Referatai

Alkenų panaudojimas pramonėje

10   (1 atsiliepimai)
Alkenų panaudojimas pramonėje 1 puslapis
Alkenų panaudojimas pramonėje 2 puslapis
Alkenų panaudojimas pramonėje 3 puslapis
Alkenų panaudojimas pramonėje 4 puslapis
Alkenų panaudojimas pramonėje 5 puslapis
Alkenų panaudojimas pramonėje 6 puslapis
Alkenų panaudojimas pramonėje 7 puslapis
Alkenų panaudojimas pramonėje 8 puslapis
Alkenų panaudojimas pramonėje 9 puslapis
Alkenų panaudojimas pramonėje 10 puslapis
Alkenų panaudojimas pramonėje 11 puslapis
Alkenų panaudojimas pramonėje 12 puslapis
Alkenų panaudojimas pramonėje 13 puslapis
Alkenų panaudojimas pramonėje 14 puslapis
Alkenų panaudojimas pramonėje 15 puslapis
www.nemoku.lt
www.nemoku.lt
Aukščiau pateiktos peržiūros nuotraukos yra sumažintos kokybės. Norėdami matyti visą darbą, spustelkite peržiūrėti darbą.
Ištrauka

Alkenais - nesotieji angliavandeniliai, kurių molekulėje yra viena dviguba jungtis. Papraščiausias alkenas yra etilenas C2H4 dėl to šios eilės junginiai kitaip vadinami etileno eilės angliavandeniliais. Dažnai jiems taikomas olefinų pavadinimas.
Alkenai pramonejė užima pakankamai plačią sritį, nuo paprastos acto rūgšties iki sintetinio pluošto, todėl šiame darbe pateiksiu tik pačius populiariausius alkenų produktus, jų gavybos procesą, savybes, bei panaudojimą. Darbo pabaigoje, priede, pateikta alkenų panaudojimo sekos schema su galutiniu gamybos produktu.
Veikiant benzolą etilenu, gaunamas didesnė stirolo išeiga, bet tada jį sunkiau gauti gryną. Netiesioginiu būdu stirolo gaunama mažesnė išeiga, bet jis lengviau gryninamas.
Izotaktinis polistirolas gaunamas, vykdant anijoninę stirolo polimerizaciją su titano trichlorido (TiCl3) ir trietilaliuminio Al(C2H5) mišiniu. Tokiame polistirole 95% viso polimero sudaro izoaktinis polistirolis.
Kristalinis stereoreguliarinis polistirolas nuo kitų polimerinių izomerų atskiriamas, išekstratavus nekristalinį polistirolą alifatiniais angliavandeniliais arba metiletilketonu. Šiuose tirpikliuose kristalinis polistirolas netirpsta.
Kristalinio polistirolo taip pat galima gauti polimerinant stirolą 0oC temperatūroje ir naudojant alfitinius katalizatorius. Šiuo atveju gaunamas ir amorfinis polistirolas, bet ištirpinus n-heksane arba n-heptane, ilgą laiką tirpalą pašildžius ir poto pašalinus tirpiklį, polistirolas jau įgyja kristalinę struktūrą. Tokio polimero savybės yra analogiškos stereoreguliarinio polimero savybėms.
Polistirolo savybės ir panaudojimas. Polistirolas, gautas blokpolimerizacijos būdu, yra kieta stiklo skaidrumo derva. Nors polistirolas yra trapus, bet labai skaidrus. Jis praleidžia 90% matomų spindulių. Polistirolas labia atsparus vandeniui ir pasižymi puikiomis dielektrinemis savybėmis.
Polistirolas yra viena lengviausių plastinių medžiagų. Jis yra atsparus alkoholiams, tepalams, vaškams ir vandeniui, taip pat kambario temperatūroje koncentruotoms rūgštims, tarp jų ir fluoro vandenilio rugščiai, bet tirpsta benzone ir jo dariniuose bei organiniuose tirpikliuose.
Polistirolas atmosferos poveikiui neatsparus. Atvirame ore jis sensta ir supleišėja. Jo senėjimą stabdo plastifikatoriai ir mineralinių medžiagų užpildai. Ultravioletinių spindulių veikiamas, ypač aukštesnėje temperatūroje, polistirolas gelsta ir iš dalies oksiduojasi.
Kietoje sustiklėjusioje būklėje polistirolas išsilaiko iki 800 C temperatūros. Aukštesnėje kaip 800 C jis virsta plastišku. Polistirolas 145-1550 C temperatūroje gali būti perdirbamas presavimo būdu, 180-2200 C temperatūroje...

