Konspektai

Mūsų kalba išduoda daugybę asmenybės savybių

9.4   (2 atsiliepimai)
Mūsų kalba išduoda daugybę asmenybės savybių 1 puslapis
Mūsų kalba išduoda daugybę asmenybės savybių 2 puslapis
Mūsų kalba išduoda daugybę asmenybės savybių 3 puslapis
www.nemoku.lt
www.nemoku.lt
Aukščiau pateiktos peržiūros nuotraukos yra sumažintos kokybės. Norėdami matyti visą darbą, spustelkite peržiūrėti darbą.
Ištrauka

Pasirinkti žodžiai gali daug apie jus pasakyti – kokia jūsų lytis, socialinė klasė, amžius ir ar net turite polinkį į depresiją.
Pastebėta, kad aukšto statuso individai ne tik dažniau šneka už kitus, bet ir mieliau kalba apie aplinkinius. O žemesnio statuso žmonių kalba daugiau sukasi apie juos pačius. Kuo asmens statusas aukštesnis, tuo rečiau jis vartoja įvardį „aš“ . Aukšto statuso asmenys taip pat daug rečiau uždavinėja klausimus.
Jei nesate įsitikinęs, ar asmuo jums sako tiesą, įsiklausykite į jo kalbą. Tyrimai rodo, kad meluojantys individai daug dažniau išsako neigiamas emocijas apibūdinančius žodžius ir judėjimo veiksmažodžius (pvz., atvažiuoti, mašina, eiti ir pan.). Jų kalboje taip pat retesnis įvardis „aš“ ir mažiau skiriamųjų jungtukų.
Vyrų kalba sudėtingesnė nei moterų – jie vartoja daugiau prielinksnių bei daiktavardžių. Dailiosios lyties atstovių kalboje daugiau socialinių žodžių, įvardžių ir veiksmažodžių. M. L. Newmanas pastebėjo, kad moterys dažniau vartoja įvardį „aš“. Mokslininko manymu, taip yra todėl, kad moterys yra labiau susikoncentravusios į save, labiau linkusios į depresiją ar yra žemesnio statuso nei vyrai.
Vis dėlto moterys nėra plepesnės už vyrus! Teksaso universiteto Ostine profesoriaus Jameso W. Pennebakerio su kolegomis atliktas tyrimas parodė, kad tiek vyrai, tiek moterys vidutiniškai per dieną pasako apie 16 tūkst. žodžių.
„Tu“ ir „mes“ parodo meilę
Iš vartojamų žodžių galima spręsti net apie asmens santykių kokybę su antrąja puse. J. W. Pennebakeris nustatė, kad poros, dažniau vartojančios įvardį „tu“, yra mažiau patenkintos savo romantiniais santykiais. Įdomu, kad įvardis „mes“ nėra susijęs su geresniu santykių vertinimu, tačiau tiek vyrai, tiek...

Daugiau informacijos...

Šį darbą sudaro 510 žodžiai, tikrai rasi tai, ko ieškai!

★ Klientai rekomenduoja


Šį rašto darbą rekomenduoja mūsų klientai. Ką tai reiškia?

Mūsų svetainėje pateikiama dešimtys tūkstančių skirtingų rašto darbų, kuriuos įkėlė daugybė moksleivių ir studentų su skirtingais gabumais. Būtent šis rašto darbas yra patikrintas specialistų ir rekomenduojamas kitų klientų, kurie po atsisiuntimo įvertino šį mokslo darbą teigiamai. Todėl galite būti tikri, kad šis pasirinkimas geriausias!

Detali informacija
Darbo tipas
Lygis
Universitetinis
Failo tipas
Word failas (.docx)
Apimtis
3 psl., (510 ž.)
Darbo duomenys
  • Psichologijos konspektas
  • 3 psl., (510 ž.)
  • Word failas 14 KB
  • Lygis: Universitetinis
www.nemoku.lt Atsisiųsti šį konspektą
Privalumai
Pakeitimo garantija Darbo pakeitimo garantija

Atsisiuntei rašto darbą ir neradai jame reikalingos informacijos? Pakeisime jį kitu nemokamai.

Sutaupyk 25% pirkdamas daugiau Gauk 25% nuolaidą

Pirkdamas daugiau nei vieną darbą, nuo sekančių darbų gausi 25% nuolaidą.

Greitas aptarnavimas Greitas aptarnavimas

Išsirink norimus rašto darbus ir gauk juos akimirksniu po sėkmingo apmokėjimo!

Atsiliepimai
www.nemoku.lt
Dainius Studentas
Naudojuosi nuo pirmo kurso ir visad randu tai, ko reikia. O ypač smagu, kad įdėjęs darbą gaunu bet kurį nemokamai. Geras puslapis.
www.nemoku.lt
Aurimas Studentas
Puiki svetainė, refleksija pilnai pateisino visus lūkesčius.
www.nemoku.lt
Greta Moksleivė
Pirkau rašto darbą, viskas gerai.
www.nemoku.lt
Skaistė Studentė
Užmačiau šią svetainę kursiokės kompiuteryje. :D Ką galiu pasakyti, iš kitur ir nebesisiunčiu, kai čia yra viskas ko reikia.
Palaukite! Šį darbą galite atsisiųsti visiškai NEMOKAMAI! Įkelkite bet kokį savo turimą mokslo darbą ir už kiekvieną įkeltą darbą būsite apdovanoti - gausite dovanų kodus, skirtus nemokamai parsisiųsti jums reikalingus rašto darbus.
Vilkti dokumentus čia:

.doc, .docx, .pdf, .ppt, .pptx, .odt