Referatai

LabVIEW ir matematika

10   (1 atsiliepimai)
LabVIEW ir matematika 1 puslapis
LabVIEW ir matematika 2 puslapis
LabVIEW ir matematika 3 puslapis
LabVIEW ir matematika 4 puslapis
LabVIEW ir matematika 5 puslapis
LabVIEW ir matematika 6 puslapis
LabVIEW ir matematika 7 puslapis
LabVIEW ir matematika 8 puslapis
LabVIEW ir matematika 9 puslapis
LabVIEW ir matematika 10 puslapis
LabVIEW ir matematika 11 puslapis
LabVIEW ir matematika 12 puslapis
LabVIEW ir matematika 13 puslapis
LabVIEW ir matematika 14 puslapis
www.nemoku.lt
www.nemoku.lt
Aukščiau pateiktos peržiūros nuotraukos yra sumažintos kokybės. Norėdami matyti visą darbą, spustelkite peržiūrėti darbą.
Ištrauka

LabVIEW [21] (sutrumpinimas iš Laboratory Virtual Instrument Engineering Workbench) yra programinė terpė, kurioje kuriamos programos grafinėje terpėje; šiuo atžvilgiu ji skiriasi nuo tradicinių programavimo kalbų, kaip C, C++ arba Java, kuriose rašomos programos su tekstu. Vis dėlto, LabVIEW yra daugiau negu kalba. Tai programos sukūrimo ir vykdymo sistema, sukurta mokslininkams, inžinieriams, kuriems programa yra jų darbo dalis. LabVIEW dirba su kompiuteriais, naudojančiais Windows, MacOS, Linux, Solaris ir HP-UX operacines sistemas.
Programa, kurią tradiciniu būdu reikėtų rašyti savaites arba net mėnesius gali būti baigta per kelias valandas, naudojant LabVIEW, nes ji yra specialiai sukurta atlikti matavimus, įvairius matematinius skaičiavimus, išanalizuoti duomenis ir pristatyti galutinius rezultatus vartotojui. Kadangi LabVIEW turi tokią lanksčią vartotojo sąsają ir tokį lengvą programavimo būdą, ji yra ideali simuliacijoms, idėjų pristatymams, bendram programavimui ar net programavimo pagrindų dėstymui.
LabVIEW programinis paketas lankstesnis negu standartiniai laboratorijos instrumentai, nes jos bazė yra programinė įranga. Galima charakterizuoti prietaisų funkcionalumą. Kompiuteris, prijungiama įranga ir LabVIEW sudaro visiškai konfigūruojamą virtualų prietaisą, kuris padės įgyvendinti užduotis. Jeigu norima kažką pakeisti, galima tiesiog spragtelėti ir virtualaus prietaiso parametrai pasikeis. LabVIEW turi platų funkcijų ir paprogramių pasirinkimą, kurios padės daugumoje programavimo uždavinių. Čia taip pat galima rasti taikomąsias kodų bibliotekas, skirtas duomenų įsigijimui (DAQ – Data Acquisition), bendrosios paskirties sąsajos magistrales (GPIB – General Purpose Interface Bus) ir nuosekliųjų instrumentų kontrolę, duomenų analizę, duomenų pristatymą, duomenų saugojimą ir ryšį per internetą. Analizės biblioteka turi savyje daugybę naudingų funkcijų, įskaitant signalų generavimą, signalų apdirbimą, filtrus, langus, statistiką, linijinę algebrą ir masyvų aritmetiką. Dėl grafinio LabVIEW pob8džio jos prigimtis yra prezentacijos. Išvestis gali būti pateikta patogiausia forma. LabVIEW programos gali būti parašytos Macintosh tipo kompiuteriuose, o pakrautos ir paleistos kompiuteriuose, naudojančiuose Windows operacinę sistemą. Galima rasti LabVIEW taikomąsias programas, padidinančias našumą daugelyje pramoninių šakų: biologijos, žemės ūkio, psichologijos, chemijos, fizikos ir daugelio kitų.
LabVIEW programinės terpės vystymasis skiriasi nuo komercinės C...

Daugiau informacijos...

Šį darbą sudaro 1074 žodžiai, tikrai rasi tai, ko ieškai!

Turinys
 • 1. LabView programinis paketas 3
 • 2. Matematinės programos. 4
 • 2.1 Paprastųjų matematinių reiškinių skaičiuoklė 4
 • 2.2 Matematinė programa, kelianti matricas laipsniu 6
 • 2.3 Skaičiavimo mašinėlė 9
 • 2.4 Tiesinės algebros skaičiuoklė 11
 • 3. LabVIEW pranašumas. 13
 • Literatūra: 14

★ Klientai rekomenduoja


Šį rašto darbą rekomenduoja mūsų klientai. Ką tai reiškia?

Mūsų svetainėje pateikiama dešimtys tūkstančių skirtingų rašto darbų, kuriuos įkėlė daugybė moksleivių ir studentų su skirtingais gabumais. Būtent šis rašto darbas yra patikrintas specialistų ir rekomenduojamas kitų klientų, kurie po atsisiuntimo įvertino šį mokslo darbą teigiamai. Todėl galite būti tikri, kad šis pasirinkimas geriausias!

Detali informacija
Darbo tipas
Failo tipas
Word failas (.doc)
Apimtis
14 psl., (1074 ž.)
Darbo duomenys
 • Programų referatas
 • 14 psl., (1074 ž.)
 • Word failas 742 KB
www.nemoku.lt Atsisiųsti šį referatą
Privalumai
Pakeitimo garantija Darbo pakeitimo garantija

Atsisiuntei rašto darbą ir neradai jame reikalingos informacijos? Pakeisime jį kitu nemokamai.

Sutaupyk 25% pirkdamas daugiau Gauk 25% nuolaidą

Pirkdamas daugiau nei vieną darbą, nuo sekančių darbų gausi 25% nuolaidą.

Greitas aptarnavimas Greitas aptarnavimas

Išsirink norimus rašto darbus ir gauk juos akimirksniu po sėkmingo apmokėjimo!

Atsiliepimai
www.nemoku.lt
Dainius Studentas
Naudojuosi nuo pirmo kurso ir visad randu tai, ko reikia. O ypač smagu, kad įdėjęs darbą gaunu bet kurį nemokamai. Geras puslapis.
www.nemoku.lt
Aurimas Studentas
Puiki svetainė, refleksija pilnai pateisino visus lūkesčius.
www.nemoku.lt
Greta Moksleivė
Pirkau rašto darbą, viskas gerai.
www.nemoku.lt
Skaistė Studentė
Užmačiau šią svetainę kursiokės kompiuteryje. :D Ką galiu pasakyti, iš kitur ir nebesisiunčiu, kai čia yra viskas ko reikia.
Palaukite! Šį darbą galite atsisiųsti visiškai NEMOKAMAI! Įkelkite bet kokį savo turimą mokslo darbą ir už kiekvieną įkeltą darbą būsite apdovanoti - gausite dovanų kodus, skirtus nemokamai parsisiųsti jums reikalingus rašto darbus.
Vilkti dokumentus čia:

.doc, .docx, .pdf, .ppt, .pptx, .odt