Kursiniai darbai

Projekcinės tekstūros Direct3D

10   (3 atsiliepimai)
Projekcinės tekstūros Direct3D 1 puslapis
Projekcinės tekstūros Direct3D 2 puslapis
Projekcinės tekstūros Direct3D 3 puslapis
Projekcinės tekstūros Direct3D 4 puslapis
Projekcinės tekstūros Direct3D 5 puslapis
Projekcinės tekstūros Direct3D 6 puslapis
Projekcinės tekstūros Direct3D 7 puslapis
Projekcinės tekstūros Direct3D 8 puslapis
Projekcinės tekstūros Direct3D 9 puslapis
Projekcinės tekstūros Direct3D 10 puslapis
www.nemoku.lt
www.nemoku.lt
Aukščiau pateiktos peržiūros nuotraukos yra sumažintos kokybės. Norėdami matyti visą darbą, spustelkite peržiūrėti darbą.
Ištrauka

Projekcinės tekstūros – tai tekstūrų uždejimo metodas, kuris remiasi jų projektavimui ant paviršių . Pav.1 matome pavyzdinį tekstūrų projektavima ant objektų. Tektūrų projektavimas naudojamas ivairiai tame tarpe ir šešėliavimo metu. Šis kursinis apibudina zinksnius projekcinių tektūrų naudojime.
Projekcinis tektūrų sudarymas siejasi ir su būdu, kuriuo struktūros koordinatės yra paskirtos viršūnėms, ir būdui, kuriuo jie yra apskaičiuoti per primityvų rasterizacija. Mes paprastai galvojame apie tektūrų dėliojimą kaip “ struktūros atvaizdo į primityvą,” ir tuo metu, kai tikrai taip yra, kad – yra daugiau matematikos negu dauguma žmonių galvoja. Jei jūs kada nors parašėte savo savą rasterizerį su mipmap filtruotės, perspektyvos, projekcinis teksūrų palaikymu, jūs be abejo sužinojote apie daug subtilių problemų. Mes pradėsime, aptardami būdą, kuriuo struktūros koordinatės yra apskaičiuotos per rasterizacija, ir paskui mes aptarsime metodus tam, kad paskirtume struktūros koordinates viršūnėms.
Projekcinių tektūrų sudarymas - technika tam, kad sukurtų struktūros koordinates dinamiškai per projektavimą 3-čiam vaizde į (paprastai 2-asis) teksūrų žemėlapį. Tokiu pat būdu kaip ekrano koordinatės yra kuriamos 3-čią geometriją ant jūsų 2-čio ekrano, 3-ti geometrija gali būti projektuojama tekstūra. Tai padaroma vartojant tinkamai suformuotą projekcinę struktūros matricą. Ši ypatybė buvo fundamentali dalis OpenGL ® nuo to laiko kai buvo 1.0 versija ir buvo pristatyta Direct3D ® DirectX ® 7. Ant T&L-capable dalių kaip Radeon ®, tai padaroma mikroshemoi kaip transformacijos ir apšvietimo dalis.
Trumpai apie 3D vaizdus.
Trimačio vaizdo (3D) spartintuvai (akceleratoriai) - tai kompiuterio aparatinės priemonės (hardware), pagreitinančios erdvinių objektų atvaizdavimą plokščiame kompiuterio ekrane. Juose vartojami grafiniai procesoriai prisiima didžiąją dalį darbo, susijusio su 3D koordinačių (plotis/aukštis/gylis) konvertavimu į 2D koordinates (plotis/aukštis), objektų paviršių "užpaišymu" bei kitomis operacijomis. Tokiu būdu ne tik žymiai pagreitėja trimatės grafikos pateikimo greitis, bet ir mažiau apkraunamas kompiuterio procesorius (CPU), kuris tuo metu gali atlikti kitas užduotis.
Turbūt nė viena kompiuterijos šaka nesivysto šiais laikais taip greitai, kaip tobulinami grafiniai akceleratoriai. Jei per pastaruosius dvejus metus...

Daugiau informacijos...

Šį darbą sudaro 1263 žodžiai, tikrai rasi tai, ko ieškai!

★ Klientai rekomenduoja


Šį rašto darbą rekomenduoja mūsų klientai. Ką tai reiškia?

Mūsų svetainėje pateikiama dešimtys tūkstančių skirtingų rašto darbų, kuriuos įkėlė daugybė moksleivių ir studentų su skirtingais gabumais. Būtent šis rašto darbas yra patikrintas specialistų ir rekomenduojamas kitų klientų, kurie po atsisiuntimo įvertino šį mokslo darbą teigiamai. Todėl galite būti tikri, kad šis pasirinkimas geriausias!

Detali informacija
Darbo tipas
Šaltiniai
✅ Šaltiniai yra
Failo tipas
Word failas (.doc)
Apimtis
10 psl., (1263 ž.)
Darbo duomenys
  • Programavimo kursinis darbas
  • 10 psl., (1263 ž.)
  • Word failas 1 MB
  • Lygis: Universitetinis
  • ✅ Yra šaltiniai
www.nemoku.lt Atsisiųsti šį kursinį darbą
Privalumai
Pakeitimo garantija Darbo pakeitimo garantija

Atsisiuntei rašto darbą ir neradai jame reikalingos informacijos? Pakeisime jį kitu nemokamai.

Sutaupyk 25% pirkdamas daugiau Gauk 25% nuolaidą

Pirkdamas daugiau nei vieną darbą, nuo sekančių darbų gausi 25% nuolaidą.

Greitas aptarnavimas Greitas aptarnavimas

Išsirink norimus rašto darbus ir gauk juos akimirksniu po sėkmingo apmokėjimo!

Atsiliepimai
www.nemoku.lt
Dainius Studentas
Naudojuosi nuo pirmo kurso ir visad randu tai, ko reikia. O ypač smagu, kad įdėjęs darbą gaunu bet kurį nemokamai. Geras puslapis.
www.nemoku.lt
Aurimas Studentas
Puiki svetainė, refleksija pilnai pateisino visus lūkesčius.
www.nemoku.lt
Greta Moksleivė
Pirkau rašto darbą, viskas gerai.
www.nemoku.lt
Skaistė Studentė
Užmačiau šią svetainę kursiokės kompiuteryje. :D Ką galiu pasakyti, iš kitur ir nebesisiunčiu, kai čia yra viskas ko reikia.

Palaukite! Šį darbą galite atsisiųsti visiškai NEMOKAMAI!

Įkelkite bet kokį savo turimą mokslo darbą ir už kiekvieną įkeltą darbą būsite apdovanoti - gausite dovanų kodus, skirtus nemokamai parsisiųsti jums reikalingus rašto darbus.
Vilkti dokumentus čia:

.doc, .docx, .pdf, .ppt, .pptx, .odt