Žmogus turi įsipareigoti savo tėvynei, todėl kad čia jo gimtieji namai, tėvų namai, senelių namai, kultūra, iš kartos į kartą perimti papročiai, tevų gimtinė. Žmogus turi puoselėti ir įsipareigoti tam kad išsaugotų jos kalbą. Įsipareigojimas tėvynei, taikos noras, noras laisvos tėvynės verčia ir papraščiausiai tampa gyvenino tikslu, ar net pašaukimu. Kiekvienos tautos istorijoje yra tokių žmonių kurie dėl to nes jiems tėvynė rūpi, rengia visokius renginius, šventes. Jausdami pašaukimą gimtąjai šaliai dirbdami žmonės tik dėl tėvynės yra prisimenami ir gerbiami iki šių dienų.
Apie kalbos puoselėjimą ir išsaugojimą rašė žymus XVIa. švietėjas,humanistas, didžiausias kovotojas už savo gimtąją šalį Mykalojus Daukša rašęs savo kūrinyje "Postilė", įtikinėjo kad lietuviai bajorai privalo kalbėti tik savo gimtąja kalba, bet ne kai kurie bajorai kalbėjo ir lenkiškai (sulenkėjo) M.Daukša labai pyko ant jų, jis mylėjo tik tuos bajorus kurie kalbėjo tik gimtąja kalba, nes jei ginti tėvynę, būtų aišku kad jie ją gins. M.Daukša labai mylėjo ir rūpinosi bajorais kurie kalbėjo...
Šį darbą sudaro 396 žodžiai, tikrai rasi tai, ko ieškai!
★ Klientai rekomenduoja
Šį rašto darbą rekomenduoja mūsų klientai. Ką tai reiškia?
Mūsų svetainėje pateikiama dešimtys tūkstančių skirtingų rašto darbų, kuriuos įkėlė daugybė moksleivių ir studentų su skirtingais gabumais. Būtent šis rašto darbas yra patikrintas specialistų ir rekomenduojamas kitų klientų, kurie po atsisiuntimo įvertino šį mokslo darbą teigiamai. Todėl galite būti tikri, kad šis pasirinkimas geriausias!
Norint atsisiųsti šį darbą spausk ☞ Peržiūrėti darbą mygtuką!
Mūsų mokslo darbų bazėje yra daugybė įvairių mokslo darbų, todėl tikrai atrasi sau tinkamą!
Panašūs darbai
Atsisiuntei rašto darbą ir neradai jame reikalingos informacijos? Pakeisime jį kitu nemokamai.
Pirkdamas daugiau nei vieną darbą, nuo sekančių darbų gausi 25% nuolaidą.
Išsirink norimus rašto darbus ir gauk juos akimirksniu po sėkmingo apmokėjimo!