Namų darbai

Sraigtiniai transporteriai. Elevatoriai

9.4   (3 atsiliepimai)
Sraigtiniai transporteriai. Elevatoriai 1 puslapis
Sraigtiniai transporteriai. Elevatoriai 2 puslapis
Sraigtiniai transporteriai. Elevatoriai 3 puslapis
Sraigtiniai transporteriai. Elevatoriai 4 puslapis
Sraigtiniai transporteriai. Elevatoriai 5 puslapis
Sraigtiniai transporteriai. Elevatoriai 6 puslapis
Sraigtiniai transporteriai. Elevatoriai 7 puslapis
Sraigtiniai transporteriai. Elevatoriai 8 puslapis
Sraigtiniai transporteriai. Elevatoriai 9 puslapis
Sraigtiniai transporteriai. Elevatoriai 10 puslapis
Sraigtiniai transporteriai. Elevatoriai 11 puslapis
Sraigtiniai transporteriai. Elevatoriai 12 puslapis
www.nemoku.lt
www.nemoku.lt
Aukščiau pateiktos peržiūros nuotraukos yra sumažintos kokybės. Norėdami matyti visą darbą, spustelkite peržiūrėti darbą.
Ištrauka

Sraigtiniai transporteriai – tai įrenginiai, transportuojantys medžiagas judančiąja juosta besisukančio sraigto pagalba (1 pav.). Sraigtinis transporteris susideda iš nejudamos juostos (7), kurios apatinė dalis cilindro formos, iš viršaus uždengta apsauginiu dangčiu (3), prijungiamojo volelio (8) prie transportuojančio sraigto, priveržimų (2 ir 6), ir palaikančiųjų tarpinių (4), jungiklio (1), pakrovimo (5) ir iškrovimo (9) įrenginio. Sraigtinio transporterio iškrovimas gali būti vykdomas bent kokioje vietoje per apatines iškrovimo angas.
Sukantis sraigtui krovinys juda transporterio juosta sraigtelių apsisukimų pagalba. Pagrindinio veleno sraigteliai gaminami iš 4-8 mm storio plieninio lakšto, po to privirinami prie veleno. Sraigtai gali būti su ištisine arba juostine spirale (2 pav.).
Sraigtiniai transporteriai plačiai naudojami transportuojant dulkėtus ir karštus krovinius, bei krovinius, išskiriančius kenksmingus garus bei kt., kadangi gerai hermetizuojamas vamzdis. Sraigtiniai transporteriai naudojami ne tik transportuojant krovinius horizontaliai, bet ir vertikaliai bei su nuolydžiu (3 pav.). Sraigtinio transporterio pagalba patogu transportuoti dulkėtas, smulkias grūdines bei kitas žaliavines medžiagas. Naudoti šiuos transporterius stambiagabalinėms, abrazyvinėms ar kitoms tąsioms medžiagoms netikslinga.
2 pav. Transporterio sraigtų tipai.
3 pav. Horizontaliai-vertikalus sraigtinis transporteris.
Sraigtinio transporterio juosta paprastai gaminama iš 2-8 mm storio lakštinės geležies. Sraigto žingsnis t = (0,5 ÷ 1,0) D. Kuo lengvesnė transportuojama medžiaga, tuo didesnis jungiamas sraigto žingsnis. Sraigto apsisukimų skaičius priklauso nuo transportuojamo krovinio rūšies ir sraigto diametro; jis tuo didesnis, kuo didesnė krovinio masė bei abrazyvinė rūšis ir mažesnis sraigto diametras.
Smulkioms medžiagoms apsisukimų skaičius paprastai būna apie 50 aps./min., o lengvoms – iki 150 aps./min. Sraigto diametras D priklauso nuo transportuojamo krovinio gabalų dydžio. Jis turi būti 12 ir daugiau kartų didesnis už gabalų dydį (transportuojant vienodo dydžio medžiagas) bei 4 ir daugiau kartų didesnis už nerūšiuotos medžiagos gabalų dydį.
πD2
S = φ 4
Kur φ – transporterio judančiosios juostos skersmens užpildymo koeficientas, naudojamas išvengiant medžiagos susikaupimo prie tarpinių sraigtelių daugiau kaip vienetas. Pagal krovinio gabaritus yra naudojamos tokios krovinių φ reikšmės:
Sunkių abrazyvinių – 0,125
Sunkių lengvai...

Daugiau informacijos...

Šį darbą sudaro 1509 žodžiai, tikrai rasi tai, ko ieškai!

★ Klientai rekomenduoja


Šį rašto darbą rekomenduoja mūsų klientai. Ką tai reiškia?

Mūsų svetainėje pateikiama dešimtys tūkstančių skirtingų rašto darbų, kuriuos įkėlė daugybė moksleivių ir studentų su skirtingais gabumais. Būtent šis rašto darbas yra patikrintas specialistų ir rekomenduojamas kitų klientų, kurie po atsisiuntimo įvertino šį mokslo darbą teigiamai. Todėl galite būti tikri, kad šis pasirinkimas geriausias!

Detali informacija
Darbo tipas
Failo tipas
Word failas (.doc)
Apimtis
12 psl., (1509 ž.)
Darbo duomenys
  • Transporto ir logistikos namų darbas
  • 12 psl., (1509 ž.)
  • Word failas 5 MB
www.nemoku.lt Atsisiųsti šį namų darbą
Privalumai
Pakeitimo garantija Darbo pakeitimo garantija

Atsisiuntei rašto darbą ir neradai jame reikalingos informacijos? Pakeisime jį kitu nemokamai.

Sutaupyk 25% pirkdamas daugiau Gauk 25% nuolaidą

Pirkdamas daugiau nei vieną darbą, nuo sekančių darbų gausi 25% nuolaidą.

Greitas aptarnavimas Greitas aptarnavimas

Išsirink norimus rašto darbus ir gauk juos akimirksniu po sėkmingo apmokėjimo!

Atsiliepimai
www.nemoku.lt
Dainius Studentas
Naudojuosi nuo pirmo kurso ir visad randu tai, ko reikia. O ypač smagu, kad įdėjęs darbą gaunu bet kurį nemokamai. Geras puslapis.
www.nemoku.lt
Aurimas Studentas
Puiki svetainė, refleksija pilnai pateisino visus lūkesčius.
www.nemoku.lt
Greta Moksleivė
Pirkau rašto darbą, viskas gerai.
www.nemoku.lt
Skaistė Studentė
Užmačiau šią svetainę kursiokės kompiuteryje. :D Ką galiu pasakyti, iš kitur ir nebesisiunčiu, kai čia yra viskas ko reikia.
Palaukite! Šį darbą galite atsisiųsti visiškai NEMOKAMAI! Įkelkite bet kokį savo turimą mokslo darbą ir už kiekvieną įkeltą darbą būsite apdovanoti - gausite dovanų kodus, skirtus nemokamai parsisiųsti jums reikalingus rašto darbus.
Vilkti dokumentus čia:

.doc, .docx, .pdf, .ppt, .pptx, .odt