Uždaviniai

Balta drobulė (klausimai - atsakymai)

10   (1 atsiliepimai)
Balta drobulė (klausimai - atsakymai) 1 puslapis
Balta drobulė (klausimai - atsakymai) 2 puslapis
Balta drobulė (klausimai - atsakymai) 3 puslapis
www.nemoku.lt
www.nemoku.lt
Aukščiau pateiktos peržiūros nuotraukos yra sumažintos kokybės. Norėdami matyti visą darbą, spustelkite peržiūrėti darbą.
Ištrauka

10. Kokiu tikslu Garšva susitinka su Elenos vyru? Antanas Garšva pasikvietė Elenos vyrą susitikti Stevenso tavernoje, kad paprašytų skyrybų, nes taip buvo sutaręs su Elena. Elenos vyras sako, kad buvo pasiruošęs Garšvą užmušti už tai, kad jis myli jo moterį, tačiau persigalvoja, nes mano, kad meilė už mirtį stipresnė. Garšva mano priešingai –mirtis yra stipresnė už meilę. „Garšva kilsterėjo vokus. „Man sakė Elena“. „Ji pasakojo apie mane?“ „Ji prisipažino“. Elenos vyras ramiai siurbė savo gėrimą. „Buvau nutaręs jus užmušti“. „Buvote nutaręs?“ „Buvau. Bet apsigalvojau. Meilė stipresnė už mirtį, ar ne, jūs geriau žinote, jūs poetas“. „Kvailas reikalas. Aš iškviečiau jus... nes esu priešingos nuomonės“. Elenos vyras staigiai pastatė stiklinę ant stalo. Keli gėrimo lašai išsiliejo ant rausvos staltiesės. „Mirtis stipresnė už meilę“, tarė Garšva.“<...> „Nesu parengęs prakalbos. Gal ir be reikalo jus iškviečiau. Elena ir aš buvome sutarę. Prašysiu jūsų skyrybų. Bet... jūs žinote, kas atsitiko. Jau buvau išsižadėjęs moters dėl tų pačių priežasčių. Tenka išsižadėti Elenos. Tai bus paskutinis išsižadėjimas. Turbūt be reikalo susitikome. Atleiskite. Kažkoks atavistinis sąžiningumas tai padiktavo. Ir... man rodos, mudu galime išsiskirti, jei jūs neprieštarausite“. 11. Kuo dirba Elenos vyras? Elenos vyras yra inžinierius. „Esu tik inžinierius“, pasakė inžinierius. „Ir nemoku miglotai. Paaiškinkite“. 12. Kas yra Elena? Nusakykite bent tris požymius. Elena yra moteris, kurią Antanas Garšva pamilo. Elena nėra tvarkinga. „Elena, tau padovanosiu kojines. Tu nesi tvarkinga, tu kreivai užmauni kojines, siūlė nusisukusi, numauk jas, numauk. Aš pats užmausiu nupirktąsias.“ Elena įkūnija tas savybes ir vertybes, kurių Garšva yra netekęs. Elena ir Garšva yra dvasiškai artimi. Ji su Garšva kalbasi lyg su pačia savimi. Elena – mokytoja. Garšva netgi sulygina Eleną su savo motina. Dėl Garšvos ji ryžtasi paaukoti savo „patogų gyvenimą“ ir išsiskirti su turtingu vyru. 13. Kur ir kuo dirba Garšva? Antanas Garšva dirba Niujorko viešbutyje, viešbučio liftininku. „Antanas Garšva įeina pro duris for employees, jįs mosteli ranka watchmanui stiklinėje būdelėje, jis ištraukia iš juodos lentos baltą kortelę. Kortelėje – pavardė, elevator operator, dienos, valandos.“ 14. Kokia Garšvos darbo uniforma? Antano Garšvos unforma yra mėlynos kelnės ir burokinės spalvos švarkas su mėlynais atlapais bei „auksinėmis“ sagomis. Darbuotojas turi būti švarus ir tvarkingas. Uždrausti geltoni batai ir rukyti ten, kur galima sutikti hotelio lankytojus. „Tik pertvarėlėmis atidalytos sėdynės, ir jei gretimojoje tupi kaimynas, matai jo batus ir nusmukusias kelnes. Čia pat praustuvai ir veidrodžiai. Hotelio instrukcijose pažymėta: tarnautojas privalo būti švarus ir glotniai susišukavęs. Uždrausta nepaklusni poeto garbana. Dar uždrausti geltoni batai ir rūkymas tose patalpose, kuriose sutinkami hotelio lankytojai.“

Daugiau informacijos...

Šį darbą sudaro 1330 žodžiai, tikrai rasi tai, ko ieškai!

★ Klientai rekomenduoja


Šį rašto darbą rekomenduoja mūsų klientai. Ką tai reiškia?

Mūsų svetainėje pateikiama dešimtys tūkstančių skirtingų rašto darbų, kuriuos įkėlė daugybė moksleivių ir studentų su skirtingais gabumais. Būtent šis rašto darbas yra patikrintas specialistų ir rekomenduojamas kitų klientų, kurie po atsisiuntimo įvertino šį mokslo darbą teigiamai. Todėl galite būti tikri, kad šis pasirinkimas geriausias!

Detali informacija
Darbo tipas
Lygis
Mokyklinis
Failo tipas
Word failas (.docx)
Apimtis
3 psl., (1330 ž.)
Darbo duomenys
  • Lietuvių kalbos uždavinys
  • 3 psl., (1330 ž.)
  • Word failas 19 KB
  • Lygis: Mokyklinis
www.nemoku.lt Atsisiųsti šį uždavinį
Privalumai
Pakeitimo garantija Darbo pakeitimo garantija

Atsisiuntei rašto darbą ir neradai jame reikalingos informacijos? Pakeisime jį kitu nemokamai.

Sutaupyk 25% pirkdamas daugiau Gauk 25% nuolaidą

Pirkdamas daugiau nei vieną darbą, nuo sekančių darbų gausi 25% nuolaidą.

Greitas aptarnavimas Greitas aptarnavimas

Išsirink norimus rašto darbus ir gauk juos akimirksniu po sėkmingo apmokėjimo!

Atsiliepimai
www.nemoku.lt
Dainius Studentas
Naudojuosi nuo pirmo kurso ir visad randu tai, ko reikia. O ypač smagu, kad įdėjęs darbą gaunu bet kurį nemokamai. Geras puslapis.
www.nemoku.lt
Aurimas Studentas
Puiki svetainė, refleksija pilnai pateisino visus lūkesčius.
www.nemoku.lt
Greta Moksleivė
Pirkau rašto darbą, viskas gerai.
www.nemoku.lt
Skaistė Studentė
Užmačiau šią svetainę kursiokės kompiuteryje. :D Ką galiu pasakyti, iš kitur ir nebesisiunčiu, kai čia yra viskas ko reikia.
Palaukite! Šį darbą galite atsisiųsti visiškai NEMOKAMAI! Įkelkite bet kokį savo turimą mokslo darbą ir už kiekvieną įkeltą darbą būsite apdovanoti - gausite dovanų kodus, skirtus nemokamai parsisiųsti jums reikalingus rašto darbus.
Vilkti dokumentus čia:

.doc, .docx, .pdf, .ppt, .pptx, .odt