Referatai

Anemija ir jos gydymas

9.2   (3 atsiliepimai)
Anemija ir jos gydymas 1 puslapis
Anemija ir jos gydymas 2 puslapis
Anemija ir jos gydymas 3 puslapis
Anemija ir jos gydymas 4 puslapis
Anemija ir jos gydymas 5 puslapis
Anemija ir jos gydymas 6 puslapis
Anemija ir jos gydymas 7 puslapis
Anemija ir jos gydymas 8 puslapis
Anemija ir jos gydymas 9 puslapis
Anemija ir jos gydymas 10 puslapis
Anemija ir jos gydymas 11 puslapis
www.nemoku.lt
www.nemoku.lt
Aukščiau pateiktos peržiūros nuotraukos yra sumažintos kokybės. Norėdami matyti visą darbą, spustelkite peržiūrėti darbą.
Ištrauka

.….Kraujo ir kraujo gamybos organų ligos yra susijusios su ląsteliniais kraujo pakitimais. Kraujas susideda iš daugelio skirtingų kraujo ląstelių, kurios atlieka skirtingas fiziologines funkcijas-raudonieji kūneliai-eritrocitai-po organizmą nešioja deguonį ir anglies dvideginį, baltieji kraujo kūneliai-leukocitai-svarbi imuninės sistemos dalis, kraujo plokštelės – trombocitai - svarbūs stabdant kraujavimą. Kraujo ląstelinės sudėties pakitimai gali sukelti ligoniui sunkias būsenas ir varginamus simptomus.
…..Anemija arba mažakraujystė, -tai viena iš dažniausiai pasitaikančių klinikinėje praktikoje žmogaus patologinių būsenų, turinčių bendrąją klinikinę reikšmę. Neįmanoma išskirti klinikinės medicinos srities, kurios specialistas savo kasdieniniame darbe nesuderintų su anemijos problema.
…..Paprastai anemija-tai ne nozologinę reikšme turinti diagnozė, o tik sindromas arba neretai vien atsitiktinis kraujo laboratorinės analizės radinys, reikalingas diagnostinių paieškų jos genezei nustatyti.
Anemija (gr.an-priešdėlis reiškiantis neigimą, haima-kraujas)-patologinė organizmo būsena, susijusi su hemoglobino kiekio organizme sumažėjimu. Ji paprastai pasireiškia eritrocitų skaičiaus ir hemoglobino koncentracijos sumažėjimu kraujo tūrio vienete, todėl atitinkamai sumažėja ir kraujo tūrio vieneto gebėjimas transportuoti audiniams deguonį.
…..Anemijai dažnai būna antrinė-pasireiškia sergant kitomis ligomis ar esant intoksikacijai, sumažėjus eritropoezei, hemoglobino sintezei, padidėjus eritrodiarezei arba netekus eritrocitų. Anemijai būdingi ir eritrocitų kokybiniai pakitimai: kinta subrendimo laipsnis, dydis, forma, struktūra, biocheminės savybės, dažymasis.
…..Anemija, kaip apibrėžta kraujo sistemos ligų grupė, pasižymi nepaprastai didele etiologijos įvairove. Racionaliausia visas anemijas sisteminti arba pagal jų patofiziologiją, arba pagal morfologinius požymius. Moksliniu požiūriu priimtinesnė patofiziologinė klasifikacija.
Referato tikslas:sužinoti kokios yra anemijos ir kokiam amžiuje dažniausiai pasireiškia.
Referato uždaviniai:išsiaiškinti anemijų rizikos faktorius.
Anemijos, kaip apibrėžta kraujo sistemos grupė, pasižymi nepaprastai etiologine įvairove. Tačiau jų klasifikacija pagal etiologinį kriterijų iš esmes yra neįmanoma. Grynai moksliniu požiūriu priimtina yra patofiziologinė anemijų klasifikacija, pagal, kuria visos anemijos skirstomos I grupes ir pogrupius priklausomai nuo jų išsivystymo mechanizmo.tai nepaprastai svarbu ir diagnostikos, ir klinikinės praktikos požiūriu.
Patofiziologinė anemijų klasifikacija yra grindžiama eritrocitų produkcijos, jų destrukcijos ir praradimo dėl kraujavimo tarpusavio santykiu.
Patofiziologininė anemijų klasifikacija
1. Anemija dėl ūminio kraujavimo (išskyrus žaibiškus fatalius kraujavimus dėl širdies sienelės ar aortos aneurizmos plyšimo).
2. Anemijos...

