Laboratoriniai darbai

Skaitmeninio fotoaparato ypatumų analizė: Canon PowerShot A700

9.0   (2 atsiliepimai)
Skaitmeninio fotoaparato ypatumų analizė: Canon PowerShot A700 1 puslapis
Skaitmeninio fotoaparato ypatumų analizė: Canon PowerShot A700 2 puslapis
Skaitmeninio fotoaparato ypatumų analizė: Canon PowerShot A700 3 puslapis
www.nemoku.lt
www.nemoku.lt
Aukščiau pateiktos peržiūros nuotraukos yra sumažintos kokybės. Norėdami matyti visą darbą, spustelkite peržiūrėti darbą.
Ištrauka

Darbo tikslas: susipažinti su skaitmeninio fotoaparato sandara ir veikimo principu, technologiniais ypatumais.
Darbo užduotis: nustatyti, kaip keičiasi nuotraukų kokybė, keičiant fotografavimo parametrus.
Teorinė dalis: Fotoaparatas yra kompaktiškas ir realizuoja daug pažangių technologijų galimybių. Fotoaparato objektyvas su 4x optinio didinimo galimybe užtikrina tikslias ir ryškias nuotraukas, išgaunamas išnaudojant 6,0 mln. vaizdo elementų. Vaizdas per objektyvą fokusuojamas į fotoelementų matricą, iš kurios nuskaitomas specializuotu procesoriumi. Atliekant skaitymo procesą procesorius elektrinį signalą perveda į skaitmeninį formatą, suspaudžia ir užrašo informacijos nešiklyje. Skaitmeniniai fotoaparatai turi objektyvus, kurie sufokusuoja vaizdą dideliu diapazonu, todėl galima fotografuoti iš įvairaus atstumo. Svarbiausiais skaitmeninių fotoaparatų elementais, bei jų parametrais, laikomi šie: matrica, optika, informacijos kaupikliai, valdymas, sumontuota blykstė ir galimybė prijungti išorinį šviesos šaltinį, LCD ekranas, vaizdo ieškiklis ir prijungimo prie kompiuterio būdai. Matrica – skaitmeninis fotojuostos atitikmuo, kuris sudarytas iš daugybės šviesai jautrių elementų, vadinamų jutiklių. Jutiklis – tai silicio puslaidininkis, kuris „gaudo“ šviesos fotonus ir transformuoja juos į elektronus. Kiekvienas matricos elementas šviesą keičia į įtampą, kurios dydis proporcingas krintančios šviesos ryškumui. Maksimali skiriamoji geba, tai svarbus parametras, priklausantis nuo matricos, kurios skiriamoji geba nusakoma terminu „milijonas vaizdo elementų“. Kuo matrica didesnė, tuo mažesnis yra taškų tankis, t.y. kiekis į matricos ploto vienetą. Analoginis skaitmeninis keitiklis kiekvieną šviesai jautraus elemento krūvį verčia į diskretųjį dvejetainį kodą, o iš jo skaitmeninės informacijos srautas keliauja į signalų procesorių, kuriame vaizdas...

Daugiau informacijos...

Šį darbą sudaro 534 žodžiai, tikrai rasi tai, ko ieškai!

★ Klientai rekomenduoja


Šį rašto darbą rekomenduoja mūsų klientai. Ką tai reiškia?

Mūsų svetainėje pateikiama dešimtys tūkstančių skirtingų rašto darbų, kuriuos įkėlė daugybė moksleivių ir studentų su skirtingais gabumais. Būtent šis rašto darbas yra patikrintas specialistų ir rekomenduojamas kitų klientų, kurie po atsisiuntimo įvertino šį mokslo darbą teigiamai. Todėl galite būti tikri, kad šis pasirinkimas geriausias!

Detali informacija
Darbo tipas
Lygis
Universitetinis
Failo tipas
Word failas (.doc)
Apimtis
3 psl., (534 ž.)
Darbo duomenys
  • Fotografijos laboratorinis darbas
  • 3 psl., (534 ž.)
  • Word failas 49 KB
  • Lygis: Universitetinis
www.nemoku.lt Atsisiųsti šį laboratorinį darbą
Privalumai
Pakeitimo garantija Darbo pakeitimo garantija

Atsisiuntei rašto darbą ir neradai jame reikalingos informacijos? Pakeisime jį kitu nemokamai.

Sutaupyk 25% pirkdamas daugiau Gauk 25% nuolaidą

Pirkdamas daugiau nei vieną darbą, nuo sekančių darbų gausi 25% nuolaidą.

Greitas aptarnavimas Greitas aptarnavimas

Išsirink norimus rašto darbus ir gauk juos akimirksniu po sėkmingo apmokėjimo!

Atsiliepimai
www.nemoku.lt
Dainius Studentas
Naudojuosi nuo pirmo kurso ir visad randu tai, ko reikia. O ypač smagu, kad įdėjęs darbą gaunu bet kurį nemokamai. Geras puslapis.
www.nemoku.lt
Aurimas Studentas
Puiki svetainė, refleksija pilnai pateisino visus lūkesčius.
www.nemoku.lt
Greta Moksleivė
Pirkau rašto darbą, viskas gerai.
www.nemoku.lt
Skaistė Studentė
Užmačiau šią svetainę kursiokės kompiuteryje. :D Ką galiu pasakyti, iš kitur ir nebesisiunčiu, kai čia yra viskas ko reikia.
Palaukite! Šį darbą galite atsisiųsti visiškai NEMOKAMAI! Įkelkite bet kokį savo turimą mokslo darbą ir už kiekvieną įkeltą darbą būsite apdovanoti - gausite dovanų kodus, skirtus nemokamai parsisiųsti jums reikalingus rašto darbus.
Vilkti dokumentus čia:

.doc, .docx, .pdf, .ppt, .pptx, .odt