Referatai

Apsauga nuo elektros

10   (1 atsiliepimai)
Apsauga nuo elektros 1 puslapis
Apsauga nuo elektros 2 puslapis
Apsauga nuo elektros 3 puslapis
Apsauga nuo elektros 4 puslapis
Apsauga nuo elektros 5 puslapis
Apsauga nuo elektros 6 puslapis
Apsauga nuo elektros 7 puslapis
Apsauga nuo elektros 8 puslapis
Apsauga nuo elektros 9 puslapis
Apsauga nuo elektros 10 puslapis
www.nemoku.lt
www.nemoku.lt
Aukščiau pateiktos peržiūros nuotraukos yra sumažintos kokybės. Norėdami matyti visą darbą, spustelkite peržiūrėti darbą.
Ištrauka

Elektros energija plačiai naudojama ir buityje, ir gamybiniuose procesuose. Darbe naudojamos elektrifikuotos mašinos bei įrenginiai, būnama netoli elektros įrenginių. Patalpoje gali ir nebūti šių įrenginių, bet joje beveik visuomet yra apšvietimo elektra sistema.
esant normalioms salygoms, srovės nebūna.
Atsitiktinai prisiliečiama ar priartėjama pavojingu atstumu prie atvirų, įtampą turinčių srovinių dalių neatsargiai nešiojant ilgus metalinius daiktus, dirbant su kėlimo kranais, vežant didelius krovinius arti elektros oro linijų, keičiant elektros lemputes.
Elektros laidų izoliacija gali būti pažeista veikiant aukštai temperatūrai, esant aktyviai cheminei aplinkai, pvz., dažant kalkėmis, arba izoliacija sužalojama mechaniškai (dirbant su aštriabriauniais įrankiais, gręžiant, prispaudus montuojamas detales ar įrenginius).
Esantpažeistai elektros įrenginių izoliacijai, pro įrenginių metalines konstrukcijas, mašinų korpusus, elektros instaliacijos metalinius vamzdžius ar su jais besiliečiančius kitus metalinius įrenginius gali pratekėti srovė. Žmogus, prisilietęs prie tokių metalinių dalių, gali susižaloti elektros srove.
Elektros traumos įvyksta, kai netinkamai įžeminti ar visai neįžeminti
Įrenginiai, įtampa neatitinka darbo sąlygų, dirbama be asmeninių apsauginių priemonių ar naudojant netinkamas priemones, neteisingai organizuojant darbus (neinstruktuoti, neapmokyti darbuotojai, nesilaikoma darbo su elektros įrenginiais saugos taisyklių).
Elektros įrenginių srovei laidūs korpusai turi būti įžeminti ar įnulinti įrenginio gamintojo instrukcijoje nurodyta tvarka.
Jei kintamosios srovės įtampa yra 380 V ar didesnė, nuolatinės srovės – 440 V ir didesnė, elektros įrenginio elektros srovei laidus korpusas turi būti įžemintas ar įnulintas.
Gali būti naudojama garsinė ar vizualinė signalizacija personalui įspėti apie elektros įrenginio įjungimą, jo gedimą, darbo režimo pasikeitimą ir kt.
Apsauginėmis priemonėmis vadinami kilnojami ir kiti įtaisai bei įrenginiai, skirti su elektros įrenginiais dirbantiems darbuotojams apsaugoti nuo elektros srovės, elektrostatinio, elektromagnetinio lauko ir elektros lanko bei jo degimo produktųpoveikio, kritimo ir pan.
Prie apsauginių priemonių priskiriama:
1
Izoliacinės operatyvinės lazdos, izoliuotosios replės, įtampos indikatoriai įtampos buvimui nustatyti ir įtampos indikatoriai su papildoma varža;
2
Izoliacinės matavimo lazdos, srovės matavimo replės;
3
Izoliacinės kopėčios, izoliuotosios aikštelės, izoliacinės traukės, griebtuvai ir įrankiai su izoliuotomis rankenomis;
4
Guminės dielektrinės pirštinės, botai, kaliošai, kilimėliai;
5
Kilnojami įžemikliai;
6
Ekranavimo komplektai;
7
Laikinos aptvaros, įspėjamieji plakatai, apsauginiai gaubtukai ir...

Daugiau informacijos...

Šį darbą sudaro 1876 žodžiai, tikrai rasi tai, ko ieškai!

★ Klientai rekomenduoja


Šį rašto darbą rekomenduoja mūsų klientai. Ką tai reiškia?

Mūsų svetainėje pateikiama dešimtys tūkstančių skirtingų rašto darbų, kuriuos įkėlė daugybė moksleivių ir studentų su skirtingais gabumais. Būtent šis rašto darbas yra patikrintas specialistų ir rekomenduojamas kitų klientų, kurie po atsisiuntimo įvertino šį mokslo darbą teigiamai. Todėl galite būti tikri, kad šis pasirinkimas geriausias!

Detali informacija
Darbo tipas
Failo tipas
Word failas (.doc)
Apimtis
10 psl., (1876 ž.)
Darbo duomenys
  • Saugos referatas
  • 10 psl., (1876 ž.)
  • Word failas 83 KB
www.nemoku.lt Atsisiųsti šį referatą
Privalumai
Pakeitimo garantija Darbo pakeitimo garantija

Atsisiuntei rašto darbą ir neradai jame reikalingos informacijos? Pakeisime jį kitu nemokamai.

Sutaupyk 25% pirkdamas daugiau Gauk 25% nuolaidą

Pirkdamas daugiau nei vieną darbą, nuo sekančių darbų gausi 25% nuolaidą.

Greitas aptarnavimas Greitas aptarnavimas

Išsirink norimus rašto darbus ir gauk juos akimirksniu po sėkmingo apmokėjimo!

Atsiliepimai
www.nemoku.lt
Dainius Studentas
Naudojuosi nuo pirmo kurso ir visad randu tai, ko reikia. O ypač smagu, kad įdėjęs darbą gaunu bet kurį nemokamai. Geras puslapis.
www.nemoku.lt
Aurimas Studentas
Puiki svetainė, refleksija pilnai pateisino visus lūkesčius.
www.nemoku.lt
Greta Moksleivė
Pirkau rašto darbą, viskas gerai.
www.nemoku.lt
Skaistė Studentė
Užmačiau šią svetainę kursiokės kompiuteryje. :D Ką galiu pasakyti, iš kitur ir nebesisiunčiu, kai čia yra viskas ko reikia.
Palaukite! Šį darbą galite atsisiųsti visiškai NEMOKAMAI! Įkelkite bet kokį savo turimą mokslo darbą ir už kiekvieną įkeltą darbą būsite apdovanoti - gausite dovanų kodus, skirtus nemokamai parsisiųsti jums reikalingus rašto darbus.
Vilkti dokumentus čia:

.doc, .docx, .pdf, .ppt, .pptx, .odt