Namų darbai

Įmonių ilgalaikis turtas ir jo finansavimas

10   (1 atsiliepimai)
Įmonių ilgalaikis turtas ir jo finansavimas 1 puslapis
Įmonių ilgalaikis turtas ir jo finansavimas 2 puslapis
Įmonių ilgalaikis turtas ir jo finansavimas 3 puslapis
Įmonių ilgalaikis turtas ir jo finansavimas 4 puslapis
Įmonių ilgalaikis turtas ir jo finansavimas 5 puslapis
Įmonių ilgalaikis turtas ir jo finansavimas 6 puslapis
Įmonių ilgalaikis turtas ir jo finansavimas 7 puslapis
Įmonių ilgalaikis turtas ir jo finansavimas 8 puslapis
Įmonių ilgalaikis turtas ir jo finansavimas 9 puslapis
Įmonių ilgalaikis turtas ir jo finansavimas 10 puslapis
www.nemoku.lt
www.nemoku.lt
Aukščiau pateiktos peržiūros nuotraukos yra sumažintos kokybės. Norėdami matyti visą darbą, spustelkite peržiūrėti darbą.
Ištrauka

Ilgalikį turtą sudaro materialusis, nematerialusis ir finansinis turtas. Verslą pradedančios individualios įmonės pasitelkia asmenines santaupas, kurios tampa pirminiu ir svarbiausiu veiklos finansavimo šaltiniu.
Ilgalaikis materialusis turtas – tai žmogaus ar gamtos sukurtas turtas, kuris naudojamas įmonėje gaminant produkciją ar teikiant paslaugas. Ilgalaikiam turtui priskiriamas įmonės veikloje ilgiau nei vieną apskaitinį laikotarpį naudojamas turtas. Ilgalaikis materialusis turtas dalyvauja įmonės veikloje uždirbant pajamas ilgam, tačiau ribotą laiką.
Kiekviena įmonė nepriklausomai nuo jos veiklos pobūdžio valdo didesnį ar mažesnį turtą. Efektyvus jo panaudojimas lemia įmonės veiklos sėkmę. Kiekvienos įmonės sėkmingai veiklai reikalingos tam tikros sąlygos, taip pat ir materialinės. Šios sąlygos kiekvienoje įmonėje vis kitokios, ir jos darosi vis įvairesnės, stengiantis atlikti didėjančius rinkos reikalavimus. Teisingai naudojamas, skirstomas, vertinamas ir nudėvimas turtas lemia kiekvienos firmos gyvavimo sekmę.
Ilgalaikis turtas dėl jo santykinio brangumo ir didelės reikšmės kiekviename versle turi būti saugomas ir vertinimas.
Nepaskirstytasis pelnas yra akcininkų nuosavybė. Skolinto kapitalo tiekėjams atlyginama palūkanomis, privilegijuotojų akcijų savininkams – dividendais, o pelnas, atskaičius mokesius, priklauso paprastūjų akcijų savininkams. Grynasis pelnas yra kompensacija akcininkams už tai, kad įmonė naudoja jų nuosavybę. Įmonės savininkai gali išdalinti pelną dividendais arba vėl investuoti į veiklą. Jeigu pelną nusprendžiama investuoti, tai reikėtų vertinti kaip akcininkų galimybę savo dividendus gauti ir investuoti pinigus į itas akcijas, obligacijas, nekilnojamąjį turtą ir panašiai. Todėl įmonė iš nepaskirstytojo pelno privalo uždirbti tiek, kiek uždirbtų akcininkai už alternatyviąsias investicijas atitinkamai rizikuodami. Jeigu investuodama pelną įmonė negali užtikrinti savininkų reikalaujamo pelningumo, ji turi leisti jiems patiems investuoti į kitą turtą ir uždirbti reiklaujamą pelningumą.
Ilgalaikio turto nusidėvėjimas ir amortizacija – finansavimo šaltinis, kuris beveik „ištirpsta“ infliacijos sąlygomis, tačiau, nepaisant to, egzistuoja. Taip yra todėl, kad dažnai ilgalaikio turto perkainojimo indeksai didėja lėčiau, nei šio turto įsigijimo rinkoje kaina. Dėl nusidėvėjimo prarasta ilgalaikio turto vertės dalis įskaitoma į produkcijos gaminimo išlaidas ir realizavus pagamintą produkciją, sukaupiami pinigai naujam ilgalaikiam turtui įsigyti arba...

Daugiau informacijos...

Šį darbą sudaro 2833 žodžiai, tikrai rasi tai, ko ieškai!

★ Klientai rekomenduoja


Šį rašto darbą rekomenduoja mūsų klientai. Ką tai reiškia?

Mūsų svetainėje pateikiama dešimtys tūkstančių skirtingų rašto darbų, kuriuos įkėlė daugybė moksleivių ir studentų su skirtingais gabumais. Būtent šis rašto darbas yra patikrintas specialistų ir rekomenduojamas kitų klientų, kurie po atsisiuntimo įvertino šį mokslo darbą teigiamai. Todėl galite būti tikri, kad šis pasirinkimas geriausias!

Detali informacija
Darbo tipas
Lygis
Universitetinis
Failo tipas
Word failas (.doc)
Apimtis
10 psl., (2833 ž.)
Darbo duomenys
  • Apskaitos namų darbas
  • 10 psl., (2833 ž.)
  • Word failas 94 KB
  • Lygis: Universitetinis
www.nemoku.lt Atsisiųsti šį namų darbą
Privalumai
Pakeitimo garantija Darbo pakeitimo garantija

Atsisiuntei rašto darbą ir neradai jame reikalingos informacijos? Pakeisime jį kitu nemokamai.

Sutaupyk 25% pirkdamas daugiau Gauk 25% nuolaidą

Pirkdamas daugiau nei vieną darbą, nuo sekančių darbų gausi 25% nuolaidą.

Greitas aptarnavimas Greitas aptarnavimas

Išsirink norimus rašto darbus ir gauk juos akimirksniu po sėkmingo apmokėjimo!

Atsiliepimai
www.nemoku.lt
Dainius Studentas
Naudojuosi nuo pirmo kurso ir visad randu tai, ko reikia. O ypač smagu, kad įdėjęs darbą gaunu bet kurį nemokamai. Geras puslapis.
www.nemoku.lt
Aurimas Studentas
Puiki svetainė, refleksija pilnai pateisino visus lūkesčius.
www.nemoku.lt
Greta Moksleivė
Pirkau rašto darbą, viskas gerai.
www.nemoku.lt
Skaistė Studentė
Užmačiau šią svetainę kursiokės kompiuteryje. :D Ką galiu pasakyti, iš kitur ir nebesisiunčiu, kai čia yra viskas ko reikia.
Palaukite! Šį darbą galite atsisiųsti visiškai NEMOKAMAI! Įkelkite bet kokį savo turimą mokslo darbą ir už kiekvieną įkeltą darbą būsite apdovanoti - gausite dovanų kodus, skirtus nemokamai parsisiųsti jums reikalingus rašto darbus.
Vilkti dokumentus čia:

.doc, .docx, .pdf, .ppt, .pptx, .odt