Šiame kursiniame darbe mes nagrinėsime UAB „Martonas“. Šia bendrovę pasirinkome todėl, kad ši įmonė yra viena iš stipriausių savo veiklos srityje Vilniaus mieste.
Savo kursinį darbą suskirstėme į tris pagrindines dalis: teorinė, analitinė ir projektinė.
Teorinėje dalyje išdėstome pagrindinius strateginio valdymo principus, kurie tiesiogiai siejasi su mūsų nagrinėjama tema.
Projektinėje dalyje yra susisteminta visa analitinės dalies informacija.
Problema – per didelė paslaugų kainą.
Mūsų kursinio darbo tikslas – išanalizuoti su UAB „Martonas“ veiklos ypatumais, jos teikiamomis paslaugomis, apibrėžti jos misiją, viziją, strateginius tikslus.
Todėl mūsų uždavinys šiame kursiniame darbe - pateikti pasiūlymų, galinčių sumažinti paslaugų kainas.
3
Strategijos kilmė
„ Žodis „strategija“ dažnai vartojamas kasdienėje kalboje. Bendrąja prasme jis reiškia tiesiog planą, schemą arba programą, nurodančią, kaip pasiekti numatytus tikslus. Žmogus gali turėti strategiją, kaip laimėti žaidimą, privilioti fortūną, išlaikyti egzaminą ar apiplėšti banką. Šia bendrąja prasme vartojamas terminas „strategija“ paprasčiausiai reiškia sumanymą, kaip turi būti pasiektas tikslas.
Strategijos kilmė yra karinė, susijusi su dviem graikiškais žodžiais: „stratos“, reiškiančiu „armija“, ir „agein“ reiškiančiu „vesti“. Taigi gilias ištakas turintis strategijos ryšys su menu arba mokslu vadovauti armijai tiek karo, tiek taikos metu yra neginčijamas.
Mokslo pradžia laikomi 1964 m., nors kartais minimi 1951-ieji – Viljamo Numano knygos išleidimo metai. Modernių strategijų šaknys dažniausiai glūdi XIX a. Daugumos XIX ir XX a. pradžios strategijų kūrėjų darbai dabar jau yra istorinio pobūdžio. Jie atspindi buvusias karines kampanijas ir remdamiesi jomis pateikia išvadas. Plėtodami strateginius principus strategai pabrėžia manevravimo, jėgų sutelkimo, netikėtumo, iniciatyvumo, lankstumo ir panašiai reikšmę.
Strategija dabar daugiausia susijusi su taikos ir tarptautinio stabilumo palaikymu, o ne su kariniais veiksmais. Ji apima krizių valdymo priemonių plėtrą, nusiginklavimo skatinimą ir ginklavimosi proceso kontrolę, destruktyvių politikų nustatymą ir pažabojimą. Pripažįstama, kad norint pasiekti šiuos tikslus strategijos turi apimti tiek kooperacijos, tiek konkurencijos su galimais priešais elementus. Tai reiškia, kad strategijos, susijusios su vienos šalies pergale nebūtinai lemia kitos pralaimėjimą. Galimi arba tikri priešai gali turėti bendrų...
Šį darbą sudaro 4634 žodžiai, tikrai rasi tai, ko ieškai!
★ Klientai rekomenduoja
Šį rašto darbą rekomenduoja mūsų klientai. Ką tai reiškia?
Mūsų svetainėje pateikiama dešimtys tūkstančių skirtingų rašto darbų, kuriuos įkėlė daugybė moksleivių ir studentų su skirtingais gabumais. Būtent šis rašto darbas yra patikrintas specialistų ir rekomenduojamas kitų klientų, kurie po atsisiuntimo įvertino šį mokslo darbą teigiamai. Todėl galite būti tikri, kad šis pasirinkimas geriausias!
Norint atsisiųsti šį darbą spausk ☞ Peržiūrėti darbą mygtuką!
Mūsų mokslo darbų bazėje yra daugybė įvairių mokslo darbų, todėl tikrai atrasi sau tinkamą!
Panašūs darbai
Atsisiuntei rašto darbą ir neradai jame reikalingos informacijos? Pakeisime jį kitu nemokamai.
Pirkdamas daugiau nei vieną darbą, nuo sekančių darbų gausi 25% nuolaidą.
Išsirink norimus rašto darbus ir gauk juos akimirksniu po sėkmingo apmokėjimo!