Daugiau informacijos...

Šį darbą sudaro 1940 žodžiai, tikrai rasi tai, ko ieškai!

Turinys
 • ĮVADAS 3
 • 1. POLISTIROLAS 4
 • 2. POLIVINILCHLORIDAS 6
 • 3. POLIETILENAS 8
 • 4. KAUČIUKAS 10
 • 4.1. Sintetinis kaučiukas 10
 • IŠVADOS 13
 • LITERATŪROS SĄRAŠAS 14
 • PRIEDAS 15

★ Klientai rekomenduoja


Šį rašto darbą rekomenduoja mūsų klientai. Ką tai reiškia?

Mūsų svetainėje pateikiama dešimtys tūkstančių skirtingų rašto darbų, kuriuos įkėlė daugybė moksleivių ir studentų su skirtingais gabumais. Būtent šis rašto darbas yra patikrintas specialistų ir rekomenduojamas kitų klientų, kurie po atsisiuntimo įvertino šį mokslo darbą teigiamai. Todėl galite būti tikri, kad šis pasirinkimas geriausias!

Detali informacija
Darbo tipas
Lygis
Universitetinis
Failo tipas
Word failas (.doc)
Apimtis
15 psl., (1940 ž.)
Darbo duomenys
 • Chemijos referatas
 • 15 psl., (1940 ž.)
 • Word failas 573 KB
 • Lygis: Universitetinis
www.nemoku.lt Atsisiųsti šį referatą
Privalumai
Pakeitimo garantija Darbo pakeitimo garantija

Atsisiuntei rašto darbą ir neradai jame reikalingos informacijos? Pakeisime jį kitu nemokamai.

Sutaupyk 25% pirkdamas daugiau Gauk 25% nuolaidą

Pirkdamas daugiau nei vieną darbą, nuo sekančių darbų gausi 25% nuolaidą.

Greitas aptarnavimas Greitas aptarnavimas

Išsirink norimus rašto darbus ir gauk juos akimirksniu po sėkmingo apmokėjimo!

Atsiliepimai
www.nemoku.lt
Dainius Studentas
Naudojuosi nuo pirmo kurso ir visad randu tai, ko reikia. O ypač smagu, kad įdėjęs darbą gaunu bet kurį nemokamai. Geras puslapis.
www.nemoku.lt
Aurimas Studentas
Puiki svetainė, refleksija pilnai pateisino visus lūkesčius.
www.nemoku.lt
Greta Moksleivė
Pirkau rašto darbą, viskas gerai.
www.nemoku.lt
Skaistė Studentė
Užmačiau šią svetainę kursiokės kompiuteryje. :D Ką galiu pasakyti, iš kitur ir nebesisiunčiu, kai čia yra viskas ko reikia.
Palaukite! Šį darbą galite atsisiųsti visiškai NEMOKAMAI! Įkelkite bet kokį savo turimą mokslo darbą ir už kiekvieną įkeltą darbą būsite apdovanoti - gausite dovanų kodus, skirtus nemokamai parsisiųsti jums reikalingus rašto darbus.
Vilkti dokumentus čia:

.doc, .docx, .pdf, .ppt, .pptx, .odt