Referatai

Lietuvos brangiakailiai žvėrys

10   (1 atsiliepimai)
Lietuvos brangiakailiai žvėrys 1 puslapis
Lietuvos brangiakailiai žvėrys 2 puslapis
Lietuvos brangiakailiai žvėrys 3 puslapis
Lietuvos brangiakailiai žvėrys 4 puslapis
Lietuvos brangiakailiai žvėrys 5 puslapis
Lietuvos brangiakailiai žvėrys 6 puslapis
www.nemoku.lt
www.nemoku.lt
Aukščiau pateiktos peržiūros nuotraukos yra sumažintos kokybės. Norėdami matyti visą darbą, spustelkite peržiūrėti darbą.
Ištrauka

Perskaičiusi savo grupiokės, Gerdos Pociūnaitės referatą apie Lietuvos brangiakailius žvėris, supratau, kad jos temai buvo pakankamai sunku ieškoti medžiagos tiek knygose, tiek internete, kadangi informacijos yra labai mažai. Mano literatūros sąrašas būtų labai panašus į grupiokės, kadangi esminė informacija buvo paminėta referate, tačiau buvo galima atrasti daugiau brangiakailių žvėrelių, kurių kailiukai labai vertinami, paminėti kur Lietuvos brangiakailiai dabar auginami, ar jų daug laisvėje, kokia ateities perspektyva. Daugiausiai informacijos yra apie šinšilų kailiukus ir prekyba jais, veisimą, auginimą.
Koreferate aprašysiu dar keleta brangiakailių žvėrelių, kurie gyvena Lietuvos miškuose, paupiuose, pievose, saugomose teritorijose, bei kai kurių jų kailiukų vertę. Paminėsiu, kaip svarbu saugoti šiuos žvėrelius, nes apie pusė dėl kailių nužudytų gyvūnų yra gimę, augę nelaisvėje, kailių fermose.
Didesniąją dalį Dzūkijos parko miškų sudaro pušynai, kurie nėra labai tinkami daugeliui žinduolių mitybos ir veisimosi požiūriu. Tačiau juose susiformavusios tokiose ekosistemose prisitaikiusios gyventi faunos populiacijos. Dzūkijos parke užregistruotas didžiausias žinduolių rūšių skaičius (be šikšnosparnių) - net 43 rūšys.
Gausus upių bei upelių tinklas sudaro geras sąlygas vandens ir pusiau vandens žinduoliams - čia gyvena apie 18 ūdrų* (Lutra lutra), 45 kanadinės audinės (Lutreola vison), 50 bebraviečių įsikūrė apie 275 bebrų (Castor fiber). Stačiose upių pakrantėse jie rausia urvus, o aukštesnėse vietose, ypač užpelkėjusiuose miškuose, stato trobeles. Vėl pamažu atsikuria ondatros (Ondatra zibethica) populiacija. Iš smulkiųjų žinduolių būdingi paprastasis kirstukas (Sorex araneus), geltonkaklė (Apodemus flavicola) ir miškinė (Apodemus sylvaticus) pelės, rudasis pelėnas (Clethrionomys glareolus). Kadangi parko teritorijoje vyrauja dideli miškų masyvai, pilkųjų kiškių (Lepus europaeus) nedaug - tik apie 224, užtat kitur daug retesnių baltųjų kiškių (Lepus timidus), prieraišesnių aukštapelkėms, yra apie 92.
Dėl gražaus kailiuko voverės turi žymios ekonominės reikšmės, bet ne visos voverės yra lygiavertės. Vertingiausios Sibiro voverės. Anksčiau kailių eksporte voverių kailiai užėmė vieną pirmųjų vietų. Nors voverių yra ir Amerikoje, bet jų kailiukų vertė mažesnė, ir todėl Tarybų Sąjunga anksčiau turėjo šių kailiukų monopolį....

Daugiau informacijos...

Šį darbą sudaro 1401 žodžiai, tikrai rasi tai, ko ieškai!

★ Klientai rekomenduoja


Šį rašto darbą rekomenduoja mūsų klientai. Ką tai reiškia?

Mūsų svetainėje pateikiama dešimtys tūkstančių skirtingų rašto darbų, kuriuos įkėlė daugybė moksleivių ir studentų su skirtingais gabumais. Būtent šis rašto darbas yra patikrintas specialistų ir rekomenduojamas kitų klientų, kurie po atsisiuntimo įvertino šį mokslo darbą teigiamai. Todėl galite būti tikri, kad šis pasirinkimas geriausias!

Detali informacija
Darbo tipas
Šaltiniai
✅ Šaltiniai yra
Failo tipas
Word failas (.doc)
Apimtis
7 psl., (1401 ž.)
Darbo duomenys
  • Biologijos referatas
  • 7 psl., (1401 ž.)
  • Word failas 66 KB
  • Lygis: Universitetinis
  • ✅ Yra šaltiniai
www.nemoku.lt Atsisiųsti šį referatą

www.nemoku.lt Panašūs darbai

Žinduoliai, įtraukti į Lietuvos raudonąją knygą

Žinduoliai, įtraukti į Lietuvos raudonąją knygą Biologija Peržiūrėti darbą

Lietuvos Gyvūnija

Lietuvos Gyvūnija Biologija Peržiūrėti darbą

Lietuvos geniniai paukščiai

Lietuvos geniniai paukščiai Biologija Peržiūrėti darbą

Lietuvos raudonosios knygos 6 įtraukti augalai

Lietuvos raudonosios knygos 6 įtraukti augalai Biologija Peržiūrėti darbą
Privalumai
Pakeitimo garantija Darbo pakeitimo garantija

Atsisiuntei rašto darbą ir neradai jame reikalingos informacijos? Pakeisime jį kitu nemokamai.

Sutaupyk 25% pirkdamas daugiau Gauk 25% nuolaidą

Pirkdamas daugiau nei vieną darbą, nuo sekančių darbų gausi 25% nuolaidą.

Greitas aptarnavimas Greitas aptarnavimas

Išsirink norimus rašto darbus ir gauk juos akimirksniu po sėkmingo apmokėjimo!

Atsiliepimai
www.nemoku.lt
Dainius Studentas
Naudojuosi nuo pirmo kurso ir visad randu tai, ko reikia. O ypač smagu, kad įdėjęs darbą gaunu bet kurį nemokamai. Geras puslapis.
www.nemoku.lt
Aurimas Studentas
Puiki svetainė, refleksija pilnai pateisino visus lūkesčius.
www.nemoku.lt
Greta Moksleivė
Pirkau rašto darbą, viskas gerai.
www.nemoku.lt
Skaistė Studentė
Užmačiau šią svetainę kursiokės kompiuteryje. :D Ką galiu pasakyti, iš kitur ir nebesisiunčiu, kai čia yra viskas ko reikia.

Palaukite! Šį darbą galite atsisiųsti visiškai NEMOKAMAI!

Įkelkite bet kokį savo turimą mokslo darbą ir už kiekvieną įkeltą darbą būsite apdovanoti - gausite dovanų kodus, skirtus nemokamai parsisiųsti jums reikalingus rašto darbus.
Vilkti dokumentus čia:

.doc, .docx, .pdf, .ppt, .pptx, .odt