Referatai

“Ant trijų senovės kalvų”. Senovės istorijos laikraštis

10   (1 atsiliepimai)
“Ant trijų senovės kalvų”. Senovės istorijos laikraštis 1 puslapis
“Ant trijų senovės kalvų”. Senovės istorijos laikraštis 2 puslapis
“Ant trijų senovės kalvų”. Senovės istorijos laikraštis 3 puslapis
“Ant trijų senovės kalvų”. Senovės istorijos laikraštis 4 puslapis
“Ant trijų senovės kalvų”. Senovės istorijos laikraštis 5 puslapis
“Ant trijų senovės kalvų”. Senovės istorijos laikraštis 6 puslapis
“Ant trijų senovės kalvų”. Senovės istorijos laikraštis 7 puslapis
“Ant trijų senovės kalvų”. Senovės istorijos laikraštis 8 puslapis
www.nemoku.lt
www.nemoku.lt
Aukščiau pateiktos peržiūros nuotraukos yra sumažintos kokybės. Norėdami matyti visą darbą, spustelkite peržiūrėti darbą.
Ištrauka

Apie 95 gyventojų yra graikai. Dar yra albanų, makedonų, bulgarų, žydų, čigonų; rytuose- turkų. Valstybinė religija- stačiatikybė, dalis graikų- katalikai,o turkai- musulmonai. Gyventojų vid. tankumas 96 žm./km². Tankiausiai gyvenama pajūrio lygumuose ir upių slėniuose (120 žm./km.²), rečiausiai kalnų (ypač Pindo) rajonuose (~10 žm./km.²). Miestuose gyvena 52,9 % visų gyventojų, miesteliuose 11,7%, kaimuose 35,1%.
Kalnuose yra šakalų, lapių, vilpišių. Endeminės rūšys: akmeninis ožys, pilkasis žiurkėnas, pakrančių vandenyse- ruonis vienuolis. Daug gyvačių, vėžlių, driežų. Nacionaliniai parkai: Olimpas, Parnasas (Vid. Graikija) ir Samarija (Kretos s.).
Senovės graikai turėjo daug dievų.Tačiau apie juos papasakot ir visus išvardint gana sunku.Taigi mes išrinkome istorijas ir pasakojimus kurie atskleistų paslapties skraistę ir supažindintų jus su senovės Graikijos dievais.
PASAULIO IR DIEVŲ ATSIRADIMAS
Iš pradžių buvo vien amžinas, beribis, tamsus Chaosas-gyvybės šaltinis.Viskas atsirado iš beribio Chaoso-visas pasaulis ir nemirtingieji dievai.Iš Chaoso atsirado ir deivė Žemė-Gaja.Plačiai nusidriekė ji, galinga, duodanti gyvybę viskam, kas gyvena ir auga joje.Po jos atsirado ir baisusis Tartaras-siaubinga bedugnė, kupina amžinos tamsos.Iš Chaoso gimė ir galingoji, viską atgaivinanti Meilė-Erotas.Beribis Chaosas pagimdė amžinąją Tamsą-Erebą ir tamsiąją Naktį-Niuktę.O iš Nakties ir Tamsos atsirado amžinoji Šviesa-Eteris ir džiaugsminga šviesi Diena-Hemera. Šviesa pasklido po pasaulį, naktis ir diena ėmė keisti viena kitą.
Galinga, palaimos kupina Žemė pagimdė bekraštį mėlyną Dangų-Uraną, ir nusidriekė Dangus virš Žemės. Išdidžiai iškilo į jį Žemės pagimdyti aukštieji Kalnai, ir plačiai išsiliejo amžinai šniokščianti Jūra.
Uranas-Dangus-įsiviešpatavo pasaulyje. Jis vedė palaimingąją Žemę. Šešeto sūnų ir šešeto dukterų-galingų, rūsčių titanų-susilaukė Uranas ir Gaja. Jų sūnus, titanas Okeanas, juosiantis žemę, ir deivė Tetidė pagimdė visas upes, kurios gena savo vandenis jūros link, ir jūrų deives-okeanides.O titanas Hiperionas ir Tėja pagimdė Saulę-Heliją, Mėnulį-Selenę ir rausvaskruostę Aušrą-rožiapirštę Eos (Aušrinę). Astrėjas ir Eos pagimdė žvaigždes, kurios žiba tamsiame nakties danguje, ir vėjus: audringąjį šiaurį Borėją, rytį Eurą, drėgnajį pietį Notą ir švelnųjį vakarį Zefyrą, genantį lietaus debesis.
Galingoji Žemė pagimdė ne tik titanus, bet ir tris milžinus-kiklopus su...

Daugiau informacijos...

Šį darbą sudaro 2743 žodžiai, tikrai rasi tai, ko ieškai!

★ Klientai rekomenduoja


Šį rašto darbą rekomenduoja mūsų klientai. Ką tai reiškia?

Mūsų svetainėje pateikiama dešimtys tūkstančių skirtingų rašto darbų, kuriuos įkėlė daugybė moksleivių ir studentų su skirtingais gabumais. Būtent šis rašto darbas yra patikrintas specialistų ir rekomenduojamas kitų klientų, kurie po atsisiuntimo įvertino šį mokslo darbą teigiamai. Todėl galite būti tikri, kad šis pasirinkimas geriausias!

Detali informacija
Darbo tipas
Lygis
Mokyklinis
Failo tipas
RAR archyvas (.rar)
Apimtis
8 psl., (2743 ž.)
Darbo duomenys
  • Istorijos referatas
  • 8 psl., (2743 ž.)
  • RAR archyvas 67 KB
  • Lygis: Mokyklinis
www.nemoku.lt Atsisiųsti šį referatą
Privalumai
Pakeitimo garantija Darbo pakeitimo garantija

Atsisiuntei rašto darbą ir neradai jame reikalingos informacijos? Pakeisime jį kitu nemokamai.

Sutaupyk 25% pirkdamas daugiau Gauk 25% nuolaidą

Pirkdamas daugiau nei vieną darbą, nuo sekančių darbų gausi 25% nuolaidą.

Greitas aptarnavimas Greitas aptarnavimas

Išsirink norimus rašto darbus ir gauk juos akimirksniu po sėkmingo apmokėjimo!

Atsiliepimai
www.nemoku.lt
Dainius Studentas
Naudojuosi nuo pirmo kurso ir visad randu tai, ko reikia. O ypač smagu, kad įdėjęs darbą gaunu bet kurį nemokamai. Geras puslapis.
www.nemoku.lt
Aurimas Studentas
Puiki svetainė, refleksija pilnai pateisino visus lūkesčius.
www.nemoku.lt
Greta Moksleivė
Pirkau rašto darbą, viskas gerai.
www.nemoku.lt
Skaistė Studentė
Užmačiau šią svetainę kursiokės kompiuteryje. :D Ką galiu pasakyti, iš kitur ir nebesisiunčiu, kai čia yra viskas ko reikia.
Palaukite! Šį darbą galite atsisiųsti visiškai NEMOKAMAI! Įkelkite bet kokį savo turimą mokslo darbą ir už kiekvieną įkeltą darbą būsite apdovanoti - gausite dovanų kodus, skirtus nemokamai parsisiųsti jums reikalingus rašto darbus.
Vilkti dokumentus čia:

.doc, .docx, .pdf, .ppt, .pptx, .odt