, kurie po atsisiuntimo įvertino šį mokslo darbą teigiamai. Todėl galite būti tikri, kad šis pasirinkimas geriausias!

Detali informacija
Darbo tipas
Šaltiniai
✅ Šaltiniai yra
Failo tipas
Word failas (.doc)
Apimtis
11 psl., (3146 ž.)
Darbo duomenys
  • Finansų laboratorinis darbas
  • 11 psl., (3146 ž.)
  • Word failas 118 KB
  • ✅ Yra šaltiniai
www.nemoku.lt Atsisiųsti šį laboratorinį darbą
Privalumai
Pakeitimo garantija Darbo pakeitimo garantija

Atsisiuntei rašto darbą ir neradai jame reikalingos informacijos? Pakeisime jį kitu nemokamai.

Sutaupyk 25% pirkdamas daugiau Gauk 25% nuolaidą

Pirkdamas daugiau nei vieną darbą, nuo sekančių darbų gausi 25% nuolaidą.

Greitas aptarnavimas Greitas aptarnavimas

Išsirink norimus rašto darbus ir gauk juos akimirksniu po sėkmingo apmokėjimo!

Atsiliepimai
www.nemoku.lt
Dainius Studentas
Naudojuosi nuo pirmo kurso ir visad randu tai, ko reikia. O ypač smagu, kad įdėjęs darbą gaunu bet kurį nemokamai. Geras puslapis.
www.nemoku.lt
Aurimas Studentas
Puiki svetainė, refleksija pilnai pateisino visus lūkesčius.
www.nemoku.lt
Greta Moksleivė
Pirkau rašto darbą, viskas gerai.
www.nemoku.lt
Skaistė Studentė
Užmačiau šią svetainę kursiokės kompiuteryje. :D Ką galiu pasakyti, iš kitur ir nebesisiunčiu, kai čia yra viskas ko reikia.
Palaukite! Šį darbą galite atsisiųsti visiškai NEMOKAMAI! Įkelkite bet kokį savo turimą mokslo darbą ir už kiekvieną įkeltą darbą būsite apdovanoti - gausite dovanų kodus, skirtus nemokamai parsisiųsti jums reikalingus rašto darbus.
Vilkti dokumentus čia:

.doc, .docx, .pdf, .ppt, .pptx, .odt