Daugiau informacijos...

Šį darbą sudaro 1666 žodžiai, tikrai rasi tai, ko ieškai!

★ Klientai rekomenduoja


Šį rašto darbą rekomenduoja mūsų klientai. Ką tai reiškia?

Mūsų svetainėje pateikiama dešimtys tūkstančių skirtingų rašto darbų, kuriuos įkėlė daugybė moksleivių ir studentų su skirtingais gabumais. Būtent šis rašto darbas yra patikrintas specialistų ir rekomenduojamas kitų klientų, kurie po atsisiuntimo įvertino šį mokslo darbą teigiamai. Todėl galite būti tikri, kad šis pasirinkimas geriausias!

Detali informacija
Darbo tipas
Failo tipas
Word failas (.doc)
Apimtis
11 psl., (1666 ž.)
Darbo duomenys
  • Ligų ir traumų referatas
  • 11 psl., (1666 ž.)
  • Word failas 62 KB
www.nemoku.lt Atsisiųsti šį referatą

www.nemoku.lt Panašūs darbai

Cholera ir jos gydymas

Cholera ir jos gydymas Ligos ir traumos Peržiūrėti darbą

Gripas ir jo gydymas

Gripas ir jo gydymas Ligos ir traumos Peržiūrėti darbą

Vaikų cerebrinis paralyžius ir jo gydymas

Vaikų cerebrinis paralyžius ir jo gydymas Ligos ir traumos Peržiūrėti darbą

Nutukimas ir jo priežastys, gydymas

Nutukimas ir jo priežastys, gydymas Ligos ir traumos Peržiūrėti darbą
Privalumai
Pakeitimo garantija Darbo pakeitimo garantija

Atsisiuntei rašto darbą ir neradai jame reikalingos informacijos? Pakeisime jį kitu nemokamai.

Sutaupyk 25% pirkdamas daugiau Gauk 25% nuolaidą

Pirkdamas daugiau nei vieną darbą, nuo sekančių darbų gausi 25% nuolaidą.

Greitas aptarnavimas Greitas aptarnavimas

Išsirink norimus rašto darbus ir gauk juos akimirksniu po sėkmingo apmokėjimo!

Atsiliepimai
www.nemoku.lt
Dainius Studentas
Naudojuosi nuo pirmo kurso ir visad randu tai, ko reikia. O ypač smagu, kad įdėjęs darbą gaunu bet kurį nemokamai. Geras puslapis.
www.nemoku.lt
Aurimas Studentas
Puiki svetainė, refleksija pilnai pateisino visus lūkesčius.
www.nemoku.lt
Greta Moksleivė
Pirkau rašto darbą, viskas gerai.
www.nemoku.lt
Skaistė Studentė
Užmačiau šią svetainę kursiokės kompiuteryje. :D Ką galiu pasakyti, iš kitur ir nebesisiunčiu, kai čia yra viskas ko reikia.

Palaukite! Šį darbą galite atsisiųsti visiškai NEMOKAMAI!

Įkelkite bet kokį savo turimą mokslo darbą ir už kiekvieną įkeltą darbą būsite apdovanoti - gausite dovanų kodus, skirtus nemokamai parsisiųsti jums reikalingus rašto darbus.
Vilkti dokumentus čia:

.doc, .docx, .pdf, .ppt, .pptx, .odt