Jis buvo labai gražus ir greitas, gražus nes visi norėjo jį paglostyti ir sakydavo kad jis labai gražus (“Bičiulis augo labai sparčiai ir dabar jau buvo nebe dailus ir nerangus šunytis, bet stulbinančio grožio ir grakštumo gyvūnas”, p. 41).
O greitas dėl to kad jis visus kitus šunius aplenkdavo (“..kaip kažkas matė Bičiulį, skriejantį per parką tokiu greičiu, kaip dar niekas nėra matęs bėgant jokio šuns’’, p.45). Jis 50 kartų dalyvavo lenktynėse ir jis nebuvo nei vieno karto pralošęs, visada užimdavo pirmą ar antrą vietą.
Turinys
• Knyga aprašo šuns gyvenimą pas tris skirtingus šeimininkus.
• Patrikas išgelbėjo šunį.
• Šuo auga labai gražus ir greitas
• Šunį pavogė
• Naujas šuns gyvenimas pas Bėkę su kitu lenktininiu šuniu Alfiu
• Vipetas...
Šį darbą sudaro 309 žodžiai, tikrai rasi tai, ko ieškai!
★ Klientai rekomenduoja
Šį rašto darbą rekomenduoja mūsų klientai. Ką tai reiškia?
Mūsų svetainėje pateikiama dešimtys tūkstančių skirtingų rašto darbų, kuriuos įkėlė daugybė moksleivių ir studentų su skirtingais gabumais. Būtent šis rašto darbas yra patikrintas specialistų ir rekomenduojamas kitų klientų, kurie po atsisiuntimo įvertino šį mokslo darbą teigiamai. Todėl galite būti tikri, kad šis pasirinkimas geriausias!
Norint atsisiųsti šį darbą spausk ☞ Peržiūrėti darbą mygtuką!
Mūsų mokslo darbų bazėje yra daugybė įvairių mokslo darbų, todėl tikrai atrasi sau tinkamą!
Panašūs darbai
Atsisiuntei rašto darbą ir neradai jame reikalingos informacijos? Pakeisime jį kitu nemokamai.
Pirkdamas daugiau nei vieną darbą, nuo sekančių darbų gausi 25% nuolaidą.
Išsirink norimus rašto darbus ir gauk juos akimirksniu po sėkmingo apmokėjimo!