Referatai

WiMax tinklo kokybė

10   (3 atsiliepimai)
WiMax tinklo kokybė 1 puslapis
WiMax tinklo kokybė 2 puslapis
WiMax tinklo kokybė 3 puslapis
WiMax tinklo kokybė 4 puslapis
WiMax tinklo kokybė 5 puslapis
WiMax tinklo kokybė 6 puslapis
WiMax tinklo kokybė 7 puslapis
WiMax tinklo kokybė 8 puslapis
WiMax tinklo kokybė 9 puslapis
WiMax tinklo kokybė 10 puslapis
WiMax tinklo kokybė 11 puslapis
www.nemoku.lt
www.nemoku.lt
Aukščiau pateiktos peržiūros nuotraukos yra sumažintos kokybės. Norėdami matyti visą darbą, spustelkite peržiūrėti darbą.
Ištrauka

Dažnai yra neteisingai manoma, kad WiMAX užtikrina 70 Mbit/s perdavimo spartą 112 kilometrų atstumu, priėmėjui judant arba esant mobiliam. Esant idealiai situacijai tai būtų tiesa, tačiau tikrovėje tiesioginio matomumo sąlygomis galima pasiekti simetrinės 10Mb/s spartos esant 10km atstumui, o miesto sąlygomis tarp 30% instaliacijų paprastai nebūna tiesioginio matomumo ir todėl vartotojai gali priimti tiktai 10Mb/s esant 2km atstumui, o priėmėjui judant sparta ženkliai mažėja.
Vietovėse, kuriose nėra įrengta fizinių kabelių arba telefono tinklų WiMAX gali būti tikslinga alternatyva plačiajuostei prieigai, kurią diegti nėra ekonomiškai tikslinga. Prieš WiMAX daug operatorių naudojo patentuotas fiksuotojo belaidžio ryšio technologijas plačiajuosčio ryšio paslaugoms teikti.
1 Paslaugų kokybė
Paslaugų kokybės (QoS) užtikrinimo metodai yra kuriami, norint patenkinti specialių aplikacijų reikalavimus netgi tokiame tinkle kaip internetas, kuris veikia didžiausių pastangų (best-effort) principais. T.y. galima sakyti, kad standartiškai nėra jokių garantijų apie duomenų persiuntimo greitį, patikimumą ir pan., o viskas veikia pagal aplinkybes. Paslaugos kokybė (QoS) yra tinklo garantija teikti tam tikros kokybės paslaugą, kurią galima vertinti pagal visą eilę kokybinių parametrų: pralaidumas, vėlinimas, vėlinimo sklaida, paketų praradimo tikimybė ir t.t. Galima teigti, kad paslaugos kokybės (QoS) vertinimas turėtų būti atliekamas dviem požiūriais:
• Paslaugos kokybės (QoS) maršrutizavimo protokolai, kurie suteikia galimybę formuoti skirtingo tipo srautus, suteikti jiems prioritetus ir parinkti maršrutus pagal apibrėžtas kokybines taisykles.
• Maršrutizavimo protokolų efektyvumas ir jų įtaka duomenų perdavimo kokybei.
Paslaugos kokybės užtikrinimas bevieliuose tinkluose yra didelė problema, kuri yra vis dar atvira. Tai yra dėl to, kad tinklo pralaidumas yra labai ribotas, o radijo kanalų charakteristikos dažnai keičiasi nenuspėjamai. Bendras ryšio kanalas turi būti dalinamas keliems vartotojams, o jie kiekvienas dar gali reikalauti skirtingos kokybės paslaugų. Kai kurie nauji dinaminiai protokolai gali būti nustatyti taip, kad gražintų maršrutus tik su reikiamais kokybiniais parametrais, bet dažnai šie keliai gali būti asimetriniai. Yra visa eilė bandymų QoS problemoms spręsti, stengiantis tai įgyvendinti keliuose tinklo lygiuose iš karto: pradedant nuo...

Daugiau informacijos...

Šį darbą sudaro 1677 žodžiai, tikrai rasi tai, ko ieškai!

Turinys
 • Turinys 2
 • Įžanga 3
 • 1. Paslaugų kokybė 4
 • 1.1 Išoriniai parametrai: 4
 • 1.2 Vidiniai parametrai: 5
 • 1.3 Paslaugų kokybės užtikrinimo modelis 6
 • 1.3.1 Duomenų perdavimas iš Abonento Stoties (SS) į BS 6
 • 1.3.2 Perdavimo procesas iš BS į SS 7
 • 1.4 Paslaugų srautų ir QoS parametrai 7
 • 2. Ryšio kokybės mažėjimas 8
 • Išvados: 10
 • Literatūros sąrašas: 11

★ Klientai rekomenduoja


Šį rašto darbą rekomenduoja mūsų klientai. Ką tai reiškia?

Mūsų svetainėje pateikiama dešimtys tūkstančių skirtingų rašto darbų, kuriuos įkėlė daugybė moksleivių ir studentų su skirtingais gabumais. Būtent šis rašto darbas yra patikrintas specialistų ir rekomenduojamas kitų klientų, kurie po atsisiuntimo įvertino šį mokslo darbą teigiamai. Todėl galite būti tikri, kad šis pasirinkimas geriausias!

Detali informacija
Darbo tipas
Šaltiniai
✅ Šaltiniai yra
Failo tipas
Word failas (.doc)
Apimtis
11 psl., (1677 ž.)
Darbo duomenys
 • Interneto referatas
 • 11 psl., (1677 ž.)
 • Word failas 312 KB
 • Lygis: Universitetinis
 • ✅ Yra šaltiniai
www.nemoku.lt Atsisiųsti šį referatą
Privalumai
Pakeitimo garantija Darbo pakeitimo garantija

Atsisiuntei rašto darbą ir neradai jame reikalingos informacijos? Pakeisime jį kitu nemokamai.

Sutaupyk 25% pirkdamas daugiau Gauk 25% nuolaidą

Pirkdamas daugiau nei vieną darbą, nuo sekančių darbų gausi 25% nuolaidą.

Greitas aptarnavimas Greitas aptarnavimas

Išsirink norimus rašto darbus ir gauk juos akimirksniu po sėkmingo apmokėjimo!

Atsiliepimai
www.nemoku.lt
Dainius Studentas
Naudojuosi nuo pirmo kurso ir visad randu tai, ko reikia. O ypač smagu, kad įdėjęs darbą gaunu bet kurį nemokamai. Geras puslapis.
www.nemoku.lt
Aurimas Studentas
Puiki svetainė, refleksija pilnai pateisino visus lūkesčius.
www.nemoku.lt
Greta Moksleivė
Pirkau rašto darbą, viskas gerai.
www.nemoku.lt
Skaistė Studentė
Užmačiau šią svetainę kursiokės kompiuteryje. :D Ką galiu pasakyti, iš kitur ir nebesisiunčiu, kai čia yra viskas ko reikia.
Palaukite! Šį darbą galite atsisiųsti visiškai NEMOKAMAI! Įkelkite bet kokį savo turimą mokslo darbą ir už kiekvieną įkeltą darbą būsite apdovanoti - gausite dovanų kodus, skirtus nemokamai parsisiųsti jums reikalingus rašto darbus.
Vilkti dokumentus čia:

.doc, .docx, .pdf, .ppt, .pptx, .odt