Referatai

Kanada - valstybė Šiaurės Amerikoje

10   (1 atsiliepimai)
Kanada - valstybė Šiaurės Amerikoje 1 puslapis
Kanada - valstybė Šiaurės Amerikoje 2 puslapis
Kanada - valstybė Šiaurės Amerikoje 3 puslapis
Kanada - valstybė Šiaurės Amerikoje 4 puslapis
Kanada - valstybė Šiaurės Amerikoje 5 puslapis
Kanada - valstybė Šiaurės Amerikoje 6 puslapis
Kanada - valstybė Šiaurės Amerikoje 7 puslapis
Kanada - valstybė Šiaurės Amerikoje 8 puslapis
www.nemoku.lt
www.nemoku.lt
Aukščiau pateiktos peržiūros nuotraukos yra sumažintos kokybės. Norėdami matyti visą darbą, spustelkite peržiūrėti darbą.
Ištrauka

Kanada - valstybė Šiaurės Amerikoje. Ribojasi su JAV pietuose ir vakaruose, taip pat su Atlanto vandenynu rytuose, Ramiuoju vandenynu vakaruose bei Arkties vandenynu šiaurėje. Kanados kultūra istoriškai buvo paveikta britų, prancūzų, indėnų kultūrų bei tradicijų. Ji taip pat buvo stipriai paveikta amerikiečių kultūros dėl JAV kaimynystės ir didelės migracijos tarp abiejų šalių. Tai dvikalbė šalis – prancūziškasis Kvebekas pagal plotą didžiausia Kanados provincija. Tai vienintelis regionas Šiaurės Amerikoje, kur prancūzakalbiai sudaro daugumą. Kanada nėra tankiai apgyvendinta, didžiąją dalį šalies ploto užima miškai ir tundra. 80 % kanadiečių gyvena miestuose ir 70 % yra apsigyvenę iki 100 km nuo pietinės sienos su JAV. Pagal savo plotą Kanada yra antra pagal dydį šalis pasaulyje.
Kanada yra federacinė parlamentinė konstitucinė monarchija. Valstybės vadovas – Didžiosios Britanijos karalius arba karalienė (šiuo metu Elžbieta II-oji). Jam atstovauja penkeriems metams ministro pirmininko skiriamas generalgubernatorius (dab. Žiuli Pajet). Parlamentą sudaro Senatas ir Bendruomenių Rūmai. Senatą sudaro 105 nariai, kuriuos skiria generalgubernatorius. Bendruomenių Rūmus sudaro 338 nariai, jie renkami tiesioginiais rinkimais 4 metams. Vykdomoji valdžia priklauso Ministrų kabinetui, kurie skiria generalgubernatorius ministro pirmininko siūlymu. Ministrų kabinetui vadovauja ministras pirmininkas (dab. Džastinas Triudo). Ministras pirmininkas patvirtinamas generalgubernatoriaus, remiantis Parlamente daugumą turinčios partijos ar koalicijos siūlymu. Kiekviena provincija turi vienų rūmų įstatymų leidybos susirinkimą, kurio narius penkeriems metams renka provincijos gyventojai. Provincijose Didžiosios Britanijos karaliui atstovauja gubernatorius leitenantas, vyriausybės teikimu skiriamas generalgubernatoriaus. Teismų sistemą sudaro Aukščiausiasis Teismas, Federacinis teismas, Federacinis apeliacinis teismas, provincijų teismai.
Kanada išsidėsčiusi Šiaurės Amerikos žemyno šiaurėje, tarp Ramiojo vandenyno vakaruose, Atlanto rytuose ir Arkties šiaurėje. Tai antra pagal dydį pasaulio valstybė, dydžiu nusileidžianti tik Rusijai. Kanada ribojasi su vienintele valstybe – JAV (ilgiausia dviejų valstybių siena pasaulyje – 8893 km).
Rytinė Kanados dalis – lygumos ir 300–1500 m aukščio plynaukštės. Beveik pusę žemyninės Kanados dalies užima kristalinis Kanados skydas. Vakaruose – plati Šiaurės Amerikos Kordiljerų juosta (Pakrantės kalnai, Uoliniai...

Daugiau informacijos...

Šį darbą sudaro 1012 žodžiai, tikrai rasi tai, ko ieškai!

★ Klientai rekomenduoja


Šį rašto darbą rekomenduoja mūsų klientai. Ką tai reiškia?

Mūsų svetainėje pateikiama dešimtys tūkstančių skirtingų rašto darbų, kuriuos įkėlė daugybė moksleivių ir studentų su skirtingais gabumais. Būtent šis rašto darbas yra patikrintas specialistų ir rekomenduojamas kitų klientų, kurie po atsisiuntimo įvertino šį mokslo darbą teigiamai. Todėl galite būti tikri, kad šis pasirinkimas geriausias!

Detali informacija
Darbo tipas
Šaltiniai
✅ Šaltiniai yra
Failo tipas
Word failas (.docx)
Apimtis
8 psl., (1012 ž.)
Darbo duomenys
  • Geografijos referatas
  • 8 psl., (1012 ž.)
  • Word failas 596 KB
  • Lygis: Mokyklinis
  • ✅ Yra šaltiniai
www.nemoku.lt Atsisiųsti šį referatą
Privalumai
Pakeitimo garantija Darbo pakeitimo garantija

Atsisiuntei rašto darbą ir neradai jame reikalingos informacijos? Pakeisime jį kitu nemokamai.

Sutaupyk 25% pirkdamas daugiau Gauk 25% nuolaidą

Pirkdamas daugiau nei vieną darbą, nuo sekančių darbų gausi 25% nuolaidą.

Greitas aptarnavimas Greitas aptarnavimas

Išsirink norimus rašto darbus ir gauk juos akimirksniu po sėkmingo apmokėjimo!

Atsiliepimai
www.nemoku.lt
Dainius Studentas
Naudojuosi nuo pirmo kurso ir visad randu tai, ko reikia. O ypač smagu, kad įdėjęs darbą gaunu bet kurį nemokamai. Geras puslapis.
www.nemoku.lt
Aurimas Studentas
Puiki svetainė, refleksija pilnai pateisino visus lūkesčius.
www.nemoku.lt
Greta Moksleivė
Pirkau rašto darbą, viskas gerai.
www.nemoku.lt
Skaistė Studentė
Užmačiau šią svetainę kursiokės kompiuteryje. :D Ką galiu pasakyti, iš kitur ir nebesisiunčiu, kai čia yra viskas ko reikia.
Palaukite! Šį darbą galite atsisiųsti visiškai NEMOKAMAI! Įkelkite bet kokį savo turimą mokslo darbą ir už kiekvieną įkeltą darbą būsite apdovanoti - gausite dovanų kodus, skirtus nemokamai parsisiųsti jums reikalingus rašto darbus.
Vilkti dokumentus čia:

.doc, .docx, .pdf, .ppt, .pptx, .odt