Konspektai

Teorija - statybinės medžiagos

10   (1 atsiliepimai)
Teorija - statybinės medžiagos 1 puslapis
Teorija - statybinės medžiagos 2 puslapis
Teorija - statybinės medžiagos 3 puslapis
Teorija - statybinės medžiagos 4 puslapis
Teorija - statybinės medžiagos 5 puslapis
Teorija - statybinės medžiagos 6 puslapis
Teorija - statybinės medžiagos 7 puslapis
Teorija - statybinės medžiagos 8 puslapis
Teorija - statybinės medžiagos 9 puslapis
Teorija - statybinės medžiagos 10 puslapis
Teorija - statybinės medžiagos 11 puslapis
Teorija - statybinės medžiagos 12 puslapis
Teorija - statybinės medžiagos 13 puslapis
Teorija - statybinės medžiagos 14 puslapis
Teorija - statybinės medžiagos 15 puslapis
Teorija - statybinės medžiagos 16 puslapis
Teorija - statybinės medžiagos 17 puslapis
www.nemoku.lt
www.nemoku.lt
Aukščiau pateiktos peržiūros nuotraukos yra sumažintos kokybės. Norėdami matyti visą darbą, spustelkite peržiūrėti darbą.
Ištrauka

1. Statybinių medžiagų klasifikavimas. Jos gali būti skirstomos pagal: paskirtį, žaliavas, gaminimo būdą ir t.t. Pagrindinės 2 grupės: gamtinės kilmės, dirbtinės kilm. Stat.medž. ir dirbiniai: 1) gamtinės: neorganinės ir organinės – medžiagos ir dirbiniai gaminama. 2) dirbtinės: gautos be degimo – polimerinės, neorganinės, organinės kompleksinės; autoklavinės – plytos, betonai; gautos išdegus – keramika, uolienų lydalai, stiklas, šlakai. Gamtinės statybinės medžiagos ir dirbtiniai – gaunami iš žemės gelmių arba perdirbant medžius. Šioms medžiagoms yra suteikiama suteikiama forma ir dydis, bet jų vidinė struktūra nėra keičiama. Dažniausiai naudojamos: uolienos ir mediena, gamtinis bitumas, šiaudai, durpės, medis, velėna. Gamtinės medžiagos skirstomos į klases ir rūšis (mediena – lapuočiai, spygliuočiai, kiekviena jų į pjautinę, apvalę ir vienetinę). Uolienos skirstomos pagal susiformavimo būdą, technines savybės (vidutinį tankį, stiprį, atsparumą šalčiui), pagal cheminę sudėtį. Dirbtinės statybinės medžiagos yra skirstomos pagal kietėjimo būdą: medžiagos, kurių kietėjimas vyksta esant įprastoms temperatūroms, kristalizuojantis naujadarams iš mišinių; medžiagos, kurios kietėja autoklavuose esant aukštai temperatūrai 175–200 0C ir vandens garų slėgyje 0,9 – 1,6 MPa; medžiagos, kurių kietėjimas vyksta sustingstant skystiems lydalams. Neorganinės rišamosios medžiagoms yra priskiriami klinkeriniai cementai: gipsas, magnezitinės rišančiosios medžiagos. Organinės rišančiosios medžiagos tai bitumai ir degutai. Kompleksinės gali būti sumaišytas, t. y. Gautos sumaišius 2 ir daugiau rūšių. Visos gautos medžiagos yra skirstomos pagal: vidutinį tankį: smulkias, lengvas, ypač lengvas, taip pat į konstrukcines → į įzoliacines, termoizoliacines, hidrotechnines, ugniai atsparias.
2. Statybinių medžiagų ir dirbinių standartizacija. Standartizacija – tai veikla, kurios tikslas įvesti optimalią tvarką tam tikroje srityje nustatant bendrus nuostatus, kurie gali būti visuotiniai ir kartu panaudoti realioms ir potenciniams uždaviniams spręsti. Standartizacijos uždaviniai: 1) reikalavimas pagrindiniams produktams, kurie užtikrintų reikiamą kokybę. 2) vieningos sistemos nustatymas, parenkant vieningus bandymo ir kontrolės būdus. 3) vieningos sistemos produktų ilgaamžiškumo, patikimumo, tam tikrose sąlygose, nustatymas. 4) normų reikalavimų sukūrimas sumažinant iki minimalių produktų rūšių skaičių. 5) produktų klasifikavimas pagal...

Daugiau informacijos...

Šį darbą sudaro 10374 žodžiai, tikrai rasi tai, ko ieškai!

★ Klientai rekomenduoja


Šį rašto darbą rekomenduoja mūsų klientai. Ką tai reiškia?

Mūsų svetainėje pateikiama dešimtys tūkstančių skirtingų rašto darbų, kuriuos įkėlė daugybė moksleivių ir studentų su skirtingais gabumais. Būtent šis rašto darbas yra patikrintas specialistų ir rekomenduojamas kitų klientų, kurie po atsisiuntimo įvertino šį mokslo darbą teigiamai. Todėl galite būti tikri, kad šis pasirinkimas geriausias!

Detali informacija
Darbo tipas
Lygis
Universitetinis
Failo tipas
Word failas (.doc)
Apimtis
17 psl., (10374 ž.)
Darbo duomenys
  • Statybos konspektas
  • 17 psl., (10374 ž.)
  • Word failas 223 KB
  • Lygis: Universitetinis
www.nemoku.lt Atsisiųsti šį konspektą
Privalumai
Pakeitimo garantija Darbo pakeitimo garantija

Atsisiuntei rašto darbą ir neradai jame reikalingos informacijos? Pakeisime jį kitu nemokamai.

Sutaupyk 25% pirkdamas daugiau Gauk 25% nuolaidą

Pirkdamas daugiau nei vieną darbą, nuo sekančių darbų gausi 25% nuolaidą.

Greitas aptarnavimas Greitas aptarnavimas

Išsirink norimus rašto darbus ir gauk juos akimirksniu po sėkmingo apmokėjimo!

Atsiliepimai
www.nemoku.lt
Dainius Studentas
Naudojuosi nuo pirmo kurso ir visad randu tai, ko reikia. O ypač smagu, kad įdėjęs darbą gaunu bet kurį nemokamai. Geras puslapis.
www.nemoku.lt
Aurimas Studentas
Puiki svetainė, refleksija pilnai pateisino visus lūkesčius.
www.nemoku.lt
Greta Moksleivė
Pirkau rašto darbą, viskas gerai.
www.nemoku.lt
Skaistė Studentė
Užmačiau šią svetainę kursiokės kompiuteryje. :D Ką galiu pasakyti, iš kitur ir nebesisiunčiu, kai čia yra viskas ko reikia.
Palaukite! Šį darbą galite atsisiųsti visiškai NEMOKAMAI! Įkelkite bet kokį savo turimą mokslo darbą ir už kiekvieną įkeltą darbą būsite apdovanoti - gausite dovanų kodus, skirtus nemokamai parsisiųsti jums reikalingus rašto darbus.
Vilkti dokumentus čia:

.doc, .docx, .pdf, .ppt, .pptx, .odt