Referatai

Tarptautinis terorizmas

9.8   (2 atsiliepimai)
Tarptautinis terorizmas 1 puslapis
Tarptautinis terorizmas 2 puslapis
Tarptautinis terorizmas 3 puslapis
Tarptautinis terorizmas 4 puslapis
Tarptautinis terorizmas 5 puslapis
Tarptautinis terorizmas 6 puslapis
www.nemoku.lt
www.nemoku.lt
Aukščiau pateiktos peržiūros nuotraukos yra sumažintos kokybės. Norėdami matyti visą darbą, spustelkite peržiūrėti darbą.
Aprašymas

Kas yra terorizmas? Terorizmo kilmė, rūšys. Religinis terorizmas, Nacionalinis terorizmas, Kairiojo sparno terorizmas, Dešiniojo sparno terorizmas, Anarchinis terorizmas.

Ištrauka

Dabartiniame pasaulyje vykstant globalizacijos procesui kyla nemažai konfliktų tarp atskirų valstybių, etninių ar religinių grupių. Dažnai ši nesantaika išauga į ginkluotą kovą. Tačiau, kai viena konfliktuojanti pusė yra aiškiai silpnesnė už kitą ir negali savo tikslo pasiekti karinėmis ar politinėmis priemonėmis ji dažnai pasirenka naują kovos būdą – terorizmą. Sąvoką „terorizmas“ dabar girdime labai dažnai. Terorizmas tapo ypač aktualia tema po rugsėjo 11 – osios įvykių Jungtinėse Amerikos Valstijose, kai užgrobti lėktuvai rėžėsi į Pasaulio Prekybos Organizacijos pastatus. Tai buvo pats žiauriausias ir labiausiai pavykęs teroro aktas, per visą istoriją. Terorizmas nėra naujas dalykas, tik anksčiau jis nebuvo įžengęs į tarptautinę areną. Viskas vykdavo valstybių viduje.
Masinėse informavimo priemonėse dažnai minimi teroristiniai aktai. Svarbiausia tai, kad kovojama su jau atsiradusiomis pasekmėmis, tačiau neįsigilinama į terorizmo atsiradimo priežastis, ištakas. Tuo labiau, kad įvairiose pasaulio šalyse vykdomi teroristiniai veiksmai yra panašūs vykdymo metodais (smurtas), tačiau teroristų tikslai ir uždaviniai yra visiškai skirtingi. Todėl būtina kiekvieno teroristinio akto atveju apčiuopti veiksmo atsiradimo šaknis, priežastis. Tik padarius tokių veiksmų kruopščią analizę, galima tinkamai parinkti prevencines priemones ir efektyviai jas įgyvendinti, kad panašūs teroristiniai veiksmai duotoje šalyje ar regione nepasikartotų.
Pagrindinis teroristų tikslas yra atkreipti į save dėmesį, teroristiniais aktais platinti savo idėjas. Terorizmo filosofija yra išreiškiama mąstytojo Sun Tzu prieš 2500 metų pasakyta fraze: „Nužudyk vieną – išgąsdink dešimt tūkstančių“. Visuotinio įbauginimo idėja ir remiasi terorizmo kaip politinio poveikio priemonės filosofija. Teroristai mėgina ne tik sukelti paniką, bet taip pat pakenkti pasitikėjimui valdžia ar vyraujančia politika šalyje-taikinyje. Taigi terorizmas veikia psichologinės įtakos pagalba, kuri pasiekia labai daug tiesioginių aukų ar puolamų objektų atžvilgiu. Iš esmės terorizmo, kaip politinio poveikio doktrinai, būtų galima pritaikyti Makevializmo pagrindinę idėją „tikslas pateisina priemones“.
Kai kurie ne tik sprendžia ar terorizmas yra politinis ar kriminalinis veiksmas. Kai kurie nori pateikti terorizmą kaip konfliktą tarp dviejų pasaulių. Tačiau, tiesą sakant, tai nėra konfliktas...

Daugiau informacijos...

Šį darbą sudaro 1650 žodžiai, tikrai rasi tai, ko ieškai!

★ Klientai rekomenduoja


Šį rašto darbą rekomenduoja mūsų klientai. Ką tai reiškia?

Mūsų svetainėje pateikiama dešimtys tūkstančių skirtingų rašto darbų, kuriuos įkėlė daugybė moksleivių ir studentų su skirtingais gabumais. Būtent šis rašto darbas yra patikrintas specialistų ir rekomenduojamas kitų klientų, kurie po atsisiuntimo įvertino šį mokslo darbą teigiamai. Todėl galite būti tikri, kad šis pasirinkimas geriausias!

Detali informacija
Darbo tipas
Failo tipas
Word failas (.doc)
Apimtis
6 psl., (1650 ž.)
Darbo duomenys
  • Politologijos referatas
  • 6 psl., (1650 ž.)
  • Word failas 67 KB
www.nemoku.lt Atsisiųsti šį referatą

www.nemoku.lt Panašūs darbai

Tarptautinis terorizmas ir teroristinės organizacijos

Tarptautinis terorizmas ir teroristinės organizacijos Politologija Peržiūrėti darbą

Tarptautinis terorizmas

Tarptautinis terorizmas Politologija Peržiūrėti darbą

Tarptautinis terorizmas – grėsmė pasaulio bendruomenei

Tarptautinis terorizmas – grėsmė pasaulio bendruomenei Politologija Peržiūrėti darbą

Tarptautinis terorizmas ir jo likvidavimas

Tarptautinis terorizmas ir jo likvidavimas Politologija Peržiūrėti darbą
Privalumai
Pakeitimo garantija Darbo pakeitimo garantija

Atsisiuntei rašto darbą ir neradai jame reikalingos informacijos? Pakeisime jį kitu nemokamai.

Sutaupyk 25% pirkdamas daugiau Gauk 25% nuolaidą

Pirkdamas daugiau nei vieną darbą, nuo sekančių darbų gausi 25% nuolaidą.

Greitas aptarnavimas Greitas aptarnavimas

Išsirink norimus rašto darbus ir gauk juos akimirksniu po sėkmingo apmokėjimo!

Atsiliepimai
www.nemoku.lt
Dainius Studentas
Naudojuosi nuo pirmo kurso ir visad randu tai, ko reikia. O ypač smagu, kad įdėjęs darbą gaunu bet kurį nemokamai. Geras puslapis.
www.nemoku.lt
Aurimas Studentas
Puiki svetainė, refleksija pilnai pateisino visus lūkesčius.
www.nemoku.lt
Greta Moksleivė
Pirkau rašto darbą, viskas gerai.
www.nemoku.lt
Skaistė Studentė
Užmačiau šią svetainę kursiokės kompiuteryje. :D Ką galiu pasakyti, iš kitur ir nebesisiunčiu, kai čia yra viskas ko reikia.

Palaukite! Šį darbą galite atsisiųsti visiškai NEMOKAMAI!

Įkelkite bet kokį savo turimą mokslo darbą ir už kiekvieną įkeltą darbą būsite apdovanoti - gausite dovanų kodus, skirtus nemokamai parsisiųsti jums reikalingus rašto darbus.
Vilkti dokumentus čia:

.doc, .docx, .pdf, .ppt, .pptx, .odt