-Asmenines (AP) bei disponuojamas pajamas (GrAP).
I= 874
G=1154
NX = Y – Z = 734-676= 58
BNP = 3620+874+1154+58= 5706 mlrd.Lt
Atsakymas:. Skaičiuojant bendrąjį nacionalinį produktą išlaidų būdu, gaunamas 5706 mlrd.Lt rezultatas. Taigi vyriausybės išlaidos sudaro 5706 mlrd.Lt.
(BNP pajamos). Bendras nacionalinis produktas (BNP) pajamų būdu:
BNP = GrVPaj + De + Ti
GrVPaj = W + R + i + П
W = 2884+560= 3444
R = 66
i = 402
П =120+176+264+110= 670
GrVPaj =3444+66+402+670= 4582
De = 614
Ti = 510
BNP = 4582+614+510=5706 mlrd.Lt
Atsakymas:. Skaičiuojant bendrąjį nacionalinį produktą pajamų būdu, gaunamas 5706 mlrd.Lt rezultatas. Taigi pajamos lygios 5706 mlrd.Lt.
(BNP). Bendras nacionalinis produktas (BNP)
BNP = BVP + NIF
NIF = 0
BNP = 5706 mlrd.Lt
Atsakymas:. Bendrasis nacionalinis produktas sudaro 5706 mlrd.Lt.
(GrNPaj). Grynosios nacionalinės pajamos:
GrVPaj = 4582 mlrd.Lt
Atsakymas:. Grynosios nacionalinės pajamos sudaro 4582 mlrd.Lt
(GrNP ). Grynasis nacionalinis produktas:
GrNP = BNP - De
De = 614
GrNP = 5706-614=5092 mlrd.Lt
Atsakymas:. Grynasis nacionalinis produktas sudaro 5092 mlrd.Lt
(AP). Asmeninės pajamos:
AP = GrVPaj – Wi – ПT – ПN + TP
GrVPaj =4582
Wi =296
ПT =176
ПN =110
TP =640
AP =4582-296-176-110+640=4640 mlrd.Lt
Atsakymas:. Grynosios asmeninės pajamos sudaro 4640 mlrd.Lt
(GrAP). Grynosios asmeninės (disponuojamos) pajamos:
GrAP = AP - Td
AP =4640
Td =744
GrAP = 4640-744=3896 mlrd.Lt
Atsakymas:. Grynosios disponuojamos pajamos sudaro 3896 mlrd.Lt
Skaičiavimų suvestinė:
Bendras vidaus produktas
BVP = 5706 mlrd.lt
Bendras nacionalinis produktas
BNP= 5706 mlrd.lt
Grynosios nacionalinės pajamos
GrNPaj = 4582 mlrd.lt.
Grynasis nacionalinis produktas
GrNP = 5092 mlrd.lt.
Asmeninės pajamos
AP= 4640 mlrd.lt.
Grynosios disponuojamos pajamos
GrAP= 3896 mlrd.lt.
2. Pagrindiniai makroekonominiai rodikliai
Metai
Gamyba, tūkst. vnt.
Kaina (Lt/vnt.)
NBVP (tūkst. Lt)
RBVP (tūkst. Lt)
Kainų indeksas (proc.)
1
5
10
50
55
91
2
6
11
66
66
100
3
7
12
84
77
109
4
8
13
104
88
118
5
10
15
150
110
136
Baziniai yra 2-ieji metai
Pagal pateiktus duomenis apskaičiuoti:
-kainų indeksą;
-nominalųjį ir realųjį BVP.
Sprendimas:
Kainų indeksai:
P=
P– esamųjų metų kainų indeksas;
P0– bazinių metų kainos;
P1– esamųjų metų kainos;
P= = 91%
P= =100%
P= =109%
P= =118%
P= =136%
NBVP– nominalusis BVP
RBVP– realusis BVP
NBVP= q·P
q– kiekis;
P– kaina;
NBVP= 5· 10= 50 Lt
6· 11= 66 Lt
Analogiškai skaičiuoju toliau.
RBVP=
RBVP= = 55 Lt
Analogiškai skaičiuoju toliau.
Gautus duomenis surašome lentelėje
3. Vartojimo ir taupymo funkcijos
Vartojimas (C) apskaičiuojamas pagal lygtį C= 30 + 0,8 x BNP. Vartojimas visuomet tiesiogiai priklauso nuo pajamų (Y), o Y = C + S (C...
Šį darbą sudaro 1771 žodžiai, tikrai rasi tai, ko ieškai!
★ Klientai rekomenduoja
Šį rašto darbą rekomenduoja mūsų klientai. Ką tai reiškia?
Mūsų svetainėje pateikiama dešimtys tūkstančių skirtingų rašto darbų, kuriuos įkėlė daugybė moksleivių ir studentų su skirtingais gabumais. Būtent šis rašto darbas yra patikrintas specialistų ir rekomenduojamas kitų klientų, kurie po atsisiuntimo įvertino šį mokslo darbą teigiamai. Todėl galite būti tikri, kad šis pasirinkimas geriausias!
Norint atsisiųsti šį darbą spausk ☞ Peržiūrėti darbą mygtuką!
Mūsų mokslo darbų bazėje yra daugybė įvairių mokslo darbų, todėl tikrai atrasi sau tinkamą!
Panašūs darbai
Atsisiuntei rašto darbą ir neradai jame reikalingos informacijos? Pakeisime jį kitu nemokamai.
Pirkdamas daugiau nei vieną darbą, nuo sekančių darbų gausi 25% nuolaidą.
Išsirink norimus rašto darbus ir gauk juos akimirksniu po sėkmingo apmokėjimo!