Referatai

XX amžiaus globalinės pasaulio katastrofos

9.4   (3 atsiliepimai)
XX amžiaus globalinės pasaulio katastrofos 1 puslapis
XX amžiaus globalinės pasaulio katastrofos 2 puslapis
XX amžiaus globalinės pasaulio katastrofos 3 puslapis
XX amžiaus globalinės pasaulio katastrofos 4 puslapis
XX amžiaus globalinės pasaulio katastrofos 5 puslapis
XX amžiaus globalinės pasaulio katastrofos 6 puslapis
XX amžiaus globalinės pasaulio katastrofos 7 puslapis
XX amžiaus globalinės pasaulio katastrofos 8 puslapis
XX amžiaus globalinės pasaulio katastrofos 9 puslapis
XX amžiaus globalinės pasaulio katastrofos 10 puslapis
XX amžiaus globalinės pasaulio katastrofos 11 puslapis
XX amžiaus globalinės pasaulio katastrofos 12 puslapis
XX amžiaus globalinės pasaulio katastrofos 13 puslapis
XX amžiaus globalinės pasaulio katastrofos 14 puslapis
XX amžiaus globalinės pasaulio katastrofos 15 puslapis
XX amžiaus globalinės pasaulio katastrofos 16 puslapis
www.nemoku.lt
www.nemoku.lt
Aukščiau pateiktos peržiūros nuotraukos yra sumažintos kokybės. Norėdami matyti visą darbą, spustelkite peržiūrėti darbą.
Ištrauka

Žemė- tai mažytė planeta, kurioje gyvybė išsirutuliojo prieš keletą milijonų metų, tai didžiausias ir gražiausias gamtos stebuklas, kurį turime saugoti ir branginti. Dabar gyvename XX amžiuje, tačiau kad ir kokie didžiuliai būtų technikos laimėjimai, mūsų galios palyginti su beribėmis Gamtos jėgomis, vis dar labai menkos.
Atrodo, kad tokiame galingame pasaulyje viskas turėtų būti tobula ir nesugriaunama, tačiau taip nėra. Kasdien išgirstame, jog pasaulį sukrečia vis daugiau katastrofų ir nelaimių: Žemės drebėjimai, laivų ir lėktuvų avarijos, teroro išpuoliai, potvyniai, karai. Visos šios tragedijos žmonijai teikia tik neigiamas pasekmes: nusineša nekaltų žmonių gyvybes, niokoja gamtą ir aplinką, teršia orą, kenkia žmonių sveikatai...
Daugelį katastrofų: Žemės drebėjimus, didžiuosius potvynius, ugnikalnių įšsiveržimus – mūsų civilizacija išmoko prognozuoti, tačiau dėl neapgalvotos žmogaus veiklos nyksta augalai, “serga” jūros. Tai ir yra skaudžiausia, kad vienas iš tų nelaimių kaltininkų - žmogus(teroro išpuoliai, karai, avarijos).Aišku, neatsiejama katastrofų sukėlėja yra GAMTA, kurios veiksnių nepajėgia sulaikyti nei žmonija, nei sudėtingiausi įrenginiai.
Tokio masto nelaimių pasitaiko beveik kiekviename amžiuje, o mažesnių, kurios irgi reikalauja aukų ir sukelia kančias vyksta kur kas dažniau; tiesa, joms ištikus, žūsta ir sužalojama mažiau žmonių.
Taigi mes šiuo projektiniu darbu stengsimės ne tik išsiaiškinti XXa globalinių katastrofų priežastis, eigą, pasekmes, tačiau ir jomis supažindinti kitus, pasaulio gerove besidomiančius žmones. Mes pabandėme išskirti kelias didžiausias katastrofas. Tai Rugsėjo 11-osios teroro išpuolis Amerikoje, Černobylio tragedija, Hirosimos ir Nagasakio nelaimė, Žemės drebėjimai. Visos šios katastrofos yra gerai žinomos, nes jos įvyko XX amžiuje “sudrebino” visą pasaulį ir nusinešė daugybę gyvasties.
Prieš septynioliką metų balandžio 26-ąją 1 valandą 23 minutės ketvirtajame Černobylio atominės elektrinės energobloke įvyko avarija ,kurios metu sprogo reaktorius ir į aplinką buvo išmesta didžiulis kiekis radioaktyvių medžiagų .Žuvo žmonės, dešimtys tūkstančių susirgo spinduline liga, didžiulė teritorija iki šiol lieka netinkama gyventi.
1986-1991 m. likviduojant avarija ir jos padarinius Černobylyje dirbo dešimtys tūkstančių mokslininkų ir specialistų , per 340 tūkstančių kariškių .Į šį skaičių...

Daugiau informacijos...

Šį darbą sudaro 4830 žodžiai, tikrai rasi tai, ko ieškai!

★ Klientai rekomenduoja


Šį rašto darbą rekomenduoja mūsų klientai. Ką tai reiškia?

Mūsų svetainėje pateikiama dešimtys tūkstančių skirtingų rašto darbų, kuriuos įkėlė daugybė moksleivių ir studentų su skirtingais gabumais. Būtent šis rašto darbas yra patikrintas specialistų ir rekomenduojamas kitų klientų, kurie po atsisiuntimo įvertino šį mokslo darbą teigiamai. Todėl galite būti tikri, kad šis pasirinkimas geriausias!

Detali informacija
Darbo tipas
Lygis
Universitetinis
Failo tipas
Word failas (.doc)
Apimtis
16 psl., (4830 ž.)
Darbo duomenys
  • Visuotinės istorijos referatas
  • 16 psl., (4830 ž.)
  • Word failas 131 KB
  • Lygis: Universitetinis
www.nemoku.lt Atsisiųsti šį referatą
Privalumai
Pakeitimo garantija Darbo pakeitimo garantija

Atsisiuntei rašto darbą ir neradai jame reikalingos informacijos? Pakeisime jį kitu nemokamai.

Sutaupyk 25% pirkdamas daugiau Gauk 25% nuolaidą

Pirkdamas daugiau nei vieną darbą, nuo sekančių darbų gausi 25% nuolaidą.

Greitas aptarnavimas Greitas aptarnavimas

Išsirink norimus rašto darbus ir gauk juos akimirksniu po sėkmingo apmokėjimo!

Atsiliepimai
www.nemoku.lt
Dainius Studentas
Naudojuosi nuo pirmo kurso ir visad randu tai, ko reikia. O ypač smagu, kad įdėjęs darbą gaunu bet kurį nemokamai. Geras puslapis.
www.nemoku.lt
Aurimas Studentas
Puiki svetainė, refleksija pilnai pateisino visus lūkesčius.
www.nemoku.lt
Greta Moksleivė
Pirkau rašto darbą, viskas gerai.
www.nemoku.lt
Skaistė Studentė
Užmačiau šią svetainę kursiokės kompiuteryje. :D Ką galiu pasakyti, iš kitur ir nebesisiunčiu, kai čia yra viskas ko reikia.
Palaukite! Šį darbą galite atsisiųsti visiškai NEMOKAMAI! Įkelkite bet kokį savo turimą mokslo darbą ir už kiekvieną įkeltą darbą būsite apdovanoti - gausite dovanų kodus, skirtus nemokamai parsisiųsti jums reikalingus rašto darbus.
Vilkti dokumentus čia:

.doc, .docx, .pdf, .ppt, .pptx, .odt