Rašiniai

Žmogus – savo gyvenimo kalvis?

10   (1 atsiliepimai)
Žmogus – savo gyvenimo kalvis? 1 puslapis
www.nemoku.lt
www.nemoku.lt
Aukščiau pateiktos peržiūros nuotraukos yra sumažintos kokybės. Norėdami matyti visą darbą, spustelkite peržiūrėti darbą.
Ištrauka

Likimas ne visada priklauso nuo žmogaus. Nors ir žmogui gyvenime tenka rinktis vienokius ar kitokius sprendimus, kurie nulemia jo likimą. Tačiau tie sprendimai negali visiškai pakeisti likimo, jie tik pakreipia jį kita linkme. Žmogaus gyvenimas kaip vanduo tekantis upėje. Jis nejuda viena kryptimi ir nestovi vietoje. Banguoja ir vingiuoja. Šią mintį man padėjo suprasti XVII a. ryškiausias baroko epochos LDK kultūros laikotarpio poetas Motiejus Kazimieras Sarbievijus. Baroko epochos laikotarpiu žmonės jautė gyvenimo trapumą, save laikė menkais, negalinčiais pakeisti savo gyvenimo likimo. Juos gasdino gyvenimo nepastovumas ir tai, jog mirtis yra neišvengiama. „Memento mori“ tema Sarbievijaus veikale išreiškia gilų sutrikusio žmogaus liūdesį ir nerimą. Sarbievijus savo odėje „Telifui Likui“ rašė: „Žaidžia ratas lemties, žaidžia mumis deja / Kartais būna blogiau, kartais vėl geriau...“ Tuo norima pasakyti, jog gyvenimas mums pateikia daugybę įvairių iššūkių, kurių tu nori ar nenori negali pasirinkti, kad ir kaip stengsiesi, ir planuosi savo ateitį, pastagos liks bereikšmės, nes likimas nepriklauso nuo žmogaus.
Tačiau, žmogaus likimas gali priklausyti nuo jo požiūrio į gyvenimą. Kiekvieno mūsų...

Daugiau informacijos...

Šį darbą sudaro 409 žodžiai, tikrai rasi tai, ko ieškai!

★ Klientai rekomenduoja


Šį rašto darbą rekomenduoja mūsų klientai. Ką tai reiškia?

Mūsų svetainėje pateikiama dešimtys tūkstančių skirtingų rašto darbų, kuriuos įkėlė daugybė moksleivių ir studentų su skirtingais gabumais. Būtent šis rašto darbas yra patikrintas specialistų ir rekomenduojamas kitų klientų, kurie po atsisiuntimo įvertino šį mokslo darbą teigiamai. Todėl galite būti tikri, kad šis pasirinkimas geriausias!

Detali informacija
Darbo tipas
Lygis
Mokyklinis
Failo tipas
Word failas (.docx)
Apimtis
1 psl., (409 ž.)
Darbo duomenys
  • Lietuvių kalbos rašinys
  • 1 psl., (409 ž.)
  • Word failas 14 KB
  • Lygis: Mokyklinis
www.nemoku.lt Atsisiųsti šį rašinį
Privalumai
Pakeitimo garantija Darbo pakeitimo garantija

Atsisiuntei rašto darbą ir neradai jame reikalingos informacijos? Pakeisime jį kitu nemokamai.

Sutaupyk 25% pirkdamas daugiau Gauk 25% nuolaidą

Pirkdamas daugiau nei vieną darbą, nuo sekančių darbų gausi 25% nuolaidą.

Greitas aptarnavimas Greitas aptarnavimas

Išsirink norimus rašto darbus ir gauk juos akimirksniu po sėkmingo apmokėjimo!

Atsiliepimai
www.nemoku.lt
Dainius Studentas
Naudojuosi nuo pirmo kurso ir visad randu tai, ko reikia. O ypač smagu, kad įdėjęs darbą gaunu bet kurį nemokamai. Geras puslapis.
www.nemoku.lt
Aurimas Studentas
Puiki svetainė, refleksija pilnai pateisino visus lūkesčius.
www.nemoku.lt
Greta Moksleivė
Pirkau rašto darbą, viskas gerai.
www.nemoku.lt
Skaistė Studentė
Užmačiau šią svetainę kursiokės kompiuteryje. :D Ką galiu pasakyti, iš kitur ir nebesisiunčiu, kai čia yra viskas ko reikia.
Palaukite! Šį darbą galite atsisiųsti visiškai NEMOKAMAI! Įkelkite bet kokį savo turimą mokslo darbą ir už kiekvieną įkeltą darbą būsite apdovanoti - gausite dovanų kodus, skirtus nemokamai parsisiųsti jums reikalingus rašto darbus.
Vilkti dokumentus čia:

.doc, .docx, .pdf, .ppt, .pptx, .odt