Laimė – pareiga būti laimingu. Kai suderinama asmeninė laimė ir pareiga Tėvynei , žmogus jaučia gyvenimo pilnatvę. Tačiau atsiranda žmonių, kurie šių dviejų dalykų nesugeba suderinti ir pareigą atlieka tik iš būtinybės. Tad šiame rašinyje bandysiu aptarti , kaip atlikti pareigą Tėvynei , nenuskriaudus asmeninės laimės.
Žmogus, nesuderindamas visuomeninės pareigos ir asmeninės laimės jaučiasi vienišas ir nelaimingas. Apie tokius žmogaus vidinius išgyvenimus rašoma mano skaitytoje J. Marcinkevičiaus dramoje „Mindaugas“. Aš manau , jog valdovai , tai tų metų Lietuvos herojai. Jie statė mūsų šalį nuo pamatų , plėtė Lietuvą. Tačiau visgi, vykdydami pareigą , užmiršo asmeninę laimę. Valdovui Mindaugui Lietuva buvo tarsi jo Dievas , planai buvo ją plėsti ir išgarsinti. Jo nuomone , jei nustos kurti ir statyti, Tėvynė mirs: “Bet kaip užbaigti? /Lipdau lipdau ,o galo vis nėra. / O gal tėvynę reikia visą laiką...
Šį darbą sudaro 285 žodžiai, tikrai rasi tai, ko ieškai!
★ Klientai rekomenduoja
Šį rašto darbą rekomenduoja mūsų klientai. Ką tai reiškia?
Mūsų svetainėje pateikiama dešimtys tūkstančių skirtingų rašto darbų, kuriuos įkėlė daugybė moksleivių ir studentų su skirtingais gabumais. Būtent šis rašto darbas yra patikrintas specialistų ir rekomenduojamas kitų klientų, kurie po atsisiuntimo įvertino šį mokslo darbą teigiamai. Todėl galite būti tikri, kad šis pasirinkimas geriausias!
Norint atsisiųsti šį darbą spausk ☞ Peržiūrėti darbą mygtuką!
Mūsų mokslo darbų bazėje yra daugybė įvairių mokslo darbų, todėl tikrai atrasi sau tinkamą!
Panašūs darbai
Atsisiuntei rašto darbą ir neradai jame reikalingos informacijos? Pakeisime jį kitu nemokamai.
Pirkdamas daugiau nei vieną darbą, nuo sekančių darbų gausi 25% nuolaidą.
Išsirink norimus rašto darbus ir gauk juos akimirksniu po sėkmingo apmokėjimo!